AlexXXX, FUE, 3900g, 16/4/2020

Giorgos-3

Well-Known Member
Προφανώς βλέπω ομοιότητες ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΑ με δουλειές της dhi.Οτι έλεγα χτες.Ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΟΝΤΡΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!
την πυκνοτητα ειπες δεν την σχολιαζεις τελικα οποτε ας την αφησουμε στην ακρη...ας μιλησουμε για το σχεδιασμο...πιστευεις οτι το κλεισιμο των κροταφων ειναι το ιδιο? στα δικα μου τα ματια δεν το βλεπω αυτο...στον αλεξ βλεπω ενα μαλακο και ηπιο κλεισιμο σε σχεση με εδω οπου παρολο που εχει χαμηλοτερη πυκνοτητα ξεκαθαρα κλεινουν και μεσα οι κροταφοι πιο βιαια....βλεπεις δλδ ενα πιο εντονο τριγωνο σαν σχεδιαση.....επισης πιο περιστατικο ειναι αυτο? για να δουμε και εκταση και αριθμο για καλυτερη συγκριση....?σαλονικιος?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
την πυκνοτητα ειπες δεν την σχολιαζεις τελικα οποτε ας την αφησουμε στην ακρη...ας μιλησουμε για το σχεδιασμο...πιστευεις οτι το κλεισιμο των κροταφων ειναι το ιδιο? στα δικα μου τα ματια δεν το βλεπω αυτο...στον αλεξ βλεπω ενα μαλακο και ηπιο κλεισιμο σε σχεση με εδω οπου παρολο που εχει χαμηλοτερη πυκνοτητα ξεκαθαρα κλεινουν και μεσα οι κροταφοι πιο βιαια....βλεπεις δλδ ενα πιο εντονο τριγωνο σαν σχεδιαση.....επισης πιο περιστατικο ειναι αυτο? για να δουμε και εκταση και αριθμο για καλυτερη συγκριση....?σαλονικιος?
επισης σε μια δευτερη ματια να πω οτι δεν βλεπω και την ιδια φυσικοτητα της χερλαιν κοιτωντας τωρα ετσι συγκριτικα αλλα περιμενω να δω την αποψη των εμπειρων και αυτων που το κατεχουν το σπορ με πολυ περιεργια.....
 

aeratos28

Just aeratos
Η τρολαρει ο κουμπάρος η έχουμε θέμα εδώ..πρέπει κάνα δυο μέρες να έψαχνε να ταιριάξει κάποιο αποτέλεσμα της dhi με το εδώ αποτέλεσμα..για να τα βάλουμε με τη σειρά λοιπόν..το αποτέλεσμα της dhi είναι στην α ζώνη μόνο..σωστά?έχουν μπει εδώ περί τα 3500 grafts.μονο α ζώνη..σύγκρινε ίδιες δουλειές λοιπόν κουμπάρε..και βάλε vs vlafo..που στην α ζώνη του vlafo έχουν μπει τα ίδια + -..και δες τον ένα σχεδιασμό και τον άλλον..όχι με τον Άλεξ εδώ..ο Άλεξ έβαλε σε όλο το κεφάλι 3900 ήταν ποτέ δυνατόν να κάνει διαφορετική σχεδίαση?αναγκαστικά έγινε η σχεδίαση αυτη.πως να του ευθυγραμιζε τους κροτάφους?θα είχε μηδαμινή πυκνοτητα.μην προσπαθείτε να πετάξετε κουβέντες και τις υποστηρίζετε κιόλας βγάζοντας τους άλλους κολλημενους η εκπροσώπους η ότι άλλο.ατυχεστατη σύγκριση έκανες και σε προκαλώ να κάνεις το ίδιο με τον vlafo όπως σου είπα πιο πάνω και να μου απαντήσεις που βλέπεις ομοιότητα.
 

vlafo

Well-Known Member
Alexandros περίπτωση 3800g μπροστά.
Alex πέρα από την ευθυγράμμιση πολυ σωστά,ήταν η φυσική του με ανοιχτούς κροτάφους.
Τον είχα ρωτήσει.
 

aeratos28

Just aeratos
Σε δυο επεμβάσεις 3800 και ακόμα τριγωνική hairline .ας συγκρίνει με τη δική σου vlafo που και εσύ έχεις βάλει πολλά grafts μόνο στην α ζώνη.τι σχέση έχει η μία σχεδίαση με την άλλη?παράνοια πραγματικά.το να είσαι αντικειμενικός έχει καταντήσει πολύ δύσκολο πράγμα στο φόρουμ πλέον.η παραποίηση πάει σύννεφο.μετρημενα κουκιά είναι..βλέπεις κρίνεις και συγκρίνεις..ΟΜΟΙΑ πράγματα.οχι ΑΝΟΜΟΙΑ.οταν προσπαθείς με το ζόρι να πεις κάτι έτσι για να το πεις και να δείξεις αντίθεση καταλήγουμε σε γραφικότητες .
 

vlafo

Well-Known Member
Ακριβώς αυτό aerate.
Η μέρα με τη νύχτα,τι σχέση έχουν αυτά τα 2 περιστατικά?Το μόνο κοινό ότι έχουμε βάλει πάνω κάτω τα ίδια g,πιο πολλά ο Alexandros.
Η δική μου είναι ίσια καμία σχέση.
Δεν μπορώ να εξηγώ τα αυταπόδεικτα.
Δυστυχώς τα μάτια του καθενός αλλά βλέπουν και προσπαθούν να σε πείσουν κιολας.
Δεν είναι εδώ η προσωπική άποψη του καθενός,είναι τα αυτονόητα που πρέπει να συμφωνούμε.
Αλλά δυστυχώς ούτε και αυτό γίνεται.
Παράνοια πραγματικά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
παρ ολα αυτα ακομα και αν με το ετσι θελω επιμενει να συζητησουμε αυτο το οποιο επελεξε ο κουμπαρος για συγκριση εγω επιμενω οτι παλι βλεπω διαφορες τις οποιες ειπα παραπανω....
 

koumparos

Well-Known Member
Άερατος γραφικός είσαι εσύ όχι εγώ.Διαχρονικα τώρα.Ναι προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.Εαν σε ενοχλεί απλά μην ασχολείσαι.Εδω τριγωνικές hairline δεν βλέπεις?Έβαλα 2 αποτελέσματα από dhi.ΓΙΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ.
 

vlafo

Well-Known Member
Κουμπάρε μαζί μιλάμε ασε τον αεράτο.
Όλες μα όλες οι χερλάιν πάντοτε από αυτή τη λήψη φαίνονται,ποτέ πανοραμική γιατί εκεί φαίνεται μια μικρή η μεγάλη καμπυλότητα.
Δείξε μου την καμπυλότητα που σχηματίζει.
 

Συνημμένα

  • 20210220_154549.jpg
    20210220_154549.jpg
    480.8 KB · Προβολές: 201

Giorgos-3

Well-Known Member
Άερατος γραφικός είσαι εσύ όχι εγώ.Διαχρονικα τώρα.Ναι προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.Εαν σε ενοχλεί απλά μην ασχολείσαι.Εδω τριγωνικές hairline δεν βλέπεις?Έβαλα 2 αποτελέσματα από dhi.ΓΙΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ.
Όταν λέει κάποιος κάτι δημόσια και το μοιράζεται το κάνει υποτίθεται για να γίνει συζήτηση ....από προχτές λες μια άποψη και όταν υπάρχει αντίλογος απλά εκνευριζεσαι και προσβάλεις τους άλλους ....από χθες επίσης λες δεν ξανά ασχολείσαι αλλά ασχολείσαι και επιμένεις σε μια άποψη που όπως βλέπεις δεν συμφωνει κάνεις δημόσια τουλάχιστον...αν δεν σ αρέσει ο αντίλογος μπορείς να κρατάς την άποψη σου για τον εαυτό σου ώστε σίγουρα κανείς να μην διαφωνεί ....
 

koumparos

Well-Known Member
Vlafo έβαλα 2 αποτελέσματα σε σύγκριση με το συγκεκριμένο να δείξω τις ομοιότητες στον σχεδιασμό.Τριγωνικες hairline.Ναι σε αυτήν την φωτό που έβαλες δεν βλέπω καμπυλότητα όπως στην χτεσινή που έβαλε κάποιος.Οταν με το καλό βγουν τα μαλια σου εδώ θα είμαστε να το συζητήσουμε.
@Γιωργο δεν μου καίγεται καρφί ποιος θα συμφωνήσει και ποιος όχι.Οταν θα θίγομαι προσωπικα με τα λεγόμενά σας ενοειται θα σας απαντάω.Ξεκινησες χτες να λες πράγματα που ουδέποτε είπα και να με κατηγορείς ότι τι μια λέω έτσι τι μια λέω αλλιώς.Εξεφρασα μια άποψη έβαλα φωτογραφίες.Χωρις να προσβάλω κανέναν και χωρίς ίχνος κακίας προς το γιατρό.Ο φανατισμός δεν θα σας βγει σε καλό.Θα καταντησετε γραφικοί όπως παλιότερα στα νήματα του Γεωργίου και νεοτερα στου βεκρή.end of story..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Το πηγές επί προσωπικού και αυτό δείχνει πόσο τελεμεδες είσαστε.εγω μίλησα για γραφικότητες και εσύ απαντάς ότι είμαι γραφικός χρόνια τώρα.τι να σου πω και εσένα ρε κακομοίρη.δεν δέχεσαι ότι λες κουταμαρες και προσβάλεις κιόλας..είδες δύο αποτελέσματα που ξεκίνησαν από crown μέχρι hairline και έβαλαν κοντά 4000 και λες είναι τριγωνική hairline.τι θες να σου φτιάξει ρε?ευθεία hairline?δεν φτάνουν τα grafts.με τι πυκνότητα θα είναι η ευθεία η,η καμπυλωτή όπως του vlafo η hairline?μετά θα έλεγες απαράδεκτη πυκνότητα..άμα δεν ξέρετε να δείτε σωστά να μην μιλάτε..περιστατικά ίδια σύγκρινε.αλεξανδρος 3800 2 επεμβασεις στην α ζώνη vs vlafo α ζώνη 3500 + - ,σε μια επέμβαση και οι δύο μόνο α ζώνη...και δες σχεδιασμούς..άντε γιατί όλοι έχετε να πείτε μια μαλακια για μένα και να με προσβαλετε και δεν μιλάω αλλά ότι δεν ξέρετε να ξεχωρίσετε 2 πράγματα δεν το βλέπετε.κουτεντεδες ,και προσβαλετε χωρίς σκέψη κιόλας..τραβα ρε
Άερατος γραφικός είσαι εσύ όχι εγώ.Διαχρονικα τώρα.Ναι προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός.Εαν σε ενοχλεί απλά μην ασχολείσαι.Εδω τριγωνικές hairline δεν βλέπεις?Έβαλα 2 αποτελέσματα από dhi.ΓΙΝΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Vlafo έβαλα 2 αποτελέσματα σε σύγκριση με το συγκεκριμένο να δείξω τις ομοιότητες στον σχεδιασμό.Τριγωνικες hairline.Ναι σε αυτήν την φωτό που έβαλες δεν βλέπω καμπυλότητα όπως στην χτεσινή που έβαλε κάποιος.Οταν με το καλό βγουν τα μαλια σου εδώ θα είμαστε να το συζητήσουμε.
@Γιωργο δεν μου καίγεται καρφί ποιος θα συμφωνήσει και ποιος όχι.Οταν θα θίγομαι προσωπικα με τα λεγόμενά σας ενοειται θα σας απαντάω.Ξεκινησες χτες να λες πράγματα που ουδέποτε είπα και να με κατηγορείς ότι τι μια λέω έτσι τι μια λέω αλλιώς.Εξεφρασα μια άποψη έβαλα φωτογραφίες.Χωρις να προσβάλω κανέναν και χωρίς ίχνος κακίας προς το γιατρό.Ο φανατισμός δεν θα σας βγει σε καλό.Θα καταντησετε γραφικοί όπως παλιότερα στα νήματα του Γεωργίου και νεοτερα στου βεκρή.end of story..
Έχεις κοντη μνήμη ....αν ανατρέξεις στα χθεσινά λοιπόν ποστ θα δεις ποιος ξεκίνησε την επίθεση και τις προσβολες και ποιος προσπάθησε τουλάχιστον να μιλήσει με επιχειρήματα και ποιος όχι και περιορίστηκε στους χαρακτηρισμούς...ακόμα και τώρα αυτό κάνεις ...."φανατισμός" και μπλα μπλα μπλα ...στην κριτική και στις υποδείξεις όλοι πρώτοι είστε .....
 

koumparos

Well-Known Member
Κακομοίρης είσαι και φενεσαι.Οτι είπες στα επιστρέφω.Εισαι απλά μια ανορθόγραφια εδώ και χρόνια που δεν προσφέρει τίποτα ουσιαστικό στο φόρουμ.Μονιμος προσβλητικός,εμπρηστικός λόγος.Μονιμος πεσιματα σε νέα και παλιά μέλη.Οπως σου είχα πει και παλιότερα χρειάζεσαι ψυχολογική υποστήριξη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Συμμορφωθείτε λίγο με τις εκφράσεις, όποιος το συνεχίσει από εδώ και πέρα θα μπαναριστεί.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το τρίγωνο έχει γωνίες όχι καμπύλες. Τριγωνική hairline είναι αυτή του Λεπα και όλες αυτές που καταλήγουν μπροστά σε μια (περίπου) γωνία με ευθείες γραμμές χωρίς τις απαιτούμενες καμπύλες. Εδώ έχουμε μια καμπύλη hairline με ανοιχτούς όμως κροτάφους. Για να αφήσεις τους κροτάφους ανοιχτούς η καμπύλη μπροστά πρέπει να έχει σχετικά μικρό πλάτος (αλλά να είναι εμφανώς καμπύλη), εν αντιθέσει με τις "ευθείες" hairline που η καμπυλη μπροστά είναι αρκετά πεπλατυσμένη και προσομοιάζει ευθεία. Ευθείες hairline συνιστώνται μόνο μέχρι NW3 και όταν ο ασθενής είναι σχετικά μεγάλος σε ηλικία (περίπτωση vlafo) γιατί τέτοια κλεισίματα κροτάφων απαιτούν πολλά graft που συνήθως ΔΕΝ τα έχουν μεγαλύτερα NW. Το να κάνεις λοιπόν τέτοιου είδους σχεδιασμό δεν είναι καθόλου κακό, θεωρώ ότι επιβάλλεται στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Το τρίγωνο έχει γωνίες όχι καμπύλες. Τριγωνική hairline είναι αυτή του Λεπα και όλες αυτές που καταλήγουν μπροστά σε μια (περίπου) γωνία με ευθείες γραμμές χωρίς τις απαιτούμενες καμπύλες. Εδώ έχουμε μια καμπύλη hairline με ανοιχτούς όμως κροτάφους. Για να αφήσεις τους κροτάφους ανοιχτούς η καμπύλη μπροστά πρέπει να έχει σχετικά μικρό πλάτος (αλλά να είναι εμφανώς καμπύλη), εν αντιθέσει με τις "ευθείες" hairline που η καμπυλη μπροστά είναι αρκετά πεπλατυσμένη και προσομοιάζει ευθεία. Ευθείες hairline συνιστώνται μόνο μέχρι NW3 και όταν ο ασθενής είναι σχετικά μεγάλος σε ηλικία (περίπτωση vlafo) γιατί τέτοια κλεισίματα κροτάφων απαιτούν πολλά graft που συνήθως ΔΕΝ τα έχουν μεγαλύτερα NW. Το να κάνεις λοιπόν τέτοιου είδους σχεδιασμό δεν είναι καθόλου κακό, θεωρώ ότι επιβάλλεται στην πλειοψηφία των περιπτώσεων.
Και εν κατακλείδι; Πώς το χαρακτηρίζεις το αποτέλεσμα; οκ είμαστε στο 10 μηνο αλλά ασφαλή συμπεράσματα βγάζεις ....
 

aeratos28

Just aeratos
Cvial δεν θα το συνεχίσω επειδή δεν αξίζει απλά.ουτε θα συνεχίσω με χαρακτηρισμούς ..αλλά θα πρέπει να μπει ένα φρένο στους χαρακτηρισμούς τους προσωπικούς ..άλλο να μιλάμε και να έχουμε αντιπαράθεση σε θέματα και άλλο να πηγαίνει επί προσωπικού ,που δεν το έχω κάνει ποτέ και σε κανέναν αυτό εγώ προσωπικά και να εκφέρω γνώμη για κάποιον που δεν έχω καταρχήν μπροστά και δεν έχω δει ποτέ στη ζωή μου..με προσβάλει και μιλάει κιόλας για προσφορά στο φόρουμ..δλδ αυτός τι προσέφερε στο φόρουμ?αυτά είναι ψυχολογικά τα οποία δεν έχω σχολιάσει καν και ποτέ..επειδή δεν ανέχομαι καμία τέτοια συμπεριφορά απέναντι μου πες μου εσύ τι θα πρέπει να κάνω σε οποιαδήποτε τέτοιο χαρακτηρισμό απέναντι μου που θα ακουστεί..γιατί το να κάνω το ίδιο και να μιλάω για ψυχολογικά ,είναι άρρωστο από μόνο του..
Συμμορφωθείτε λίγο με τις εκφράσεις, όποιος το συνεχίσει από εδώ και πέρα θα μπαναριστεί.
 

Georgie

Well-Known Member
Σφάλμα του Κουμπάρου να χαρακτηρίσει κάποιον για ψυχολογικά πρόβληματα .
Είναι σοβαρή υπόθεση και δε χωράει σε χαρακτηρισμούς .
Καλό θα ήταν να σταματήσει εδώ και να πάμε παρακάτω όλοι.
Δεν έχει αξία να γεμίζουν σελίδες με πράγματα που δε βοηθούν πραγματικά .
Τα αποτελέσματα επαναλαμβάνω μιλάνε σε όλους .
Οι πρώιμες κριτικές μόνο υποθετικές μπορεί να είναι .
Αλλά και όταν γίνονται δε χρειάζεται να ξεκινάει πόλεμος, ούτε σε κάνει νικητή το να πεις τη τελευταία κουβέντα.
Η σιωπή και προπαντός η υπομονή είναι πιο ουσιαστική στάση όταν δε συμφωνείς με κάποιον
Το αποτέλεσμα θα μιλήσει .
 
Μπλουζα