Τιρκαλας Σωτήρης fue 1577 grafts 22/02/20

Giorgos-3

Well-Known Member
Μακραν κατα τη γνωμη μου:
1. Το καλυτερο αποτέλεσμα του φόρουμ
2. Το περιστατικο με τις πλέον τίμιες φωτο

Γιωργο πιθανώς να δώσει λίγο ακόμη, αλλά και έτσι να μείνει, είναι άψογο. Πετα τα concealer, ξεχνά toppik, κλπ και απόλαυσε πλέον την καθημερινότητα σου.
Για το τοπικ νομίζω για εκεί πάει το πράγμα αν κ δεν έχω κανένα παράπονο από το μανε ....ειδικά αν κάνω και άλλη μια μικρή έστω μμ να κλείσω εκεί που έχω θέμα ....πιστεύω ότι θα δώσει λίγο ακόμα γιατί τελευταία έχω κάτι ενοχλήσεις με την καλή έννοια που δείχνουν κινητικότητα...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Το αποτέλεσμα του Γιώργου είναι το καλύτερο, σε σχέση με την αφετηρία και τον τερματισμό του.Και με τα χειρότερα χαρακτηριστικά που θα μπορούσε να έχει κάποιος.
Οι φωτογραφίες του είναι οι πλέον αποκαλυπτικές-ξεγυμνωτικές κατά συνέπεια οι καλύτερες και αυτές που πρέπει να μπαίνουνε από όλους.
Από κοντά ο Γιώργος θα είναι μακράν άλλος άνθρωπος.
Σχεδόν τελείωσες Γιώργο και αν κάνεις και την τελευταία (παιδική για σένα πλέον) θα έχεις πετύχει μια από τις δυσκολότερες ολικές επαναφορές.
Πολύ καλός.
Τουλάχιστον ήμουν τυχερός στην ατυχία μου που έπεσα στον τιρκαλα την κατάλληλη στιγμή ....δεν θέλω καν να σκέφτομαι το θα γινόταν αν επέμενα σε μμ κ έπεφτα συνεχώς σε λάθος χέρια ....

vlafo

Well-Known Member
Τουλάχιστον ήμουν τυχερός στην ατυχία μου που έπεσα στον τιρκαλα την κατάλληλη στιγμή ....δεν θέλω καν να σκέφτομαι το θα γινόταν αν επέμενα σε μμ κ έπεφτα συνεχώς σε λάθος χέρια ....
Άξιος ο γιατρός..
Για να δούμε..

aeratos28

Just aeratos
Υδατοσφαιριστη μην ξεχνάς να βάζεις και φωτό την α ζώνη.να βλέπουμε και από μπροστά..μπορεί να ήταν αυτή η επέμβαση πίσω μόνο,αλλά λόγω όγκου πίσω πλέον αλλάζει και το μπροστά κομμάτι όλο χωρίς να το καταλαβαίνεις .κάθεται διαφορετικά το μαλλί και φαίνεται συνολικά καλύτερα.

Μπλουζα