Σαμπουάν για τα Μαλλο

badbiter

New Member
Καλησπέρα σας, είμαι καινούργιος στο σάιτ, δεν στέλνω ακόμα φωτό να μου πείτε την γνώμη σας διότι θα με βρίζετε , επειδή λειτουργώ στην ζωή μου με βάση την παροιμία ( των φρονιμων τα παιδιά.... μαγειρεύουν), ήθελα να μου πείτε κάποιο σαμπουάν σε καθημερινή βάση το οποίο θα μπορούσα να χρησιμοποιώ χωρίς φυσικά να υπάρχει κάποια παρενέργεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Καλησπέρα σας, είμαι καινούργιος στο σάιτ, δεν στέλνω ακόμα φωτό να μου πείτε την γνώμη σας διότι θα με βρίζετε , επειδή λειτουργώ στην ζωή μου με βάση την παροιμία ( των φρονιμων τα παιδιά.... μαγειρεύουν), ήθελα να μου πείτε κάποιο σαμπουάν σε καθημερινή βάση το οποίο θα μπορούσα να χρησιμοποιώ χωρίς φυσικά να υπάρχει κάποια παρενέργεια.
Δεν έχουν τα σαμπουάν παρενέργειες
Για καθαρισμό του τριχωτού είναι και μόνο .

Βρες ένα που σου κάνει κέφι, να έχει καλό άρωμα κλπ και πάρτο .
Σαμπουάν για να σου δώσει μαλλί η για να στο δυναμώσει κλπ δεν υπάρχει .
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
To μόνο που μπορεί να σου δώσει ένα ΜΙΚΡΟ αβαντάζ στην θεραπεία που ακολουθείς, είναι το Νιζοράλ 2%, που αν δεν έχεις ΣΜΔ, το βάζεις μια φορά την εβδομάδα/10 μέρες, έτσι, σαν ξεμάτιασμα λίγο. Έχει γίνει κάποια μικρή μελέτη που δείχνει ότι ΙΣΩΣ ελαττώνει τη DHT στο σκάλπ τοπικά. Φτηνό είναι και με την παραπάνω εφαρμογή κρατάς ένα μπουκάλι και 2-3 μήνες άνετα, κακό δεν κάνει. Από 'κει και πέρα, Head & Shoulders του λαού και είσαι ΟΚ.

Προς Θεού μην πετάξεις φράγκα σε 'μαγικά' σαμπουάν που σου τάζουν πως έχουν μέσα σπέρμα ταύρου διαβασμένου κάτω από μαύρη πανσέληνο (69 Ευρώ για πάρτη σου φιλαράκι, τσάμπα), θα τα κλαις.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Όχι, το ίδιο πράμα είναι, σε κάποιες χώρες πωλείται ως Νιζοράλ, σε άλλες ως Φουνγκοράλ. Κετοκοναζόλη 2% είναι η δραστική ουσία, οπότε και Μαλλί Μπαμπά Μαζίκ Σανπόν να το βρεις, αν η δραστική ουσία είναι αυτή, ίδια δουλειά κάμει.
 
Μπλουζα