AlexXXX, FUE, 3900g, 16/4/2020

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Gianney

Well-Known Member
Καλησπέρα στην παρέα απ'την πανέμορφη Σαντορίνη!!!
Είπα να βάλω 2 φωτό χωρίς κάλυψη προσώπου έτσι για να φανεί ακριβώς η εικόνα που έχω μετά από τόσο καιρό που έκανα την μεταμόσχευση.
Να είστε καλά κ να περνάτε όμορφα !!
Ωραίος φίλε μου
 

alexXXX

Active Member
Γεια σας παίδες !
Είχα καιρό να μπω κ είπα να πω ένα γεια κ να βάλω δύο πρόχειρες σελφι μετά από κούρεμα έξω απ'το σπίτι ...
20 μήνες μετά την μεταμόσχευση κ είναι όλα καλά δεν έχει αλλάξει κάτι προς το παρόν με την τριχόπτωση...
Να στε καλά καλή δύναμη !
 

Συνημμένα

  • IMG_20220202_141634.jpg
    IMG_20220202_141634.jpg
    1.5 MB · Προβολές: 362
  • IMG_20220202_133040.jpg
    IMG_20220202_133040.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 360

giannis88test

Active Member
Γεια σας παίδες !
Είχα καιρό να μπω κ είπα να πω ένα γεια κ να βάλω δύο πρόχειρες σελφι μετά από κούρεμα έξω απ'το σπίτι ...
20 μήνες μετά την μεταμόσχευση κ είναι όλα καλά δεν έχει αλλάξει κάτι προς το παρόν με την τριχόπτωση...
Να στε καλά καλή δύναμη !

το λεγόμενο και "στα δικά μας οι ανύπαντρες" πολύ καλό αποτέλεσμα
 

alexXXX

Active Member
Καινούργιος έγινες Αlexx.
Σκέφτεσαι να μπεις για 2η?
Νομίζω ότι άμα ρίξω αλλά 2000 που τα έχω πολύ εύκολα θα γίνει πολύ καλύτερο αλλά ακόμα δεν με παίρνει οικονομικά ...
Αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα το κάνω ,το μόνο που σκέφτομαι είναι μην χαλάσει η φυσικότητα γιατί τώρα δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα ότι έχω κάνει κάτι ...
 

oreo

Well-Known Member
Γεια σας παίδες !
Είχα καιρό να μπω κ είπα να πω ένα γεια κ να βάλω δύο πρόχειρες σελφι μετά από κούρεμα έξω απ'το σπίτι ...
20 μήνες μετά την μεταμόσχευση κ είναι όλα καλά δεν έχει αλλάξει κάτι προς το παρόν με την τριχόπτωση...
Να στε καλά καλή δύναμη !
Ti πόζα τρελιάρικη αλα Φερεντίνος style στο deal, η δεύτερη φωτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Τι θα πρότεινες;Ίσως να κλείσει και λίγο κροτάφους ;
Κροτάφους δεν κλείνει γιατί έχει αναφέρει πάντα έτσι ήταν.
Οπωσδήποτε θα έριχνα αλλά 1000-1500max να ενισχύσω middle,και ένα μικρό πέρασμα στη χερλάιν να την ενισχύσω και πίσω από αυτή να το φτιάξω όλο.
Αύξηση πυκνότητας με λίγα λόγια.
Η αλήθεια ότι βλέπω πολύ βελτιωμένη την τρίχα του,και αυτό το παρατηρώ και εγώ στο 13ο μήνα.
Μου κάνει εντύπωση.
 

alexXXX

Active Member
Κροτάφους δεν κλείνει γιατί έχει αναφέρει πάντα έτσι ήταν.
Οπωσδήποτε θα έριχνα αλλά 1000-1500max να ενισχύσω middle,και ένα μικρό πέρασμα στη χερλάιν να την ενισχύσω και πίσω από αυτή να το φτιάξω όλο.
Αύξηση πυκνότητας με λίγα λόγια.
Η αλήθεια ότι βλέπω πολύ βελτιωμένη την τρίχα του,και αυτό το παρατηρώ και εγώ στο 13ο μήνα.
Μου κάνει εντύπωση.
Αυτό ακριβώς!
 

manly_Man

Well-Known Member
Κροτάφους δεν κλείνει γιατί έχει αναφέρει πάντα έτσι ήταν.
Οπωσδήποτε θα έριχνα αλλά 1000-1500max να ενισχύσω middle,και ένα μικρό πέρασμα στη χερλάιν να την ενισχύσω και πίσω από αυτή να το φτιάξω όλο.
Αύξηση πυκνότητας με λίγα λόγια.
Η αλήθεια ότι βλέπω πολύ βελτιωμένη την τρίχα του,και αυτό το παρατηρώ και εγώ στο 13ο μήνα.
Μου κάνει εντύπωση.
Στο Middle είχε βάλει λίγα μοσχεύματα. Ακόμα ίσως να κρατάει μαζί με αυτά που ειχε, δεν βλέπω σε τι κατάσταση ειναι. Αμα είναι σε καλή κατάσταση τότε περιμένει μέχρι προχωρήσει κι άλλο η τριχόπτωση να το φτιάξει και κάνει και ενα touch up hairline.
 

bobby

Well-Known Member
Κροτάφους δεν κλείνει γιατί έχει αναφέρει πάντα έτσι ήταν.
Οπωσδήποτε θα έριχνα αλλά 1000-1500max να ενισχύσω middle,και ένα μικρό πέρασμα στη χερλάιν να την ενισχύσω και πίσω από αυτή να το φτιάξω όλο.
Αύξηση πυκνότητας με λίγα λόγια.
Η αλήθεια ότι βλέπω πολύ βελτιωμένη την τρίχα του,και αυτό το παρατηρώ και εγώ στο 13ο μήνα.
Μου κάνει εντύπωση.
Συμφωνώ με @vlafo αν και έτσι να μείνει πάλι τζάμι έιναι!
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Αλεξ με γεια !Αν θελεις ανεβασε μια πανοραμικη και μια δοτρια να υπαρχουν στο νημα σου χωρις αντηλιες.Ευχαριστουμε για την παρουσιαση!
 
Μπλουζα