Συμφέρει πλεον το ιντερνετ??

giorgosnikol

New Member
Λοιπον νομιζω ο τιτλος τα λεει ολα,
απο οσο βλεπω η τιμη του regaine
επεσε στα 19 ευρω, τι λετε λοιπον
αξιζει τον κοπο, αφου πανω κατω το
ιδιο ειναι!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
μαντεψε ποσο εχει η 3μηνη θεραπεια της κιρκλαντ και τοτε πες μου ξανα αν συμφερει :)
 

jimys

Member
weznem είπε:
μαντεψε ποσο εχει η 3μηνη θεραπεια της κιρκλαντ και τοτε πες μου ξανα αν συμφερει :)
εγω διατηρω της επιφυλαξεις μου για το ποια ειναι ποιοτικοτερη.. δεν εχω δοκιμασει kirkland (θα το κανω τους επομενους μηνες για να δω αν υπαρχει διαφορα) .

Πολλες φορες αναφερουν ποια συστατικα περιεχει για να πουν οτι ειναι ιδια , αλλα για μενα δεν ειναι μονο αυτο αρκετο .. τροποι παρασκευης, εργαστηρια παρασκευης , ποιοτητα πρωτων υλων .. και οποιος εχει ασχοληθει λιγο στη ζωη του με μοναδες παραγωγης και υλικα μπορει με σιγουρια να πει οτι καποιες χωρες ειναι εγγυηση σε σχεση με αλλες σε αυτο το θεμα..

αλλα ξαναλεω θα τη δοκιμασω :p οσον αφορα καθαρα μονο regaine οχι δεν αξιζει απ εξω σε υγρο!
 

weznem

Well-Known Member
το θεμα ειναι απλο για εμενα στο συγκεκριμενο προιον..
νερακι, προπυλεν γλυκολ,οινοπνευματακι και μινοξιδιλη..αυτα εχει μεσα..και δεν θελει πολυ μυαλο για να την φτιαξει καποιος..για αλλα φαρμακα συμφωνω αλλα αυτη ηλοσιον ειναι πραγματικα αστεια στην παρασκευη της.
 

jimys

Member
weznem είπε:
το θεμα ειναι απλο για εμενα στο συγκεκριμενο προιον..
νερακι, προπυλεν γλυκολ,οινοπνευματακι και μινοξιδιλη..αυτα εχει μεσα..και δεν θελει πολυ μυαλο για να την φτιαξει καποιος..για αλλα φαρμακα συμφωνω αλλα αυτη ηλοσιον ειναι πραγματικα αστεια στην παρασκευη της.

ισχυει δεν διαφωνω καθολου .. αλλα οσο ναναι εγω θα δωσω κατι περισσοτερο (στον αφρο συγκεκριμενα ) γιατι θα τον παρασκευαζει καποιος με μεγαλυτερη εμπειρια ( αυτο το οινοπνευμα και η μινοξιδιλη πραγματικα δεν ειναι τοσο απλο στη συντηρηση κλπ οσο καμια φορα το περιγραφουμε εδω στο φορουμ στις ιδιοκατασκευες) .. μπορει να πεταω τα λεφτα μου :p αλλα ισως ειναι και περισσοτερο θεμα ανασφαλειας να μη νιωθω οτι ρε γμτ για 20 ευρω το μηνα δεν εξαντλησα καθε πιθανοτητα :/
 

kevin

New Member
Αν θελήσεις kirkland 5% υγρο 6μηνη θεραπεια αχρησιμοποιητα 6(μπουκαλακια των 60 ml) μπορω να σου δωσω στα 27 ευρω δεν θα τα βρεις φθηνοτερα.
 
Μπλουζα