Μεταμόσχευση 3400grafts, Yaman , Κων/πολη 20-4-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

traman

Member
Νομίζω οτι ακομα και έτσι να μείνεις, έχεις πολύ μεγάλη διαφορά σε σχέση με τις αρχικές φωτο. Αμα δώσει και λίγο ακόμα θα είσαι μια χαρά, κυκλοφορείς πολύ πιο άνετα ετσι
 

Georgie

Well-Known Member
Stratos φυτρωση εχεις , θα δώσει σίγουρα και άλλο .
Έξυπνο κούρεμα θέλεις .
Πλαϊνά κοντα και λιγο ασύμμετρο στη hairline .
Καλή συνέχεια
 

Stratos

Well-Known Member
Όπως καταλαβαίνεις τόσα χρόνια δεν ασχολούμαι με το κούρεμα. Πώς γίνεται αυτό που λες;δώσε κάποια φωτό σχετικη
 

Georgie

Well-Known Member
Καλα φωτογραφία δε θα ψάξω να βρω , αλλα παρε τα πλαϊνά κοντα και Ασε τα επάνω μακρύτερα , στη γραμμή της hairline οταν μακρύνουν ( οχι πολυ ) πες τον barber να παρει με το ψαλίδι ασύμμετρα της άκρες . αυτο θα έκανα εγω , γούστα ειναι όμως .
 

paulakos266

Active Member
Stratos Μία χαρά πήγαινει η μμ σου. Μπορείς σε παρακαλώ να βάλεις και μία καθαρή φωτογραφία από τη δότρια ,γενικά ο yaman δινει καλά αποτελέσματα και ξενα φορουμ που έχω διαβάσει. και προσέχει τη δοτρια περισσότερο από τις άλλες low cost κλινικες
 

Stratos

Well-Known Member
15716652205231916668725.jpg 15716652858211810309485.jpg 1571665327085683736477.jpg 15716653988441629106154.jpg
Έκλεισα 6 μήνες ακριβώς.
Η δοτρια που βλέπετε έχει δώσει
μια Fut και 3 fue.
18 χρόνων βέβαια δεν μπορώ να γινω.
Ελπίζω να δώσει λίγο ακομα να φτιάξει η
εμπρός εικόνα μου.
Αν και το έχω ξαναγράψει κοστισε 1euro/graft. Έβαλα 3400 περίπου (αν μου είπαν την αλήθεια). Τον έκοψα για τίμιο αλλά ποτέ δε ξέρεις...
 

makis25

Well-Known Member
stratos σκεφτηκα πως στο μελλον θα μπορουσες να παρεις και τιποτα 1000-2000-3000 ; οσα γινεται , απο τα γενια διασταρτα στο κεφαλι , θα προσθεσουν σιγουρα ογκο και θα γεμισει η εικονα μιας και τα γενια ειναι και πιο παχουλα σε διαμετρο τριχας .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Δεν ξέρω, είναι μεγάλο το κενό μου πίσω. Μήπως ότι έχει μείνει ή βρεθεί από γενια να το βάλω στο πάνω μέρος προς τα πίσω;
βασικα πιο πανω απο το σημειο που ανεφερε ο φιλος θελεις ενα μπαζωμα (αλλα και γενικα σε ολο το πανω μερος) με οτι τριχες σου εχουν απομεινει απο δοτρια κεφαλιου, γενια κ στηθος!
 

karampalikis

Active Member
βασικα πιο πανω απο το σημειο που ανεφερε ο φιλος θελεις ενα μπαζωμα (αλλα και γενικα σε ολο το πανω μερος) με οτι τριχες σου εχουν απομεινει απο δοτρια κεφαλιου, γενια κ στηθος!
Ποιο σημαντικό είναι το σημείο που σχεδίασα.... φαντάσου να είναι ψιλογεματος στο πάνω μέρος και στο πίσω μέρος άδειος....αυτό και αν θα φαίνεται περίεργο και μη φυσιολογικό
 

Georgie

Well-Known Member
Ποιο σημαντικό είναι το σημείο που σχεδίασα.... φαντάσου να είναι ψιλογεματος στο πάνω μέρος και στο πίσω μέρος άδειος....αυτό και αν θα φαίνεται περίεργο και μη φυσιολογικό
Συμφωνώ μαζι σου .
Θελει όμως πολλα τριχοθυλακια εκει , πανω απο 1000 για μια αξιοπρεπή κάλυψη νομίζω .
 

manly_Man

Well-Known Member
Ποιο σημαντικό είναι το σημείο που σχεδίασα.... φαντάσου να είναι ψιλογεματος στο πάνω μέρος και στο πίσω μέρος άδειος....αυτό και αν θα φαίνεται περίεργο και μη φυσιολογικό
δεν υπαρχει πιο σημαντικο σημειο...το θεμα ειναι ομοιομορφη καλυψη....αν βάλει μονο εκει που λες εσυ τοτε στο μπιφτεκι θα ειναι τελειως αδειος μετα......προτεραιτοτηα εχουν τα σημεια που ειναι τελειως αδειος, ενω εκει που δειχνεις εσυ εχει ακομα καποιες τριχες!
 

karampalikis

Active Member
δεν υπαρχει πιο σημαντικο σημειο...το θεμα ειναι ομοιομορφη καλυψη....αν βάλει μονο εκει που λες εσυ τοτε στο μπιφτεκι θα ειναι τελειως αδειος μετα......προτεραιτοτηα εχουν τα σημεια που ειναι τελειως αδειος, ενω εκει που δειχνεις εσυ εχει ακομα καποιες τριχες!
Καλύτερα να είναι άδειος στο μπιφτέκι και γεμάτο (σχετικά) εκεί που έχω κυκλώσει παρά γεμάτο (σχετικά) το μπιφτέκι και άδειο εκει που έχω κυκλώσει.
Δεν έχω δει ποτέ κανέναν που να έχει περισσότερα μαλλιά στο μπιφτέκι από το πίσω μέρος.
 

manly_Man

Well-Known Member
Καλύτερα να είναι άδειος στο μπιφτέκι και γεμάτο (σχετικά) εκεί που έχω κυκλώσει παρά γεμάτο (σχετικά) το μπιφτέκι και άδειο εκει που έχω κυκλώσει.
Δεν έχω δει ποτέ κανέναν που να έχει περισσότερα μαλλιά στο μπιφτέκι από το πίσω μέρος.
δεν σου ειπα να γεμισει το μπιφτέκι κ εκει να να μεινει ετσι..απλα να βάλει κ στο μπιφτεκι καποια απο γενια, στηθος κτλπ για να μη φαινεται γυαλι κ κανει μπαμ...
 

karampalikis

Active Member
δεν σου ειπα να γεμισει το μπιφτέκι κ εκει να να μεινει ετσι..απλα να βάλει κ στο μπιφτεκι καποια απο γενια, στηθος κτλπ για να μη φαινεται γυαλι κ κανει μπαμ...
Να βάλει (αν έχει) αφού πρώτα γεμίσει λίγο το σημείο που κυκλωσα.
Το σημείο που κυκλωσα δεν πρέπει να είναι πιο αραιό από το μπιφτέκι.
 

manly_Man

Well-Known Member
και να γεμισει το σημειο που κυκλωσες παλι θα φαινεται ασχημο αν στο μπιφτεκι ειναι τελειως αδειος...οποτε ο γιατρος θα πρεπει καπως να τα μοιρασει στα 2 αυτα σημεια τα οσα διαθεσιμα grafts υπαρχουν
 
Μπλουζα