Πουλαει κανεισ φιναστερίδη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑΤΡΟΥ?

Όχι. Πας και τα παίρνεις όποτε θες. Το προσκαρ γράφεται αλλά είναι φτηνό έτσι και αλλιώς. Το Propecia δεν γράφεται και είναι ακριβό. Η ντουτα/avodart είναι φτηνή επίσης. Αν δεν τα έχει το φαρμακείο πες τον φαρμακοποιό να τα παραγγείλει.
 

Gregsabbath

New Member
Φίλε, το proscar το ψάχνω τις τελευταίες μέρες για online αγορά και μου βγάζει ίδιες, πολλές φορές τιμές χειρότερες από propecia. Αν ρωτήσω από κοντά σε φαρμακείο, το παίρνω και χωρίς συνταγή;
Όχι. Πας και τα παίρνεις όποτε θες. Το προσκαρ γράφεται αλλά είναι φτηνό έτσι και αλλιώς. Το Propecia δεν γράφεται και είναι ακριβό. Η ντουτα/avodart είναι φτηνή επίσης. Αν δεν τα έχει το φαρμακείο πες τον φαρμακοποιό να τα παραγγείλει.
 

turnfiji123

Active Member
Φίλε, το proscar το ψάχνω τις τελευταίες μέρες για online αγορά και μου βγάζει ίδιες, πολλές φορές τιμές χειρότερες από propecia. Αν ρωτήσω από κοντά σε φαρμακείο, το παίρνω και χωρίς συνταγή;

Ναι, τουλάχιστον σε φαρμακεία στη Θεσσαλονίκη που πήγα εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα.
 

turnfiji123

Active Member
Το βρίσκεις δηλαδή κανονικά στα 7ε τα 14 που λέει ο Γαληνός; Ύστερα τα κόβεις φαντάζομαι στα 4...

Πρέπει ναι, με χαποκοπτη. Εγώ παίρνω το προπεσια όπου η δόση είναι έτοιμη στο ένα χάπι. Ότι από τα δυο και να πάρεις το ίδιο είναι. Τυπικός κάθε μέρα να είσαι απλά στην δόση και αν γίνεται στην ώρα κατά την οποία το παίρνεις. Και μετά μην το σκέφτεσαι καν.
 
Μπλουζα