Μεταμόσχευση ετών 34

Καλησπέρα ομάδα ! Χρειάζομαι βοήθεια και συμβουλές! Αποφάσισα κι εγώ με τη σειρά μου να κάνω μεταμόσχευση στη Θεσσαλονίκη. Για αρχή επισκέφθηκα την DHI και συζήτησα για το πακέτο των 6200 τριχοθηλακων. Που άλλου προτείνεται να πάω για ενημέρωση και ίσως για καλύτερα αποτελέσματα ; Δεν με ενδιαφέρει τόσο το κόστος όσο το αποτέλεσμα! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Συνημμένα

  • B3F73B2F-D2C8-477B-953E-5B59F5E28CA1.jpeg
    B3F73B2F-D2C8-477B-953E-5B59F5E28CA1.jpeg
    352.1 KB · Προβολές: 365
  • 00917B0C-C99D-4767-8ABA-142FAB6C9765.jpeg
    00917B0C-C99D-4767-8ABA-142FAB6C9765.jpeg
    315.1 KB · Προβολές: 360

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

midnight express

Well-Known Member
Νομιζω φιλε μου οτι σιγουρα πρεπει να βρεις καποιον καλο γιατρο που να αναλαμβανει strip με συνδιασμο fue.Το προβλημα ειναι μεγαλο μην το δεις σαν ενα πακετο και τελειωσες γιατι δεν θα τελειωσεις!Ξεκινα αναγνωση στο φορουμ και μετα ψαξιμο.
 

vlafo

Well-Known Member
Αν αυτή είναι η μόνη σου επιλογή θα πας με κλειστά μάτια,αλλιώς μην μπεις καν στη διαδικασία.
Και βλέπω ότι είναι μονόδρομος.
 

vlafo

Well-Known Member
Από τη δότρια μου είπαν ότι έχω max 12.500 g
Ποιος στο είπε αυτό?
Τέτοια δότρια είναι γίγας και σε έκταση και σε πυκνότητα.
Δεν ισχύει με τίποτα και αυτός που στο είπε,πες του να πάει για κανένα καφέ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Το πιο πιθανό δε στέκει.
6000g αν τα έχει που πολύ αμφιβάλλω,είναι στα όρια.
Αλλά δεν νομίζω ότι τα έχει.
 
DHI μου είπανε για 12.600 για την ακρίβεια ναι!
θελω γενικά να αποφύγω την οποιαδήποτε τομή !
προτιμω να κινηθώ με άλλες μεθόδους και ας κάνω περισσότερες συνεδρίες
 

midnight express

Well-Known Member
DHI μου είπανε για 12.600 για την ακρίβεια ναι!
θελω γενικά να αποφύγω την οποιαδήποτε τομή !
προτιμω να κινηθώ με άλλες μεθόδους και ας κάνω περισσότερες συνεδρίες
Φιλε μου δεν ξεκινας φινα και να δεις πως θα πας?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
DHI μου είπανε για 12.600 για την ακρίβεια ναι!
θελω γενικά να αποφύγω την οποιαδήποτε τομή !
προτιμω να κινηθώ με άλλες μεθόδους και ας κάνω περισσότερες συνεδρίες

Αγαπητέ εσύ μπορείς να θέλεις τον ουρανό με τ' άστρα, το θέμα είναι τι μπορεί να πάρεις. Αν σε σε κοροϊδέψανε, σου είπαν τρίχες που σημαίνει περί τα 5500g. Δεν σε φτάνει το νούμερο με FUE, άρα είτε STRIP είτε φίνα και μετά πας σε έναν πολύ καλό γιατρό για consultation και 2-3 FUE.
 

midnight express

Well-Known Member
Με την αραιωση τοσο χαμηλα στο κροουν επρεπε να ειχε αρχισει φινα εχθες.Να μαζευτει λιγο το κροουν και οπως πολυ σωστα αναφερει ο cvial σε εναν πολυ καλο και εμπειρο γιατρο.Η γνωμη μου παραμενει οτι σε τοση μεγαλη εκταση που θα εχει να καλυψει η στριπ ειναι μονοδρομος εκτος αν κανει πολλες συνεδριες με λιγα μοσχευματα καθε φορα για να αποφυγει δυσαρεστες συνεπειες.Εννοειται οτι με αυτην την δοτρια η φινα θα γινει ο καλυτερος φιλος του για τα επομενα χρονια.
 
Άρα μου λέτε να μην μπω καν στη διαδικασία ακόμη να κάνω μμ! Το μόνο προϊόν που χρησιμοποιώ είναι το regain και σαμπουάν hairloss της hairgain! Η φίνα που προαναφέρετε ενδεχόμενος να μην μπορώ να την πάρω λόγο προβλημάτων υγείας.
 
Εν κατακλείδι με την περίπτωση τη δίκη μου πέρα από τη DHI που επισκέφτηκα, υπάρχει κάτι άλλο Θεσσαλονίκη για να πάρω κι άλλες απόψεις ;
 
Μπλουζα