Συγκρίσεις Φωτογραφιών Ομοίων Περιστατικών Σε Εξωτερικές Συνθήκες

vlafo

Well-Known Member
Παραθέτω το αποτέλεσμα του αξιότιμου μέλους του φόρουμ danceworld.

H επέμβαση έγινε το 2013 και αυτή είναι η τωρινή του κατάσταση.
Έβαλε 3000g στο εμπρόσθιο μισό του κεφαλιού και 500g στο crown.
H επέμβαση έγινε σε έναν από τους καλύτερους γιατρούς στην Κύπρο τον κ.Γεωργίου.

Θέλω να παρατεθεί από την κλινική ένα ανάλογο αποτέλεσμα με 3000g μπροστά μόνο,(άλλωστε κατά δήλωση της έχει κάνει πάρα πολλά τέτοια ανάλογα περιστατικά),το καλύτερο που έχει,γιατί μπορώ εύκολα να διαλέξω από τα αναρτημένα αποτελέσματα της ένα ανάλογο αλλά δεν θέλω να το κάνω.
Ας κρίνει αυτή όποιο θέλει.

Όταν παρουσιάσει ανάλογο περιστατικό σε ανάλογες συνθήκες με τέτοια πυκνότητα,φυσικότητα,σχεδιασμό,εδώ παρουσία του φόρουμ θα ζητήσω ενα μεγάλο συγνώμμη για ότι έχω πει για την κλινική και θα ανασκευάσω.
Θα δω επιτέλους 1 τέτοιο αποτέλεσμα,ένα ζητάω τίποτα παραπάνω.

Γιατί κατηγορήθηκα επίσης ότι συγκρίνω με τους Ισπανούς τα αποτελέσματα του,οπότε ας πάμε σε πιο βατές καταστάσεις και σε πιο συγκρίσιμα μεγέθη εδώ στην Ελλάδα.

Περιμένω να δω ανταπόκριση.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    957 KB · Προβολές: 184
  • 3.jpg
    3.jpg
    813.1 KB · Προβολές: 176
  • 4.jpg
    4.jpg
    940.4 KB · Προβολές: 178
  • 5.jpg
    5.jpg
    701.4 KB · Προβολές: 164
  • 6.jpg
    6.jpg
    462.2 KB · Προβολές: 162

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Εδώ θα παρουσιάζονται φωτογραφίες περιστατικών μεταμοσχεύσεων μετά το πέρας του 12μηνου και μόνο σε εξωτερικές συνθήκες φωτισμού,είτε με ήλιο είτε χωρίς.
 

Kostas97

Well-Known Member
Φιλε Vlafo δεν ξερω μηπως κατι αντιλαμβανομαι λαθος, αλλα εσυ θεωρεις πως 4 φωτο του crown σε σκια και μια σελφι στον ηλιο συγκρινονται με φωτογραφιες που εχουν προβολεα απο πανω με φως?? Στην τελικη ας μας απαντησει καποιος που ασχολειται με φωτογραφια και γνωριζει τους φωτισμους..
 

manly_Man

Well-Known Member
αντε επιτελους vlafo, να δουμε και καμια φωτο σε πραγματικες εξωτερικες συνθηκες με ηλιο ή χωρις οπως ανεβαζε και ο @Giorgos-3

Γιατι ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΜΕ με τις ωραιοποιημενες φωτογραφιες και τον ελεγχομενο φωτισμο απο τα στουντιο των κλινικων που ολως τυχαιως στο ΜΕΤΑ τις ανεβαζουν σκοτεινες, ενω στο ΠΡΙΝ τερμα φωτεινες....παραπλανώντας ετσι τα μέλη

Υ.Γ. Πραγματικα εξαιρετικο το αποτελεσμα αυτο που ανεβασες απο Γεωργιου, απολυτα φυσικο και πυκνο....
 

vlafo

Well-Known Member
Έτσι πρέπει και είναι και σε ίσκιο.
Δε χρειάζεται να πάει σε ήλιο είναι υπεραρκετό και κρυστάλλινο το αποτέλεσμα.
 

vlafo

Well-Known Member
Μπες να δεις το νήμα του είναι από τα καλύτερα.
Μπροστά Α ζώνη άδεια με κάποια λίγα μαλλιά και πίσω crown είχε μαλλιά όχι άδειος.
Σου αρέσει έτσι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
συγκρινονται με φωτογραφιες που εχουν προβολεα απο πανω με φως?
Φιλε Κωστα, για ποιον προβολεα γραφεις;

Ειναι δυνατον να πιστευεις οτι ο φωτισμος στα στουντιο των κλινικων δεν ειναι ελεγχομενος;

Απολυτα ελεγχομενος ειναι. Σε καμια περιπτωση δεν αποδιδει την πραγματικοτητα. Αντιθετως την ωραιοποιει προς αγραν πελατων.

Ειναι δυνατον να δειχνετε εμπιστοσυνη σε τετοιες φωτογραφησεις;
 

Harris_G

Well-Known Member
Ελαχιστοι ανεβαζουν οπως πρεπει. Δε μπορει στο πριν να ειναι ο τοιχος γαλαζιο ανοιχτο του καθαρου ουρανου και στο μετα Μπλε του Ναυτικου. Και το κανουν και δυνατες κλινικες του εξωτερικου. Εμενα εχει αρχισει και με κουραζει αφανταστα.
Για danceworld δε μπορει να πει κανεις τπτ γιατι τον εχουμε δει πολλοι απο κοντα. Ειναι τσιμεντο τελευταιας τεχνολογιας. Factual facts.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σαν αξιότιμο μέλος (χαχαχαχα γέλαγα μόνος μου) σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Μην περιμένεις να ποστάρει η κλινική κάτι, παρότι έχουν account δεν προλαβαίνει να ασχοληθεί κανείς, ας δούμε αν θα φιλοτιμηθεί κανείς παλιός να παρουσιάσει. Το κρίμα είναι πως έχω άτομα απο εδώ μέλη και φίλοι στο fb που έκαναν αλλά δεν παρουσίασαν ποτέ και ειναι καλές περιπτώσεις, θα του πω του γιατρού το πολύ πολύ να μου στείλει τίποτα μήπως το ποστάρω εγώ. Ο el capitano αν τον δεις απο κοντά που τον είδα Ιούνιο για νέο μερεμέτι έπαθα σοκ, και ο tasmania είναι μπαρούτι.

Γιατί να ζητήσεις συγγνώμη από την κλινική, είπες κάτι κακό; Βέβαια έχω χάσει επεισόδια λόγω δουλειάς δεν διαβάζω δεν προλαβαίνω, μόνο αν μου σκάσει με email καμία ειδοποίηση απο μήνυμα ή mention.

Παραθέτω το αποτέλεσμα του αξιότιμου μέλους του φόρουμ danceworld.

H επέμβαση έγινε το 2013 και αυτή είναι η τωρινή του κατάσταση.
Έβαλε 3000g στο εμπρόσθιο μισό του κεφαλιού και 500g στο crown.
H επέμβαση έγινε σε έναν από τους καλύτερους γιατρούς στην Κύπρο τον κ.Γεωργίου.

Θέλω να παρατεθεί από την κλινική ένα ανάλογο αποτέλεσμα με 3000g μπροστά μόνο,(άλλωστε κατά δήλωση της έχει κάνει πάρα πολλά τέτοια ανάλογα περιστατικά),το καλύτερο που έχει,γιατί μπορώ εύκολα να διαλέξω από τα αναρτημένα αποτελέσματα της ένα ανάλογο αλλά δεν θέλω να το κάνω.
Ας κρίνει αυτή όποιο θέλει.

Όταν παρουσιάσει ανάλογο περιστατικό σε ανάλογες συνθήκες με τέτοια πυκνότητα,φυσικότητα,σχεδιασμό,εδώ παρουσία του φόρουμ θα ζητήσω ενα μεγάλο συγνώμμη για ότι έχω πει για την κλινική και θα ανασκευάσω.
Θα δω επιτέλους 1 τέτοιο αποτέλεσμα,ένα ζητάω τίποτα παραπάνω.

Γιατί κατηγορήθηκα επίσης ότι συγκρίνω με τους Ισπανούς τα αποτελέσματα του,οπότε ας πάμε σε πιο βατές καταστάσεις και σε πιο συγκρίσιμα μεγέθη εδώ στην Ελλάδα.

Περιμένω να δω ανταπόκριση.
 

vlafo

Well-Known Member
Γνώριζα ότι με το αξιότιμος θα γέλαγες...

Την πραγματικότητα καταθέτω η οποία είναι μια και αδιάψευστη.Δε λέω κάτι διαφορετικό.
Εδώ βέβαια η αντιστροφή της έχει αναχθεί σε επιστήμη.

Το λάθος σου είναι που δεν πιέζεις την κλινική και τα μέλη να ρίξουν φωτογραφίες για να δούμε τις μπαρουτιές πως είναι,γιατί κοντεύουμε να ξεχάσουμε και αυτά τα λίγα που ξέρουμε.

Είναι καλύτερα που δεν διαβάζεις,γιατί θα πεθάνεις στα γέλια από τα ανέκδοτα που θα ακούς και θα βλέπεις...
 
Τελευταία επεξεργασία:

danceworld_2001

Well-Known Member
Τωρα πληροφορηθηκα για τις βεντετες που παιχτηκαν. Που να βλεπατε στα συμβουλευτικα τι ωραια πραγματα ειδα και εμαθα δια ζωσης απο πραγματικα περιστατικα.
 

Harris_G

Well-Known Member
foto1.png foto2.png Φωτ
ΑΡΙΣΤΕΡΑ:Φωτό με wet look όπως την έχει ανεβάσει ο εκπρόσωπος του Pinto στο Ισπανικό φόρουμ, ΔΕΞΙΑ: Η ίδια την οποία έχω φωτίσει στο 100% (σκεφτέιτε δλδ και wet look και την εχω τερματισει στη φωτεινότητα). Ηθικό δίδαγμα: Η καλή δουλειά δεν κρύβεται με φωτισμούς και άλλες κουτοπονηριές παίδες.
 

vlafo

Well-Known Member
Ακριβώς αυτό,η διαφορά απλά είναι ότι η μια φωτό τον δείχνει με μαύρα μαλλιά και η άλλη με γκρίζα.
Αυτό συμβαίνει πάντα στην καθημερινότητα μας δεν αλλάζει όμως αυτό που πραγματικά είναι.
 
Μπλουζα