Μεταμόσχευση μαλλιών

Kostas144

Member
Καλησπέρα έχω μια αραίωση στα μαλλιά μου και είχα προχωρήσει σε μεταμόσχευση μαλλιών σε εταιρία στην Ελλάδα η οποία δεν με ευχαρίστησε σαν αποτέλεσμα και τώρα λόγο και περιορισμένου μπάτζετ έχω στραφεί στην επιλογή της πιο οικονομικής Τουρκίας..έχω κανει μια έρευνα για τις κλινικές τους οι οποίες είναι πάρα πολλές και οι πιο αναγνωρίσιμες που είδα είναι κατα σειρά του Dr Serkan Aygin έπειτα η Clinicana και η Hermest..βρηκα και κανα 2 ακομα αλλα ξεφευγει το μπατζετ εκει..θα ήθελα να ρωτήσω έαν υπάρχουν κάποιες εμπειρίες απο τις κλινικές που ανέφερα και επίσης εάν κάποιος γνωρίζει για κλινική με αποδεδειγμένα καλά αποτελέσματα στην Τουρκία (να έχει κανει ο ίδιος η κάποιος απο τον κύκλο του). Σας ευχαριστώ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panoschania

Active Member
Καλησπέρα έχω μια αραίωση στα μαλλιά μου και είχα προχωρήσει σε μεταμόσχευση μαλλιών σε εταιρία στην Ελλάδα η οποία δεν με ευχαρίστησε σαν αποτέλεσμα και τώρα λόγο και περιορισμένου μπάτζετ έχω στραφεί στην επιλογή της πιο οικονομικής Τουρκίας..έχω κανει μια έρευνα για τις κλινικές τους οι οποίες είναι πάρα πολλές και οι πιο αναγνωρίσιμες που είδα είναι κατα σειρά του Dr Serkan Aygin έπειτα η Clinicana και η Hermest..βρηκα και κανα 2 ακομα αλλα ξεφευγει το μπατζετ εκει..θα ήθελα να ρωτήσω έαν υπάρχουν κάποιες εμπειρίες απο τις κλινικές που ανέφερα και επίσης εάν κάποιος γνωρίζει για κλινική με αποδεδειγμένα καλά αποτελέσματα στην Τουρκία (να έχει κανει ο ίδιος η κάποιος απο τον κύκλο του). Σας ευχαριστώ.
Σε ποια εταιρία έκανες και δεν έμεινες ευχαριστημένος?
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Συναγωνιστή Κώστα, αυτές που ανάφερες είναι σκληρά hairmills, μακριά κι αγαπημένοι. Στην Τουρκία δυνατές επιλογές και εντός λογικού μπάτζετ, είναι οι Yaman, Turan, Gur, Bicer και οι Kesser και Pekiner στην Άγκυρα. Καλό ψάξιμο και καλά μαλλιά.
 

Kostas144

Member
Συναγωνιστή Κώστα, αυτές που ανάφερες είναι σκληρά hairmills, μακριά κι αγαπημένοι. Στην Τουρκία δυνατές επιλογές και εντός λογικού μπάτζετ, είναι οι Yaman, Turan, Gur, Bicer και οι Kesser και Pekiner στην Άγκυρα. Καλό ψάξιμο και καλά μαλλιά.
Για Bicer εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα στο σαιτ της λεει 2,5 ευρω/graft..ειναι καπως ακριβα για Τουρκια..τις υπολοιπες που ανεφερες δεν τις εχω ακουσει αλλα θα ριξω μια ματια
 

Disco

Well-Known Member
Για Bicer εχω ακουσει πολυ καλα λογια αλλα στο σαιτ της λεει 2,5 ευρω/graft..ειναι καπως ακριβα για Τουρκια..τις υπολοιπες που ανεφερες δεν τις εχω ακουσει αλλα θα ριξω μια ματια
Αμα μπεις στο https://www.hairrestorationnetwork.com/ θα βρεις πολλές παρουσιάσεις με τις κλινικές που σου ανέφερε πάνω ο @ApofasismenosPsyxakias

Για οικονομικές καλές και αξιόλογες επιλογές στην Τουρκία που κάνουν οι γιατροί όλες τις επεμβάσεις με περίπου 1€/g κοίτα για Yaman, Gur,Turan,Demirsoy αλλιώς μετά HLC, Pekiner, Bicer, Keser για πιο ακριβές επιλογές.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas144

Member
Αμα μπεις στο https://www.hairrestorationnetwork.com/ θα βρεις πολλές παρουσιάσεις με τις κλινικές που σου ανέφερε πάνω ο @ApofasismenosPsyxakias
Για οικονομικές. καλές και αξιόλογες επιλογές στην Τουρκία που κάνουν οι γιατροί όλες τις επεμβάσεις κοίτα για Yaman, Gur,Turan,Demirsoy αλλιώς μετά HLC,Pekiner, Bicer,Keser για πιο ακριβές επιλογές.
Για τον Yaman εχω ακουσει πολλες φορες..ειναι τοσο καλος?
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
To 'καλός' σηκώνει απίστευτη συζήτηση στην κοινότητα.

Προσωπικά είχα καλή εμπειρία μαζί του και είμαι προς ώρας σε καλό δρόμο με τη φύτρωση. Είναι νωρίς για να βγάλω προσωπικό συμπέρασμα, αλλά είμαι αισιόδοξος. Ο @Stratos από εδώ έχει πάρει φοβερά αποτελέσματα από Γιαμάν και η εμπειρία του ήταν αυτή που με έψησε να τον διαλέξω κι εγώ. Έχει και πολλά επιτυχημένα περιστατικά στο ξενέζικο φόρουμ επίσης.

Είχαμε δύο παιδιά που κάνανε επέμβαση σ'αυτόν αλλά σταμάτησαν τις ενημερώσεις, οπότε η τύχη τους αγνοείται.

Ως τώρα, φαίνεται γιατρός που είναι στο ιδανικό 'value for money' σποτάκι για όσους θέλουμε μαλλί χωρίς να πουλήσουμε νεφρό ή οικοπεδάκι στην Κινέττα. Είναι και αρκετά νέος και χτίζει όνομα τώρα, 'πεινάει', δεν είναι στο μπλαζέ στάδιο 'Είμαι κορυφή και έχω λίστα αναμονής δύο χρόνια για να σας κοιτάξω και μόνο'. Τίμιο, λαϊκό παιδί με μπέμπα του 90κάτι και υπέροχη καραφλοτοπικοκοτσίδα. Προσωπικά, τον συμπάθησα, μου έβγαλε το σωστό βάιμπ.
 
Μπλουζα