Παρενέργειες fina. πρόληψη.

Serifis

Active Member
Χαιρετώ το Forum.

Τελευταία πιάνω τον εαυτό μου να διαολίζεται με σκέψεις για Fina. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό μιας και τα sides τα ξέρω. Μήπως οι πιο έμπειροι γνωρίζουν εάν υπάρχουν κάποιες εξετάσεις που μπορώ να κάνω που να δείχνουν εάν π.χ θα με πιάσουν πολύ τα sides η όχι; Έχει υπόψην κάποιο μέλος για κανένα γατόνι δερματολόγο; Ευχαριστώ.

ΥΓ: Ρε παιδιά, κανένα τοπικό καλό θα βρούμε να βγάλουμε καμια τρίχα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Χαιρετώ το Forum.

Τελευταία πιάνω τον εαυτό μου να διαολίζεται με σκέψεις για Fina. Θα μπω κατευθείαν στο ψητό μιας και τα sides τα ξέρω. Μήπως οι πιο έμπειροι γνωρίζουν εάν υπάρχουν κάποιες εξετάσεις που μπορώ να κάνω που να δείχνουν εάν π.χ θα με πιάσουν πολύ τα sides η όχι; Έχει υπόψην κάποιο μέλος για κανένα γατόνι δερματολόγο; Ευχαριστώ.

ΥΓ: Ρε παιδιά, κανένα τοπικό καλό θα βρούμε να βγάλουμε καμια τρίχα;
Φίλε μου είναι κυρίως ορμονολογικές εξετάσεις κανείς PSA για την τιμή του προστάτη εξετάσεις με την τεστοστερόνη ...όλα όμως είναι υποκειμενικα εάν έχεις sides το σταματάς ...εάν συνεχίσουν τα sides ...θα χρειαστείς μάλλον ένα γατονι ουρολόγο ....και όχι δερματολόγο ...
 

welec

Member
Να υποθέσω οτι ξέρεις οτι υπάρχει περίπτωση να μην ξαναεπανέλθεις στην Προ-Φιναστερίδη κατάσταση...
 

gkast

Active Member
Gkast πες μας περισσοτερα για το τι ειδες με το σπανακι?
Γιώργο δεν είχα πρόβλημα με την λίμπιντο εάν και έχω περάσει μια μορφή προστάτιδας όχι με παρενέργειες με πόνο στους όρχεις η αίσθημα καψίματος στην ουρήθρα αλλά έχω βρει μια μικρή φλεγμονή στον προστάτη που δημιουργεί κάποια μικρόβια που όσο αντιβίωση και να πάρω δεν αντιμετωπίζεται και συνεχώς μεταλλάσσεται.
Αυτό είχε σαν συνέπεια να έχω σκαμπανεβάσματα στην ποιότητα του σπέρματος σε κινητητικοτητα αλλά και κάποια διάφανα τζελ που δεν ρευστοποιούνται ....
Με το σπανάκι που το έπαιρνα για δυόμιση μήνες καθημερινά παρατήρησα και καλύτερη αιμάτωση αλλά και το σημαντικότερο την αύξηση της κινητικότητας σε ένα πρόσφατο σπερματοδιαγραμα ...
Νομίζω πως πρέπει να έχει κάνει δουλειά
 

giwrgos athina

Active Member
Οχι δεν τα εχω ξεπερασει τελειως αλλα ειμαι καλυτερα...Περνω βιταμινη d3 metafolin συμπληρωμα και σπανακι..θα ξανακανω εξετασεις να δω αν εφτιαξαν οι τιμες που δεν βγηκαν καλες..Οι παρενεργειες μου εχουν να κανουν με στυση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα