Giorgos-3, FUE,1577g, 22/02/20

Giorgos-3

Well-Known Member
Που είσαι και έχει 10 μήνες καλοκαίρι?
Χίο .....δύσκολα μας πιάνουν γενικά έμας βροχές κ τα σύννεφα λόγο του Ολύμπου που ουσιαστικά τα κόβει και στέλνει τις βροχές βόρεια (Μυτιλήνη) κ νότια (Ρόδο) για παράδειγμα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χίο .....δύσκολα μας πιάνουν γενικά έμας βροχές κ τα σύννεφα λόγο του Ολύμπου που ουσιαστικά τα κόβει και στέλνει τις βροχές βόρεια (Μυτιλήνη) κ νότια (Ρόδο) για παράδειγμα...

Να μου πεις εδώ εμείς βόρεια έχουμε 7 μήνες πλέον.
 

makis25

Well-Known Member
Σήμερα κουρεύτηκα με την πιο χαμηλή σκάλα που έχω πάρει ποτέ τα μαλλιά μου γύρω γύρω και πιο κοντά από το συνηθισμένο πάνω (γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα ξανά έχεις την ευκαιρία να βρεις κομμωτήριο ανοικτό) και μιας και είμαι σχεδόν 10 μήνες και έχει καλοκαίρι εδώ που βρίσκομαι το εκμεταλευτηκα και έβγαλα ίσως τις πιο καθαρές φωτογραφίες που έχω βγάλει ποτέ ....επόμενη ενημέρωση και τελευταία στο 12μηνο πια .....
Υγ: @FTG4 μιας κ ψάχνεις τα νήματα μου εδώ είναι η τελευταία μεταμόσχευση μου
Λοιπον , με κοντο μαλλι εμενα μου φαινεσαι καλυτερος ! ισως επρεπε απο καιρο να τα παιρνεις τοσο κοντα . Αν σκεφτει κανεις πως απ τη δοτρια λειπουν 8 χιλιαδες θυλακες , το μεγαλυτερο μπαμ στη δοτρια δεν ειναι η εξαντληση απο fue αλλα το στριπ! . Στις φωτο δλδ δε φαινεται κακη η δοτρια , ουτε τα κλασσικα γνωστα μας παραθυρα ουτε εντονες ανομοιομορφιες κτλ , φυσικα εχει μια αραιωση αλλα εχουμε δει χειροτερες δοτριες με τα μισα μοσχευματα μονο . Επισης , ποσο καλο crown σου φτιαξε ο γιατρος . Εκανε πολυ καλη δουλεια .
 

Kostas97

Well-Known Member
Φιλε Γεωργιε,θεωρω πως το πιο μακρυ μαλλι σε μεγαλωνει. Το κοντο και για εμενα σου παει, τουλαχιστον για αυτη την ηλικια. Νομιζω πως μεγαλωνοντας γυρνωντας το σε μακρυ θα σου παει καλυτερα απο οτι τωρα.
Θα μπορουσες να με πληροφορησεις οταν εκανες τη ΜΕΤ σε τι norwood ησουν;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Λοιπον , με κοντο μαλλι εμενα μου φαινεσαι καλυτερος ! ισως επρεπε απο καιρο να τα παιρνεις τοσο κοντα . Αν σκεφτει κανεις πως απ τη δοτρια λειπουν 8 χιλιαδες θυλακες , το μεγαλυτερο μπαμ στη δοτρια δεν ειναι η εξαντληση απο fue αλλα το στριπ! . Στις φωτο δλδ δε φαινεται κακη η δοτρια , ουτε τα κλασσικα γνωστα μας παραθυρα ουτε εντονες ανομοιομορφιες κτλ , φυσικα εχει μια αραιωση αλλα εχουμε δει χειροτερες δοτριες με τα μισα μοσχευματα μονο . Επισης , ποσο καλο crown σου φτιαξε ο γιατρος . Εκανε πολυ καλη δουλεια .
Μια χαρά είναι η δοτρια κ η απόδειξη είναι οι φωτός του προηγούμενου μήνα που απλά δεν κτλ Χριστό τι έγινε ...απλα εμενα Μ αρέσει να τα παίρνω κοντά κ μου την σπάει όταν μακραίνουν στα πλάγια ειδικά .επίσης δεν με απασχολεί η φυσιολογική αλλά ομοιόμορφη αραίωση .... Το smp Μ ενοχλεί όμως καθώς αποδεικνύεται μέτριο...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Φιλε Γεωργιε,θεωρω πως το πιο μακρυ μαλλι σε μεγαλωνει. Το κοντο και για εμενα σου παει, τουλαχιστον για αυτη την ηλικια. Νομιζω πως μεγαλωνοντας γυρνωντας το σε μακρυ θα σου παει καλυτερα απο οτι τωρα.
Θα μπορουσες να με πληροφορησεις οταν εκανες τη ΜΕΤ σε τι norwood ησουν;
6 καραμπίνα το........
 

aeratos28

Just aeratos
Αν κάνει στη ληπτρια smp θα κλαίει με μαύρο δάκρυ..στην περίπτωση που έχει το τωρινό μήκος μαλλιού..αν τα παίρνει φουλ με μηχανή τότε οκ.αλλθως ξέχνα το Γιώργο για smp στη ληπτρια έτσι όπως είσαι τώρα.
 

vagosx

Well-Known Member
Γιωργο κάτι πρέπει να κανεις με την τομή του στριπ, κατα τα αλλά δεν βαριέμαι να επαναλαμβάνομαι ότι για μένα η περίπτωση σου είναι το πλέον επιτυχημένο περιστατικό του forum, μπράβο Γιωργαρα και μπράβο στον Δρ Τυρκαλα για το φοβερό αποτέλεσμα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Αν κάνει στη ληπτρια smp θα κλαίει με μαύρο δάκρυ..στην περίπτωση που έχει το τωρινό μήκος μαλλιού..αν τα παίρνει φουλ με μηχανή τότε οκ.αλλθως ξέχνα το Γιώργο για smp στη ληπτρια έτσι όπως είσαι τώρα.
Δεν συμφωνώ απολύτως. Έχεις δει το SMP του Αναστασάκη πόσο ιλουζιον πυκνότητας δίνει; Δεν νομίζω ότι το SMP στις ληπτριες είναι μόνο για ξυρισμένα λουκ.
 

aeratos28

Just aeratos
Έχεις δει μόλις σκύβει το κεφάλι που κάνει μπαμ όμως ότι κάτι παίζει?λίγο αραιό μαλλί και στο βάθος μαύρο..κάνει αντίθεση που στα δικά μου μάτια δείχνει άσχημο.την γνώμη την δική μου λέω ο καθένας ότι θελει κάνει για να μην παρεξηγουμαστε
 

Kostas97

Well-Known Member
Το καλυτερο θα ηταν να παει να τον δει καποιος απο κοντα και να του δειξει παρομοια με το δικο του αποτελεσματα SMP.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιωργο κάτι πρέπει να κανεις με την τομή του στριπ, κατα τα αλλά δεν βαριέμαι να επαναλαμβάνομαι ότι για μένα η περίπτωση σου είναι το πλέον επιτυχημένο περιστατικό του forum, μπράβο Γιωργαρα και μπράβο στον Δρ Τυρκαλα για το φοβερό αποτέλεσμα!

Θα συμφωνήσω με τον Vagosx. Αν κάνεις κάτι στο μέλλον θα πρέπει να αντιμετωπίσεις ταυτόχρονα και την τομή. Υπό τέτοιες συνθήκες (ήλιος πάνω στο μαλλί) είναι το μόνο που ενοχλεί. Τα υπόλοιπα είναι όπως τα είπαμε όταν βρεθήκαμε.
 

tasos33

Well-Known Member
Έχεις δει μόλις σκύβει το κεφάλι που κάνει μπαμ όμως ότι κάτι παίζει?λίγο αραιό μαλλί και στο βάθος μαύρο..κάνει αντίθεση που στα δικά μου μάτια δείχνει άσχημο.την γνώμη την δική μου λέω ο καθένας ότι θελει κάνει για να μην παρεξηγουμαστε
Είναι σαν βάζει τοππικ κάποιος αραιομαλλης χωρίς λακ η πάστα που κρατάει τις ίνες στην τρίχα, όλη η σκόνη θα κάθεται δέρμα, την ίδια εικόνα θα δινει
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχεις δικιο φιλε το SMP ειναι αυτο που σου χαλαει την εικονα της δοτριας. Ομως θα ξεθυμανει και εχεις την ευκαιρια να κανεις ενα καλυτερο. Εχεις σκεφτει SMP στην ληπτρια;
Το σκεφτόμουν κ ήμουν πολύ ζεστός ....αλλά εμπιστεύομαι τον γιατρό μου που λέει άσε το καλύτερα .....εχει δει πάρα πολλούς και φαίνεται αστείο εκτός από μία κ μοναδική φορά πέτυχε έναν στην Ελβετία που τον έστειλαν για μμ κ τον πέτυχε εκεί στους διαδρόμους με smp για πύκνωση που πραγματικά δεν κτλ τίποτα παρα μονο οταν του το παν ...αλλά και πάλι μετά από κάιρο ξεφτυνει....
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδιά γνκ στο smp το εδώ ψάξει πολύ καιρό κ το εχώ εξαντλήσει το θέμα ...θα πήγαινα και Ιταλία....όσο αφορά τον Αναστασάκη που λέτε αυτός μπορεί να κάθεται να τον πατάνε κάθε μήνα ....μηδέν έξοδα όρεξη να έχει ....αν είναι να κάθομαι κάθε 4-5 χρόνια να πατιεμαι για να μην μπλεδιζει χέστε το ....το να δω αποτελέσματα που είπατε έχω ρωτήσει τους πάντες στην Ελλάδα που τον κάνουν κ όλοι μα όλοι είχαν μια δικαιολογία....επίσης δεν έκανα τόσο κόπο για να τα ξηρισω κ δέρμα ....με το Μανέ είμαι μπόμπα και προς τον πάρον με καλύπτει ...πισίνα κάθομαι με τις ώρες με το χλώριο βγαίνω έξω κ είναι στο κρανίο μου το Μανέ ....χωρίς στο πρόσωπο μου να υπάρχει τίποτα ....είναι παράνοια....είναι τρελά το προϊόν....δεν θα βαρεθω να το λέω ....
 
  • Like
Reactions: spi
Μπλουζα