Πρόσφορες & διαγωνισμοί για τα μελη.

Giorgos-3

Well-Known Member
Παιδια ανοίγω αυτο το νημα μονο κ μονο απο θεμα συνηδησης κ γιατι εχω μαθει στην ζωη μου να μαι δίκαιος....
θα ηθελα να θεσω το θεμα σχετικα με το αν πρεπει να επιτρέπουμε καποιον έμπορο να διαφημίζει το προϊόν του εδω μεσα κ να μας κανει προσφορές η οχι με αφορμή αυτο που εγινε με την gold hair κ σε συνδυασμο την προσωπική μου εμπειρία απο αυτους. Εχω παραγγείλει συνολικα τρεις φορες... την πρωτη πηρα 6αδα κιρκλαντ υγρό με 70€ κ οταν τελείωνε κ ξανα παράγγειλα αλλα αφρό για να μην διακόψω την θεραπεία μου μου εςτειλε εντομεταξυ αλλο ενα φυαλακι εντελως δωρεάν κ τα μεταφορικά πληρωμένα μεχρι να ερθουν κ οι αφροί! Επισης τωρα εκανα αγορα αλλων 3 φυαλακιων κ μου τα έστειλαν χωρις το εξάρτημα αυτο με την μεζούρα καθως αυτο το στελνουν με την 6αδα μονο ( δεν το γνώριζα) κ τους το λεω κ μου στελνουν μονο αυτο παλι δωρεάν κ μεταφορικά πληρωμένα !
Πιστευω οτι τετοιου στυλ επαγγελματίες κ online μαγαζάκια μονο καλο θα κανουν για μας κ την τσέπη μας κ ισως πρεπει λιγο αυτοι που διαχειρίζονται το φόρουμ εκτος απ τους εκπροσώπους των κλινικών κ τις ίδιες κλινικές να επιτρέπουν κ στους σωστουσ εμπόρους που πωλούν τα σχετικα προϊόντα να μας πλησιάζουν....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Αυτο ειναι θεμα των διαχειριστων του φορουμ,δεν εγκειται στις αρμοδιοτητες ενος απλου μελους αρα ας εισαι ησυχος με την συνειδηση σου!
 

anargiros88

Well-Known Member
Τόση πολύ διαφήμιση που έκανε μέσο του φόρουμ θα πρέπει να μας λέει και ευχαριστώ ο φίλος ! Οι κανόνες πρέπει να τηρούντε από όλους και ο συγκεκριμενος τους παραβίασε και μαζί του όλοι όσοι βοηθήσαμε και σχολιάζαμε στο νήμα . Αν κάποιος πρέπει να έχει τύψεις είναι ο φίλος που δεν έκανε την κλήρωση και μέσο ενός πελάτη του όπως εσύ πχ Giorgos-3 να ενημερωθούν οι νικητές .
 

athenian

Well-Known Member
Τα απλα μελη δεν εχουν αποψη ;
Σε τετοια θεματα και εφοσον εχουν αποφασισει αυτοι που τρεχουν το φορουμ να αποκλεισουν καποιον οχι,δεν εχουν.Για ποιο λογο δλδ να ανοιξεις θεμα?Για να κανεις υποδειξεις οταν εχει παρθει μια αποφαση που αφορα καποιον εμπορο?Τι σε κοφτει στην τελικη φιλε μου?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ψάχνεσαι για μανούρα; Ανοίγω το θεμα για να το δουν οι διαχειριστές αλλα κ τα απλα μελη γιατι ετσι θελω ... το να λεω την γνωμη μου δεν σημαινει οτι κανω υποδειξεις κ αν εχεις αντίθετη αποψη απο μενα να την λες με ομορφο τροπο....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε Ανάργυρε εσυ αν ηςουν στην θεση του κ σε πετούσαν εξω θα συνεχιζες την κληρωση ; Κοροϊδευόμαστε μεταξυ μας τωρα;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Η αληθεια ειναι οτι το ειχε παραχ*σει το θεμα. Ακομη και το νημα που ανοιξε για την κληρωση το εκανε λαστιχο απο το τραβα τραβα.
Αν ηταν πιο διακριτικος με τη διαφημιση που προσπαθησε να κανει ισως και να μην τον ενοχλουσε κανεις.
παιζει να εστειλε μηνυμα και στον ADMIN για να πουλησει μινοξιδιλη. :p
 

athenian

Well-Known Member
Ψάχνεσαι για μανούρα; Ανοίγω το θεμα για να το δουν οι διαχειριστές αλλα κ τα απλα μελη γιατι ετσι θελω ... το να λεω την γνωμη μου δεν σημαινει οτι κανω υποδειξεις κ αν εχεις αντίθετη αποψη απο μενα να την λες με ομορφο τροπο....
Τι θα πει ετσι θελεις ρε μεγαλε?Κι εγω ετσι θελω και βλεπω υποπτο το ολο σκηνικο.Ασε μας τωρα με τον κουτοπονηρο που εστελνε ινμποξ αν παιζει πουθενα φθηνη μινοξ για να τσιμπησει πελατες.Σοβαρεψου σε παρακαλω,εισαι και τακτικο μελος.
 

anargiros88

Well-Known Member
Ρε Ανάργυρε εσυ αν ηςουν στην θεση του κ σε πετούσαν εξω θα συνεχιζες την κληρωση ; Κοροϊδευόμαστε μεταξυ μας τωρα;

Με τόση πελατεια που πηρε από εδω έπρεπε να κανει την κλήρωση . Εγω τουλάχιστον αυτό θα έκανα .
 

tasos33

Well-Known Member
Οι δημιουργοι του forum, για να διατηρειται το forum ενεργο, πληρωνουν καποιο ποσο, αρα εχουν και ενα λογο παραπανω σε καποιες αποφασεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια δεν αντιλεγω ....απλα πιστευω οτι τέτοιου στυλ διαδικασιες πιστευω θα μας βόλευαν σαν μελη στο μα βρίσκουμε ευκολα κ φτηνά προϊόντα σχετικα με το μαλλί ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μιλας σ αυτον που πρωτος ειπε οτι αυτο που εφυγε ξαφνικα προν την κληρωση ειναι ύποπτο κ δεν το εβλεπα με καλο ματι κ μου λες οτι ειμαι ύποπτος ; Απλα οφείλω να αναφερω την εμπειρία μου οπως ακριβως ειναι γθα την βοηθεια κ γνωση ολων ...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν κερω αν πηρε πελατεία περισσότερη απο δω ... εγω προσωπικα παντως απο σας έλαβα γνωση για ρο συγκεκριμενο σαιτ περσι μεσα απο σχετικο νημα που ειχατε ... ηταν δλδ κάτι γνώριμο ηδη στο φόρουμ πριν εμφανιστει αυτος ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Παιδιά,σίγουρα το πρώτο λόγο το έχουν οι Mod για τους κανόνες του φόρουμ.
Άλλα δεν βρίσκω το λόγο εμείς οι τρίτοι να κατηγορούμε τον φίλο που ξεκίνησε την κλήρωση έστω και με κάποια pm που έστειλε για να προωθήσει το προϊόν του.

Σας πληροφορώ ότι παρήγγειλα toppik που έχει 2 σακουλάκια των 50 γραμμαρίων σε πολύ καλή τιμή άλλα και ποιότητα και γλίτωσα αρκετά λεφτά από το toppik μεγάλης συσκευασίας των 50 gr. που έπερνα από τον Αναστασακη με 99 ευρώ.

Εμφανίζονται κάποια άτομα που προσπαθούν να πουλήσουν & να μας κάνουν καλύτερες τιμές και εμείς πάμε να τους φάμε κιόλας.
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω αυτήν την νοοτροπία.

Εμένα μου έλυσε τα χεριά και σίγουρα θα τους προτιμώ.

Πέρα από αυτά εφόσον οι mod δεν το δέχονται αυτό στην σελίδα τους σεβαστό.
 

pavlakis

Member
Καλησπέρα και απο εμενα λοιπόν αγορασα και εγω απο το goldhair.gr ειναι πολυ ευγενικοι με μεγαλες εκτωσεις σε προιοντα μινοξιδιλης αλλα φιμπρες δεν βρισκω λογο να γίνεται τετοια αναστατωση δοκιμαστε λοιπόν
 

Harris_G

Well-Known Member
Οι mods καλα εκαναν αλλα δε κανουν κατι για το που θα βρουμε καλυτερες τιμες (πχ να ανοιξουν ενα σχετικο νημα με αξιοπιστες πηγες κλπ) γουσταρουν να τα δινουμε στις ληστρικες επιχειρησεις. Δλδ δε δημιουργουν τζερτζελο/momentum να ψαχτουμε ολοι μαζι να δουμε απο που θα παιρνουμε μινοξ και τα σχετικα, αυτο ειναι το παραπονο μου με καθε σεβασμο.
 

pavlakis

Member
Φυσικα ανταποδιδω ανεπυφιλακτα οτι ειναι η πιο αξιοπιστη πηγη στην ελλαδα για αγορες... Λοιπόν καλη σας ημέρα
 

aeratos28

Just aeratos
Εμένα προσωπικά δεν με ενοχλεί να γίνεται διαφήμιση με ωραίο τρόπο και ξεκάθαρο από την αρχή από μια εταιρία για το οτιδήποτε προϊόν πουλάει..αν οι διαχειριστές δεν το επιτρέπουν όμως πρέπει να γίνει σεβαστό από όλους και ας διαφωνούν ..αυτό που με νευριάζει είναι η κουτοπονηρια όπως εδώ με τον pavlakis...γράφτηκε στο φόρουμ για να μας πει ότι είναι ευγενικοί ,με μεγάλες εκπτωσεις ,είναι η πιο αξιόπιστη πηγή στην Ελλάδα για αγορές και ότι δεν βρίσκει λόγο για την αναστάτωση και να κάνουμε αγορές. .ο τύπος είναι γλιτσας,συνεχίζει στο ίδιο μοτίβο, να ενοχλεί πλέον στο φόρουμ και να γίνεται ζητουλας μπας και ψωνίσει κανεις από εδώ ..μιλάμε για την αηδία την ίδια..γνώμη μου είναι πως καλά έκαναν οι διαχειριστές και τον έκοψαν.αλλα να κοιτάνε και τύπους σαν τον pavlakis ,να παίρνουν και αυτοί πόδι γιατί κάνουν μπαμ από χιλιόμετρα .
 

pavlakis

Member
Επισης παντα θα υπάρχουν ανθρωποι που σκεφτονται και τα βλεπουν ολα πονηρα. Επισης μπορει να ζηλευουν κιολας επειδη παντα μπορει να υπαρχει κοσμος πουβθελει να παει μπροστά. Τελος καιρο εχει αντε γ κανενα μπάνιο ολοι μας
 
Μπλουζα