Τιμές "Κλινικών μμ"στην εποχή του Covid 19.

vlafo

Well-Known Member
Ανοίγω νέο νήμα προκειμένου να παρουσιάζονται εδώ οι ακριβείς πληροφορίες όσον αφορά τις τιμές μμ ανά κλινική και την προσαρμογή τους στα νέα οικονομικά δεδομένα.
Cvial μετέφερε τα σχόλια από την κλινική του κ.Αναστασάκη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Με τα μέχρι τώρα αναπροσαρμοζόμενα δεδομένα έχουμε:

--HDC=1,50€/g για κλεισμένα χειρουργεία Ιουλίου-Αυγούστου (δεν ξέρουμε αν αυτή είναι παγιωμένη τιμή)
--Ερντογάν=1,90€/g ο ίδιος άμα χειρουργήσει
--Το team του Ερντογάν(dr Bayramoglou)=1,50€/g.
 

kardinalios

Well-Known Member
Με ένα 1,90 ο Ερντο είναι πολύ καλή ευκαιρία . Αλλά αντε να πας στην Τουρκία μέσα στον κορονοιο και με όλα αυτά που γίνονται ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Με πρόλαβες,θα αναρτήσω ξανά διότι μόλις είχα τηλεφωνική συνομιλία με την κλινική και εδώ θα ήθελα να ενημερώσω ότι το €1,50/τριχοθυλάκιο (graft) ισχύει και με τους δυο γιατρούς Δρ.Χριστίνα Βρυωνίδου & Δρ.Κυριάκο Μάρα.
Για τους μήνες Ιούλιος-Αύγουστος 2020.
Η τιμή δεν κλειδώνει ακόμη άλλα προβλέπω από τον νέο χειμώνα σε καλύτερες τιμές από τα 1,70 & 2,20.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Starks Θεσσαλονίκη 1€ (+250€ αναλώσιμα) αλλά δεν μιλάω σαν επίσημος αντιπρόσωπος....εμπειρικά μιλάω εγώ κ τα άλλα δύο παιδιά που ακολούθησαν η πολιτική ήταν ίδια ....
 

aeratos28

Just aeratos
Γιώργο ποια άλλα παιδιά έχουν ακολουθήσει?έχουν παρουσίαση εδώ?σορυ για το ακυρο
Starks Θεσσαλονίκη 1€ (+250€ αναλώσιμα) αλλά δεν μιλάω σαν επίσημος αντιπρόσωπος....εμπειρικά μιλάω εγώ κ τα άλλα δύο παιδιά που ακολούθησαν η πολιτική ήταν ίδια ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιώργο ποια άλλα παιδιά έχουν ακολουθήσει?έχουν παρουσίαση εδώ?σορυ για το ακυρο

 

Georgie

Well-Known Member
Starks Θεσσαλονίκη 1€ (+250€ αναλώσιμα) αλλά δεν μιλάω σαν επίσημος αντιπρόσωπος....εμπειρικά μιλάω εγώ κ τα άλλα δύο παιδιά που ακολούθησαν η πολιτική ήταν ίδια ....
Εχει ελάχιστη χρέωση στις υπηρεσίες Γιώργο ?
Γνωρίζεις?
 
Μπλουζα