Περιτομή

adeiotopio

New Member
Δεν είχα δόση ποτε βάση αλλα μου το είπε η δίκια μου οχι έχω αρκετή επιπλέον επιδερμίδα . Απο τότε τσέκαρα και άλλους στο γυμναστήριο, όντως δεν είδα κάποιον να έχει πιο πολύ απο εμενά ή τουλάχιστον αντε τα ίδια και απο τότε μου έχει σφηνωθεί στο μυαλό για να πάω να κάνω την επέμβαση. Πρόβλημα φίμωσης ή κάποιο άλλο δεν έχω.

Όταν το ανοίγω μετά από μιση ώρα έχει κλείσει πάλι. Σκέφτομαι για περιτομή για δυο λόγους , πρώτα για λόγους υγιεινής και δεύτερον και πιο βασικό εαν ισχύει για περισσότερη ευχαρίστηση, για το δεύτερο δεν ξέρω και θέλω τις γνώμες σας. Το πολύ περίσσιο δέρμα μειώνει την ευχαρίστηση? Εαν ρωτήσω τον γιατρό πιθανον να πει ναι για να μην με χάσει απο πελάτη.

Υ.Γ. Είμαι 33 ετών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
Το δερμα διατηρεί την ευαισθησία δεν την μειωνει , καθε αλλο , αν το αφαιρεσεις σταδιακα θα υπαρχει απευαισθητοποιηση . Αν δεν υπαρχει λειτουργικο προβλημα μη κανεις κατι τετοιο στον εαυτο σου , κριμα .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν είχα δόση ποτε βάση αλλα μου το είπε η δίκια μου οχι έχω αρκετή επιπλέον επιδερμίδα . Απο τότε τσέκαρα και άλλους στο γυμναστήριο, όντως δεν είδα κάποιον να έχει πιο πολύ απο εμενά ή τουλάχιστον αντε τα ίδια και απο τότε μου έχει σφηνωθεί στο μυαλό για να πάω να κάνω την επέμβαση. Πρόβλημα φίμωσης ή κάποιο άλλο δεν έχω.

Όταν το ανοίγω μετά από μιση ώρα έχει κλείσει πάλι. Σκέφτομαι για περιτομή για δυο λόγους , πρώτα για λόγους υγιεινής και δεύτερον και πιο βασικό εαν ισχύει για περισσότερη ευχαρίστηση, για το δεύτερο δεν ξέρω και θέλω τις γνώμες σας. Το πολύ περίσσιο δέρμα μειώνει την ευχαρίστηση? Εαν ρωτήσω τον γιατρό πιθανον να πει ναι για να μην με χάσει απο πελάτη.

Υ.Γ. Είμαι 33 ετών.

Και οι δυο λογοι ειναι ακυροι. τι θα πει για λογους υγιεινης. καθε μερα μπανακι και πριν την επαφη και εισαι αρχοντας πεντακαθαρος. Συμφωνω απολυτα με τον Μaki. Γιατι να εχεις περισσοτερη ευχαριστηση αν κοψεις δερμα απο το πεος. καθε τι πανω στο ανθρωπινο σωμα εχει τη χρησιμοτητα του ακομη και αν δεν το καταλαβαινουμε.
Μονο για λογους υγειας μπαινεις για περιτομη. Δεν θα πρεπει να εχει γνωμη η κοπελα σου πανω στο θεμα. Αυτο να της πεις.
σιγα μην κοψουμε και το πουλι μας για χαρη τους. ;)
 

Georgie

Well-Known Member
Εχω κανει περιτομή επειδή είχα φίμωση .
Όντως χάνεις στην αίσθηση λιγο αλλα κερδίζεις στο μεγεθος παλι λιγο , οχι οτι λεει κάτι .!
Επέμβαση ρουτίνας ειναι με μια μικρή ταλαιπωρία ενός μηνα , στις γυναίκες πάντως αρεσει !
 

adeiotopio

New Member
A ένα θέμα που ξέχασα να αναφέρω , όταν η στύση δεν είναι εντελώς δυνατή κατά την διάρκεια της πράξης κλείνει και κλειστό η ευχαρίστηση είναι σαφώς μειωμένη, σταματάω για να το ανοίξω , άλλες φορες παραμένει ανοιχτό άλλες όχι.
 

athenian

Well-Known Member
Πήγαινε σε ένα φόρουμ για τσουτσούνια ρε φίλε,άντε με την κάθε ανωμαλία εδώ μέσα.Τι μας νοίαζει αν έχεις δέρμα στο πουλί σου κι αν θα το κόψεις?Σε λίγο θα βγει και κανας άλλος και θα μιλήσει για την κωλοτρυπιδ@ του.Ε φτάνει.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ρωτα καποιο γιατρο ανδρολογο που δεν κανει επεμβασεις αν χρειάζεται να κανεις περιτομη. Για να ειναι αντικειμενικη η γνωμη του.
Πανω στην πραξη ειναι περιεργο να καθεσαι να ασχολεισαι αν ειναι ανοιχτο η κλειστο. Δωσε γκαζια και θα βρει αυτο τον δρομο του. ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

adeiotopio

New Member
Όχι να βάλει φωτο να πούμε γνώμες.

Δεν βρήκα κάτι πιο αντίστοιχο σαιτ. Και μιας εδώ είναι ανδροκρατούμενο σαιτ είπα να ρωτήσω εδώ. Μην τσαντήζεσαι.


Ρωτα καποιο γιατρο ανδρολογο που δεν κανει επεμβασεις αν χρειάζεται να κανεις περιτομη. Για να ειναι αντικειμενικη η γνωμη του.
Πανω στην πραξη ειναι περιεργο να καθεσαι να ασχολεισαι αν ειναι ανοιχτο η κλειστο. Δωσε γκαζια και θα βρει αυτο τον δρομο του. ;)

Η πιο καλή απάντηση , Ευχαριστώ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παρε ενα ψαλιδι και πατα του μια ψαλιδια και καθαρισες.. Η δωσε το ψαλιδι στην κοπελια σου να το φτιαξει οπως θελει.. :p
Περα απο την πλακα κανουμε και λιγο χαβαλε μην παρεξηγεις.. και με τις καραφλες μας κανουμε χιουμορ. ο ενας λεει τον αλλο καραφλο κοτσυφι ο αλλος καραφλοκορακα η καραφλη μαιμου αλλα δεν παρεξηγουμαστε. Ολοι πανω κατω στο ιδιο καζανι βραζουμε.
Αλλους τους καιει το μαλλι αλλους το πουλι και πολλα αλλα.
 

mic6

Well-Known Member
Το έξτρα πετσάκι εφόσον δεν ενοχλεί σε κάτι είναι δώρο της φύσης αφού σε προφυλάσσει ακόμα και από αφροδίσια. Επίσης η αίσθηση του μέσα έξω κατά τη διάρκεια του στοματικού, είναι κάτι που δεν θα νιώσει ποτέ κανένας που έχει κάνει περιτομή. Δεν βρίσκω κανέναν λόγο να κάνεις επέμβαση.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγώ λεω αυτο το νημα να ενσωματωθεί με το αλλο νημα που αναφέρεται σε μουσικά όργανα κ να βαλετε λεζαντα “να ταν το πουλι βιολί»....
 

Thanos92

Active Member
Πήγαινε σε ένα φόρουμ για τσουτσούνια ρε φίλε,άντε με την κάθε ανωμαλία εδώ μέσα.Τι μας νοίαζει αν έχεις δέρμα στο πουλί σου κι αν θα το κόψεις?Σε λίγο θα βγει και κανας άλλος και θα μιλήσει για την κωλοτρυπιδ@ του.Ε φτάνει.
Σιγά ρε σκληρέ άντρα που δεν αντέχεις στο άκουσμα πουλιού...Έναν προβληματισμό του μοιράστηκε ο άνθρωπος....Τι μαλάκες υπάρχουν εδώ μέσα ρε...
 

makis25

Well-Known Member
Σιγά ρε σκληρέ άντρα που δεν αντέχεις στο άκουσμα πουλιού...Έναν προβληματισμό του μοιράστηκε ο άνθρωπος....Τι μαλάκες υπάρχουν εδώ μέσα ρε...

Σκεφτηκα πως το ακουσμα του πουλιου ειναι ισως ο καλυτερος τιτλος τουλαχιστον για τα μισα νηματα σε ολοκληρο το φορουμ ! :p
 
Μπλουζα