Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ρε συ Γιώργο έχεις βάλει καμία φωτό εδώ με το Μανέ?δεν θυμάμαι αν έχω δει αλήθεια.αν έχεις βάλει μια ρε φίλε.αν έχεις ήδη βάλει πες που είναι να πάω να την δω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε συ Γιώργο έχεις βάλει καμία φωτό εδώ με το Μανέ?δεν θυμάμαι αν έχω δει αλήθεια.αν έχεις βάλει μια ρε φίλε.αν έχεις ήδη βάλει πες που είναι να πάω να την δω
ε οχι.....δεν μου ζητηθηκε και ποτε...βρε αν μπορουσα θα σας εβγαζα βιντεο να βουταω στο νερο να καθομαι και μετα να βγαινω εξω να δεις....εντομεταξυ τωρα παραγγειλα νεα 6αδα και ειδα οτι εχει βγει και σαμπουαν και πηρα να το δοκιμασω.....
 

Αthens2021

Active Member
ε οχι.....δεν μου ζητηθηκε και ποτε...βρε αν μπορουσα θα σας εβγαζα βιντεο να βουταω στο νερο να καθομαι και μετα να βγαινω εξω να δεις....εντομεταξυ τωρα παραγγειλα νεα 6αδα και ειδα οτι εχει βγει και σαμπουαν και πηρα να το δοκιμασω.....

Το Μανε καθεται πανω στις τριχες χωρις να λερωνει το κεφαλι μεσα ? Χοντραινει τις τριχες οπως το τοππικ ? Γιατι οσα σπρευ στυλ Μανε δοκιμασα βαφουν κ το κεφαλι κ το προσωπο κ ολο το δωματιο (!)..
 

kakoslykos

Member
Προβολή συνημμένου 24240Προβολή συνημμένου 24241Προβολή συνημμένου 24242Προβολή συνημμένου 24243
Δύο εβδομάδες σήμερα ακριβώς μετά την μμ κ η κατάσταση είναι κάπως έτσι ....η δοτρια ακόμα νιώθω ότι επουλώνεται κ ακόμα είναι ερεθισμένη....να δούμε στο μησνα πάνω πως θα επανέλθει κ πως είναι η εικόνα μιας εξαντλημένης δοτριας...
μπραβο σε σενα και στο γιατρο ωραιο αποτελεσμα!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το Μανε καθεται πανω στις τριχες χωρις να λερωνει το κεφαλι μεσα ? Χοντραινει τις τριχες οπως το τοππικ ? Γιατι οσα σπρευ στυλ Μανε δοκιμασα βαφουν κ το κεφαλι κ το προσωπο κ ολο το δωματιο (!)..
Φίλε μου μάλλον δεν το βάζεις σωστά ....κανένα προβλήμα δεν αντιμετωπίζω....τα μεσημέρια αν κοιμηθώ λίγο είναι με Μανέ κ δεν μένει τίποτα πουθενα...κάθεται μια χαρά στην τρίχα αλλά κ στο κρανίο υποθέτω ....δεν γίνεται να βουτάω το κεφάλι μου στο νερό να βγαίνω να πηγαίνω σπίτι κ να με βλέπω φουλ μαλλί κ να μπαίνω για μπανιο κ μόνο με σαπούνι να φεύγει κ τρίψιμο ... Αυτό το πράγμα θα σας το κάνω επίδειξη κάποια στιγμή σε βιντεάκι γιατί δεν το πιστεύετε ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Συνολικα και για τις 4 μμ ποσά φράγκα έδωσες ?
Φίλε μου δεν μπορω να σου πω δημόσια ....πάντως όλες μαζί δεν κάνουν στο σύνολό ούτε 1,5 μμ σε άλλους γιατρούς εδώ στην Ελλάδα με μέτρια αποτελέσματα ....σε κάποιους έχω πει προσωπικά ακριβώς πόσο μου χει πάει όλο μαζί και ενισχύεται ακόμα περισσότερο η άποψη σχέση ποιότητας τιμής ακόμα περισσότερο για την επιλογή μου ....πάντως σίγουρα λιγότερα λεφτά απ' όσο πιστεύεις ότι έχω δώσει ....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ας κάνω και εγώ την ενημέρωση μου του 11μηνου σε φωτός που μόλις τράβηξα σε συνθήκες όχι ηλίου αλλά συννεφιάς αραιής τεσπά ...όπως διαταξατε και αυτή είναι η κατάσταση μου ....
Υγ: @CVIAL μόλις συνηδειτοποιησα αυτό που λες για τις φωτός ....όντως δείχνουν σκληρότερες οι συνθήκες χωρίς ήλιο ....τρομερό .....τέτοιου στυλ φωτός είναι οκ ;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-01-21-12-55-52-171_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-21-12-55-52-171_com.miui.gallery.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 255
  • IMG_20210121_125409.jpg
    IMG_20210121_125409.jpg
    447.4 KB · Προβολές: 253
  • IMG_20210121_125252.jpg
    IMG_20210121_125252.jpg
    486.9 KB · Προβολές: 258
  • IMG_20210121_125203.jpg
    IMG_20210121_125203.jpg
    595.7 KB · Προβολές: 238
  • Screenshot_2021-01-21-12-50-55-203_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-21-12-50-55-203_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 234
  • Screenshot_2021-01-21-12-50-10-450_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-21-12-50-10-450_com.miui.gallery.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 252
  • Screenshot_2021-01-21-12-48-38-732_com.android.camera.jpg
    Screenshot_2021-01-21-12-48-38-732_com.android.camera.jpg
    1.2 MB · Προβολές: 243
  • Screenshot_2021-01-21-12-45-55-975_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-01-21-12-45-55-975_com.miui.gallery.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 243
Τελευταία επεξεργασία:

midnight express

Well-Known Member
Ας κάνω και εγώ την ενημέρωση μου του 11μηνου σε φωτός που μόλις τράβηξα σε συνθήκες όχι ηλίου αλλά συνέχισε αραιής τεσπά όπως διαταξατε και αυτή είναι η κατάσταση μου ....
Υγ: @CVIAL μόλις συνηδειτοποιησα αυτό που λες για τις φωτός ....όντως δείχνουν σκληρότερες οκ συνθήκες χωρίς ήλιο ....τρομερό .....τέτοιου στυλ φωτός είναι οκ ;
Νομιζω οτι το αποτελεσμα στην δικη σου δυσκολη περιπτωση σε δικαιωσε.Πετυχε.Να εισαι καλα και να χαιρεσαι την καινουρια εικονα σου!
Υ.γ εαν κανεις και αλλη μμ εστιασε στα πλαινα .Αν και τιποτα να μην πειραξεις νομιζω πηρες αυτο που ηθελες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Welcome to the club. Αυτές είναι οι σωστές φώτο. Διάχυτος φωτισμός, σωστή έκθεση χωρίς σκιές. Όπως βλέπεις σε σχέση με τον ήλιο απεικονίζουν το πρόβλημα στην πραγματική του διάσταση. Η occipital δότρια σου είναι depleted. Φαίνεται καθαρά. Τα upper temporal είναι σε σχετικά καλή κατάσταση. Αν θες να κάνεις κάτι αυτό που σου είχα πει, καλύτερη ομογενοποίηση. Αραίωσε λίγο την upper temporal και "σπάσε" λίγο αυτά τα μεγάλα κενά που έχεις (στο crown από πίσω και στην αριστερή πλευρά που ξεκινάς την χωρίστρα).

Screenshot_2021-01-21-12-50-55-203_com.miui.gallery.jpg


IMG_20210121_125252r.jpg
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Welcome to the club. Αυτές είναι οι σωστές φώτο. Διάχυτος φωτισμός, σωστή έκθεση χωρίς σκιές. Όπως βλέπεις σε σχέση με τον ήλιο απεικονίζουν το πρόβλημα στην πραγματική του διάσταση. Η occipital δότρια σου είναι depleted. Φαίνεται καθαρά. Τα upper temporal είναι σε σχετικά καλή κατάσταση. Αν θες να κάνεις κάτι αυτό που σου είχα πει, καλύτερη ομογενοποίηση. Αραίωσε λίγο την upper temporal και "σπάσε" λίγο αυτά τα μεγάλα κενά που έχεις (στο crown από πίσω και στην αριστερή πλευρά που ξεκινάς την χωρίστρα).

Προβολή συνημμένου 31105

Προβολή συνημμένου 31104
Έχεις δίκιο.....πόσα εκτιμάς ότι μπορεί να βρει ; Θα κλείσει την χωριστρα πιστεύεις ; Φτάνουν ;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Νομιζω οτι το αποτελεσμα στην δικη σου δυσκολη περιπτωση σε δικαιωσε.Πετυχε.Να εισαι καλα και να χαιρεσαι την καινουρια εικονα σου!
Υ.γ εαν κανεις και αλλη μμ εστιασε στα πλαινα .Αν και τιποτα να μην πειραξεις νομιζω πηρες αυτο που ηθελες.
Θα κάνω στις 9/10....θα παίξω τα ρέστα μου εδώ που φτάσαμε ....
 

vagosx

Well-Known Member
Γιωργο για το μέγεθος του προβλήματος σου, όλο τον κόσμο να γύρναγες καλυτερο αποτέλεσμα πολυ δύσκολα θα έπαιρνες.
Και μην πουν κάποιοι εχουμε δει στο διαδίκτυο
καλυτερο αποτέλεσμα σε ανάλογη περίπτωση πχ από το Lorenzo διότι λήπτρια τόσο τεράστια σε μέγεθος σαν του Γιώργου και τόσο αποκαλυπτικές φωτο σαν και αυτες που βλέπουμε δεν υπάρχει περίπτωση να βρείτε πουθενά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχεις δίκιο.....πόσα εκτιμάς ότι μπορεί να βρει ; Θα κλείσει την χωριστρα πιστεύεις ; Φτάνουν ;

Μην με βάλεις πάλι στο τριπακι των μετρήσεων, έχω μπαφιάσει. Η άποψη μου είναι να του πεις να βγάλει όσα χρειάζεται για να ομογενοποιήσει τα temples σε σχέση με την υπόλοιπη δότρια, ακόμα και λίγο αραιότερα να φαίνονται τα temples δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι είναι και το φυσικό. Όσα βγάλει. Έπειτα να κλείσει 2 σημεία. Την τρύπα ψηλά στο crown και την χωρίστρα. Πρέπει να καταλάβεις ότι στην ουσία έχεις ξεφύγει από αυτό που λέμε ανώτατο όριο δότριας. Αυτή την στιγμή απλά ανακατανέμεις τα γραφτ για να δημιουργήσεις μια αραιή, ομοιόμορφη και ευχάριστη στο μάτι εικόνα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιωργο για το μέγεθος του προβλήματος σου, όλο τον κόσμο να γύρναγες καλυτερο αποτέλεσμα πολυ δύσκολα θα έπαιρνες.
Και μην πουν κάποιοι εχουμε δει στο διαδίκτυο
καλυτερο αποτέλεσμα σε ανάλογη περίπτωση πχ από το Lorenzo διότι λήπτρια τόσο τεράστια σε μέγεθος σαν του Γιώργου και τόσο αποκαλυπτικές φωτο σαν και αυτες που βλέπουμε δεν υπάρχει περίπτωση να βρείτε πουθενά.

Αυτό είναι αληθές. Βέβαια επειδή τον έχω δει από κοντά να ξέρεις ότι έχει και τεράστια δότρια. Επίσης η δότριά του (είναι σαφές από τις τωρινές φώτο αλλά από την live εικόνα του όταν τον είδα) είναι long ago depleted.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μην με βάλεις πάλι στο τριπακι των μετρήσεων, έχω μπαφιάσει. Η άποψη μου είναι να του πεις να βγάλει όσα χρειάζεται για να ομογενοποιήσει τα temples σε σχέση με την υπόλοιπη δότρια, ακόμα και λίγο αραιότερα να φαίνονται τα temples δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι είναι και το φυσικό. Όσα βγάλει. Έπειτα να κλείσει 2 σημεία. Την τρύπα ψηλά στο crown και την χωρίστρα. Πρέπει να καταλάβεις ότι στην ουσία έχεις ξεφύγει από αυτό που λέμε ανώτατο όριο δότριας. Αυτή την στιγμή απλά ανακατανέμεις τα γραφτ για να δημιουργήσεις μια αραιή, ομοιόμορφη και ευχάριστη στο μάτι εικόνα.
Δεν ήθελα να κάνεις αυτό ....με γυμνό μάτι στο περίπου επειδή έχει τύχει να δεις και το κεφάλι μου από κοντά ...τα 1000 υπάρχει πιθανότητα να τα πλησιάσει ; Στο ύψος της φαβορίτας γίνεται να πάρει ; Δλδ και λιγο πιο μπροστά απ' αυτό που κυκλωσες ;
 
Μπλουζα