Σκεφτομαι να κανω την τεχνικη No touch της D$I. Βοήθεια, αξιζ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pol

New Member
Παιδια καλησπερα. Μολις εγινα μελος. Φοβερο το site εψαχνα ακριβως αυτο. Ειμαι 26 χρονων ειμαι στην κλιμακα 4 και εδω και καιρο σκεφτομαι την προσθετικη μαλλιων. Επισκεφτηκα την D$I και μου ειπαν να κανω ενα mega session με 3.850 ευρω. Μου ειπαν για την νεα τεχνικη No touch οτι δεν ποναει και οτι το αποτελεσμα ειναι σιγουρο. Ενας φιλος ειχε κανει καποτε στην la$er line με μεθοδο strip αλλα για κανενα λογο δεν θα εκανα τετοια τομη πισω και μετα ραμματα. πηγα κατευθειαν εκει επειδη μου ειπαν οτι δεν κανουν τομη, δεν ποναει και οτι εχουν το πιο φυσικο αποτελεσμα. Σκεφτομαι να επισκεφτω και την Berg..an Ko..d για να δω και κει τι παιζει. Η αληθεια ειναι οτι για μενα θα ηταν το τελειο αν εβλεπα ανθρωπους απο κοντα που καναν την συγκεκριμενη τεχνικη και ειχε περασει τουλαχιστον 1 χρονος απο τοτε. Αν Υπαρχει κανεις που να το εχει κανει απο την D$I toν εκλιπαρω να μου απαντησει και να μου δειξει φωτογραφιες του. Εκει οταν πηγα μου τα λεγαν ολα ροδινα αλλα ξερω οτι με κοιταγαν σαν ευρω για αυτο θελω την δικια σας συμβουλη. Να το κανω ή να παω καπου αλλου που προτεινετε εσεις? Ειναι η D$I καλύτερη απο τις αλλες 2? Ευχαριστω πολυ οποιον απαντησει! Α ξεχασα δεν μου ανεφεραν τιποτα για grafts!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sofo85

New Member
Απ: Σκεφτομαι να κανω την τεχνικη No touch της D$I. Βοήθεια, α

Για τη συγκεκριμενη εταιρια αλλα και τις υπολοιπες εδω στην ελλαδα θα βρεις χρησιμες πληροφοριες στο φορουμ...πριν παρεις οποιαδηποτε αποφαση σκεψου το καλα.Καλη επιτυχια σε οτι και αν αποφασισεις!
 

pol

New Member
Απ: Σκεφτομαι να κανω την τεχνικη No touch της D$I. Βοήθεια, α

Eχω κοιταξει αρκετα θεματα στο φορουμ αλλα ολοι μιλανε για τις μεθοδους strip και fue μονο ενας τηλεμαχος γραφει γ την no touch της D$I που ειναι οτι πιο προσφατο εχουν.
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Σκεφτομαι να κανω την τεχνικη No touch της D$I. Βοήθεια, α

pol είπε:
Παιδια καλησπερα. Μολις εγινα μελος. Φοβερο το site εψαχνα ακριβως αυτο. Ειμαι 26 χρονων ειμαι στην κλιμακα 4 και εδω και καιρο σκεφτομαι την προσθετικη μαλλιων. Επισκεφτηκα την D$I και μου ειπαν να κανω ενα mega session με 3.850 ευρω. Μου ειπαν για την νεα τεχνικη No touch οτι δεν ποναει και οτι το αποτελεσμα ειναι σιγουρο. Ενας φιλος ειχε κανει καποτε στην la$er line με μεθοδο strip αλλα για κανενα λογο δεν θα εκανα τετοια τομη πισω και μετα ραμματα. πηγα κατευθειαν εκει επειδη μου ειπαν οτι δεν κανουν τομη, δεν ποναει και οτι εχουν το πιο φυσικο αποτελεσμα. Σκεφτομαι να επισκεφτω και την Berg..an Ko..d για να δω και κει τι παιζει. Η αληθεια ειναι οτι για μενα θα ηταν το τελειο αν εβλεπα ανθρωπους απο κοντα που καναν την συγκεκριμενη τεχνικη και ειχε περασει τουλαχιστον 1 χρονος απο τοτε. Αν Υπαρχει κανεις που να το εχει κανει απο την D$I toν εκλιπαρω να μου απαντησει και να μου δειξει φωτογραφιες του. Εκει οταν πηγα μου τα λεγαν ολα ροδινα αλλα ξερω οτι με κοιταγαν σαν ευρω για αυτο θελω την δικια σας συμβουλη. Να το κανω ή να παω καπου αλλου που προτεινετε εσεις? Ειναι η D$I καλύτερη απο τις αλλες 2? Ευχαριστω πολυ οποιον απαντησει! Α ξεχασα δεν μου ανεφεραν τιποτα για grafts!

Πριν παρεις οποιαδηποτε αποφαση κατσε και διαβασε το forum για μερικες μερες....ειδικα μολις δεις φωτος απο τα παιδια που εκαναν μεταμοσχευση στο εξωτερικο,θα λες ευτυχως προλαβα το λαθος που πηγα να κανω....διαβασε και τις θεραπειες διοτι ειναι απαραιτητος ο συνδιασμος καλης θεραπειας[propecia] και μεταμοσχευσης για το καλυτερο αποτελεσμα...
δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα
 

tatini

New Member
Απ: Σκεφτομαι να κανω την τεχνικη No touch της D$I. Βοήθεια, α

Φίλε crossfire έχουμε ζητήσει κάποιες φωτό για να δούμε τι κάνει το neoral εδώ και κάνα μήνα. Θα μας κάνεις την τιμή;
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Σκεφτομαι να κανω την τεχνικη No touch της D$I. Βοήθεια, α

Blindfold είπε:
Φίλε crossfire έχουμε ζητήσει κάποιες φωτό για να δούμε τι κάνει το neoral εδώ και κάνα μήνα. Θα μας κάνεις την τιμή;

απο 2 φεβρουαριου το χρησιμοποιω blindfold.....τιποτα ακομη....μην ανησυχεις,θα σας κρατω ενημερους
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα