Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Αλήθεια δεν φοβάσαι λίγο με τον ήλιο; Μπορεί να μην καίει όπως το καλοκαίρι αλλά και παλι
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αλήθεια δεν φοβάσαι λίγο με τον ήλιο; Μπορεί να μην καίει όπως το καλοκαίρι αλλά και παλι
Απ' όλες τις φορές που μου κάνε ο γιατρός είναι η πρώτη φορά που ανοίχτηκε κ μου πε ότι πας για πολύ καλό αποτέλεσμα...πάντα δεν του έπαιρνα κουβέντα .... Είναι πολύ μετρημένος γιατί έβλεπε προφανώς την δυσκολία του εγχειρήματος...μου κάνε τρομερή εντύπωση αυτό και η αλήθεια είναι αυτή την φορά είμαι και πιο χαλαρός και θεωρώ ότι σίγουρα θα πάει καλά αφού το λέει κιόλας (βέβαια είμαι κ βετεράνος πια στις μμ) ....όσο αφορά τον ήλιο που λες όταν κολυμπαω φοράω σκουφάκι και γενικά όταν είμαι έξω καπέλο ...5-10 λεπτά ήμουν έτσι για να βγάλω τις φωτός ....εννοείτε ότι δεν εκθέτω το κεφάλι στον ήλιο...
 

nucky

Active Member
Giorgo είναι βασικό οτι είσαι ικανοποιημένος εσύ . Και, πιθανότατα, απο τις ρεαλιστικές επιλογές που έίχες , από το γουλί μέχρι και την τωρινή σου κατάσταση να πέτυχες το καλύτερο. Η δότριά σου είναι οργωμένη και φαίνεται, αλλά είναι κι αυτό μια επιλογή. Περισσότερο μαλλί επάνω , λιγότερο στα πλάγια , είναι και πιο ομοιόμορφο. Αυτό που πρέπει να δείς κατα τη γνώμη μου είναι το SMP στο στριπ. Νομίζω είναι χειρότερο απ το να είχες την ουλή ή τουλάχιστον δε είναι καλύτερο.

Πάντως δεν θα έλεγα οτι είναι καλή συμβουλή να κάνει κάποιος του κεφαλιού του σε τέτοιες περιπτώσεις. Για κάθε μία περίπτωση σαν τη δική σου , που σου βγήκε., υπάρχουν 100 εκεί έξω που μουτζώνονται γιατί δεν άκουγαν . Και δεν εννοώ τόσο (οτι δεν άκουγαν) τα μέλη του φόρουμ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Giorgo είναι βασικό οτι είσαι ικανοποιημένος εσύ . Και, πιθανότατα, απο τις ρεαλιστικές επιλογές που έίχες , από το γουλί μέχρι και την τωρινή σου κατάσταση να πέτυχες το καλύτερο. Η δότριά σου είναι οργωμένη και φαίνεται, αλλά είναι κι αυτό μια επιλογή. Περισσότερο μαλλί επάνω , λιγότερο στα πλάγια , είναι και πιο ομοιόμορφο. Αυτό που πρέπει να δείς κατα τη γνώμη μου είναι το SMP στο στριπ. Νομίζω είναι χειρότερο απ το να είχες την ουλή ή τουλάχιστον δε είναι καλύτερο.

Πάντως δεν θα έλεγα οτι είναι καλή συμβουλή να κάνει κάποιος του κεφαλιού του σε τέτοιες περιπτώσεις. Για κάθε μία περίπτωση σαν τη δική σου , που σου βγήκε., υπάρχουν 100 εκεί έξω που μουτζώνονται γιατί δεν άκουγαν . Και δεν εννοώ τόσο (οτι δεν άκουγαν) τα μέλη του φόρουμ.
Τα χω πει αυτά ...το ότι πήρα εγώ ένα ρίσκο από πολλές απόψεις δεν σημαίνει ότι έκανα κ το σωστό ....απλά βγήκε .... Επίσης ο συνδυασμός μια στριπ και τρεις φιου κατά τύχη εντελώς ήταν και ο σωστός σχεδιασμός στην περίπτωση μου...όσο αφορά την δοτρια που λες ...κ μαλλί πάνω και δοτρια σε καλυτερη κατάσταση απ' αυτήν δεν γίνεται....δυστυχώς πέρα το nw6 είχα κ πολύ χαμηλό λόγο (1.85) και λεπτή τρίχα...είμαι πεπεισμένος οτι άλλος στην θέση μου με χαρακτηριστικά τρίχας του μ.ο. ενός ανθρώπου θα μιλούσαμε για ένα μικρό θαύμα...η φυτρωση μου ξεπέρασε το 95% και αυτό ήταν το βασικό ζητούμενο... Όταν η φύση με "προίκισε" με αυτό το μαλλί και ο γιατρός πετυχαίνει τα μάξιμουμ δυνατόν δεν μπορώ παρά να μαι ευχαριστημένος ...και ναι..πέτυχα αυτό που ήθελα από την πρώτη στιγμή ...ένα ομοιόμορφο αποτέλεσμα σε δοτρια και ληπτρια....το smp το κοιτάω πολύ ζεστά και το ψάχνω παρά πολύ αυτό τον καιρό όχι μόνο για την ουλη αλλά και ίσως για όλο το κεφάλι ...πιστεύω αυτή η ομοιόμορφη αραίωση στο κεφαλή μου θα κολλήσει ωραία αυτό για "πύκνωση"....ο μόνος λόγος που το σκεφτο είναι ότι θέλω να απαλλαγώ απ' όλα ...εννοώ και από το μανε δηλαδή ....ένα ναυτικό στυλ και μου πάει πιστεύω και θα με ικανοποιήσει απολυτα...
 

alexXXX

Active Member
Μόλις πάρεις κ το boost απ' την τελευταία επέμβαση θα είσαι πολύ καλύτερα πισω κ θα έχει πιο ομοιόμορφη εικόνα το κεφάλι σου Γιώργο οπότε θα είσαι πολύ ικανοποιημένος πιστεύω ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μόλις πάρεις κ το boost απ' την τελευταία επέμβαση θα είσαι πολύ καλύτερα πισω κ θα έχει πιο ομοιόμορφη εικόνα το κεφάλι σου Γιώργο οπότε θα είσαι πολύ ικανοποιημένος πιστεύω ...
Ναι έχουμε δρόμο ακόμα ....μια χαρά θα πάει ....και η δοτρια και η ληπτρια έχουν ακόμα πολλά περιθώρια βελτίωσης .....
 

rispa

Member
Σου εύχομαι φίλε μου τα καλύτερα. Δίνεις πραγματικά μάχη με την ραφλα και πιστεύω ότι θα την νικήσεις.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σου εύχομαι φίλε μου τα καλύτερα. Δίνεις πραγματικά μάχη με την ραφλα και πιστεύω ότι θα την νικήσεις.
Σ ευχαριστώ φίλε μου...Η αλήθεια είναι πως ναι.... Κάνω ότι μπορώ να την καταπολεμήσω αλλά με βάση τα δικά μου πιστεύω (όχι φάρμακα η υγεία μου πάνω απ' ολα...όχι σκλάβος εφ όρου ζωής μιας καθημερινής ρουτίνας για το σκοπό αυτό...)
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Σχεδόν κλείνω 4 μήνες κ η κατάσταση έχει ως εξής :
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-06-20-07-52-01-137_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-06-20-07-52-01-137_com.miui.gallery.jpg
    614.9 KB · Προβολές: 547
  • Screenshot_2020-06-20-07-51-51-603_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-06-20-07-51-51-603_com.miui.gallery.jpg
    678.5 KB · Προβολές: 549
  • Screenshot_2020-06-20-07-51-47-807_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-06-20-07-51-47-807_com.miui.gallery.jpg
    539 KB · Προβολές: 597
  • Screenshot_2020-06-20-08-04-19-606_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2020-06-20-08-04-19-606_com.google.android.apps.photos.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 669
  • Screenshot_2020-06-20-08-04-55-052_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2020-06-20-08-04-55-052_com.google.android.apps.photos.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 658
  • Screenshot_2020-06-20-08-07-40-212_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-06-20-08-07-40-212_com.miui.gallery.jpg
    564.6 KB · Προβολές: 650

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Νιώθω ότι άπειρο ελάχιστη βελτίωση υπάρχει σε σχέση με τους 3 μήνες μιλώντας για την ληπτρια και το Κράουν συγκεκριμένα πάντα αφού εκεί έγινε η 4η μμ (για όσους δεν ξέρουν το ιστορικό μου) .... Απλά επιλέγω να βγάζω όπως κ να χει φωτός όλο το κεφάλι μου γιατί Μ ενδιαφέρει το δέσιμο όλων των ζωνών ...απ' την αρχή έχω πει ότι ο σκοπός δεν ήταν να μπουκωσω τις μπροστά ζώνες κ να μαι άδειος πίσω αλλά επιθυμώ ένα ομοιόμορφο αποτέλεσμα σε όλο το κεφάλι θυσιάζονται πυκνοτήτα....
Σε συνέχεια των σχολίων της παρούσας μμ περιμένω μέσα σ' αυτό το δίμηνο τεράστια αλλαγή κ θέλω να αποκτήσω πυκνοτήτα όπως στις μπροστινές ζώνες ...αν το πετύχω αυτό είμαι απόλυτα ευχαριστημένος...
Όσο αφορά την δοτρια η επούλωση της σε σχέση μέχρι κ τους 2,5 μήνες είναι εντυπωσιακή και βδομάδα με την βδομάδα όλο κ βελτιώνεται...δεν σας κρύβω ότι αρχικά είχα μια ανησυχία για την δοτρια βλέποντας την ξεριζωμένη με την τομή να κάνει μπαμ κ επικοινώνησα με τον γιατρό μου λέγοντας μου να μην ανησυχώ γιατί έχει παρατηρήσει ότι το δικό μου κεφάλι αργεί αλλά επουλώνει πολύ καλά την δοτρια ...κ όντως έγινε κ γίνεται κ νιώθω μια ανακούφιση......
 

Giorgos-3

Well-Known Member
4 μήνες κ 12 μέρες για την ακρίβεια... Ε κ μιας που είμαι θαλλασα κ κωλοβαραω είπα να βγάλω κάποιες φωτο με βρεγμένο μαλλί όπως φαίνεται....με κάθε επιφύλαξη νομίζω υπάρχει ζωή στον πλανήτη Άρη...κάτι ξεκινά να γίνεται σιγά σιγά ...το στοίχημα είναι κατά πόσο θα καταφέρω να κλείσω πίσω .....
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2020-07-04-09-58-19-088_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-04-09-58-19-088_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 609
  • Screenshot_2020-07-04-09-58-15-291_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-04-09-58-15-291_com.miui.gallery.jpg
    687.9 KB · Προβολές: 564
  • Screenshot_2020-07-04-09-58-11-930_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-04-09-58-11-930_com.miui.gallery.jpg
    735.1 KB · Προβολές: 531
  • Screenshot_2020-07-04-09-58-06-867_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-04-09-58-06-867_com.miui.gallery.jpg
    671 KB · Προβολές: 516
  • Screenshot_2020-07-04-09-57-59-527_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-07-04-09-57-59-527_com.miui.gallery.jpg
    703.9 KB · Προβολές: 478

vagosx

Well-Known Member
Δεν ξέρω Γιωργο εαν θα παρεις το όσκαρ καλύτερης μεταμόσχευσης που αντικειμενικά πάει πολυ καλα, αλλά σίγουρα πας για όσκαρ τίμιων φωτογραφιών!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν ξέρω Γιωργο εαν θα παρεις το όσκαρ καλύτερης μεταμόσχευσης που αντικειμενικά πάει πολυ καλα, αλλά σίγουρα πας για όσκαρ τίμιων φωτογραφιών!
Προσπαθώ .....δεν μπορείς εξάλλου να κάνεις κριτική σε άλλους κ συ να κάνεις κουτοπόνηριες...εξάλλου τίμια μπήκα σ' αυτό το φόρουμ κ τίμια θα βγω ....δεν έχω ούτε να κρύψω τίποτα ούτε κανένα συμφέρον... η μλκ είναι ότι αυτή η εικόνα δεν είναι αντικειμενική αλλά η πραγματική πολύ καλύτερη από κοντά ....κ σε εσάς μένει αυτή η εικόνα γιατί αυτό βλέπετε...βεβαια για εμένα μικρή σημασία έχει γιατί με βλέπω και το χαιρομαι βλέποντας την καλύτερη μου έκδοση...
Να πάρω Όσκαρ καλύτερης μεταμόσχευσης για μεγάλα nw δύσκολο έως αδύνατον κατά την άποψη μου ....για μένα o mic6 δεν ξεπερνιέται ... Αν είχα κάνει στριπ στον αναστασακη πιστεύω πως ναι ...αλλά να μοιράζουμε κολυβα δεν έχει νόημα τώρα....ότι έγινε έγινε ....
 

vagosx

Well-Known Member
Προσπαθώ .....δεν μπορείς εξάλλου να κάνεις κριτική σε άλλους κ συ να κάνεις κουτοπόνηριες...εξάλλου τίμια μπήκα σ' αυτό το φόρουμ κ τίμια θα βγω ....δεν έχω ούτε να κρύψω τίποτα ούτε κανένα συμφέρον... η μλκ είναι ότι αυτή η εικόνα δεν είναι αντικειμενική αλλά η πραγματική πολύ καλύτερη από κοντά ....κ σε εσάς μένει αυτή η εικόνα γιατί αυτό βλέπετε...βεβαια για εμένα μικρή σημασία έχει γιατί με βλέπω και το χαιρομαι βλέποντας την καλύτερη μου έκδοση...
Να πάρω Όσκαρ καλύτερης μεταμόσχευσης για μεγάλα nw δύσκολο έως αδύνατον κατά την άποψη μου ....για μένα o mic6 δεν ξεπερνιέται ... Αν είχα κάνει στριπ στον αναστασακη πιστεύω πως ναι ...αλλά να μοιράζουμε κολυβα δεν έχει νόημα τώρα....ότι έγινε έγινε ....

Μια και συγκρίνεις τη δίκη σου με του mic, σίγουρα και του mic μια χαρά πήγε, αλλά για τα δικά μου κριτήρια λαμβάνοντας από που ξεκινησες εσυ θεωρώ ότι η δίκη σου έχει πάει πολυ καλύτερα, διότι ειχες να καλύψεις τουλάχιστον 50% παραπάνω λήπτρια σε σχέση με το mic.
Συνεχίζεις με ηθικό ακμαιότατο εισαι πολυ κοντα στο στόχο!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μια και συγκρίνεις τη δίκη σου με του mic, σίγουρα και του mic μια χαρά πήγε, αλλά για τα δικά μου κριτήρια λαμβάνοντας από που ξεκινησες εσυ θεωρώ ότι η δίκη σου έχει πάει πολυ καλύτερα, διότι ειχες να καλύψεις τουλάχιστον 50% παραπάνω λήπτρια σε σχέση με το mic.
Συνεχίζεις με ηθικό ακμαιότατο εισαι πολυ κοντα στο στόχο!
Πιθανόν η έκταση η δική μου να ναι πιο μεγάλη καθώς εγώ είχα χαμηλά πλαϊνά κ κρανίου τόπος εντελώς πάνω αλλά εγώ συγκρίνω συνολικά ...αν κ εμένα μου βγήκε πολύ οικονομικά στο 1.1€ ας πούμε βάζοντας κ τα γύρω γύρω έξοδα ο mic έδωσε 0.8€ κ με μια επέμβαση ενώ εγώ χρειάστηκαν 3 φορές να κάτσω στο κρεββάτι με 2ημερη 3ημερη κ 1η μέρη συνέδρια κατά σειρά έστω κ αν ήταν λόγω δυσκολιας εξαγωγής .... Δεν πέρασα κ λίγα κ δεν ήταν κ εύκολα ...κ αν ανατρέξω κ στο παρελθόν στην στριπ μερικές φορές κάνοντας τον απολογισμό απορώ πως το έκανα....τεσπά ...τέλος καλό όλα καλά ...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί δεν λες και για την ποιότητα των φώτο που εδώ αντιπροσωπεύουν την διάθεση για πλήρη διαφάνεια. Πάντως ο σωματότυπος του άνω κορμού δείχνει έντονη ενασχόληση με θαλάσσια αθλήματα , κολύμβηση ή Πολο.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιατί δεν λες και για την ποιότητα των φώτο που εδώ αντιπροσωπεύουν την διάθεση για πλήρη διαφάνεια. Πάντως ο σωματότυπος του άνω κορμού δείχνει έντονη ενασχόληση με θαλάσσια αθλήματα , κολύμβηση ή Πολο.
Ναι @CVIAL έπαιξα πολο στο υψηλότερο επίπεδο (το επάγγελμα μου το απέκτησα μέσω επιτυχίας με την εθνική ομάδα) και παίζω ακόμα α2 πλέον γιατί μεγαλώσαμε και έχω άλλες προτεραιότητες.... αλλά το θέμα μας τώρα είναι άλλο...όταν με το καλό ολοκληρωθεί η μμ θέλω να μου κάνεις μια αντικειμενική κριτική ( δεν το αμφισβητώ αυτό) κ εντομεταξυ θα προσπαθήσω να συγκεντρωσω στοιχεία για να σε βοηθήσω ..κάτι που δεν ασχολήθηκα έως τώρα γιατί δεν με ενδιαφέρει... Μιλάω για την μέτρηση της τρίχας το πάχος της κ όλα αυτά ....επίσης θα χρειαστώ το έμπειρο μάτι του Αναστασάκη να εκτιμήσει αυτό το στριπ πόσα μοσχευματα κατά προσέγγιση ήταν για να μπορούμε να πλησιάσουμε το σύνολο τον μοσχευμάτων και των 4 μμ....
 
Μπλουζα