Μεταμοσχευση μαλλιων

kwsTakis

Active Member
γεια σασ,,σκευτομαι να κανω μεταμοσχευση,,ειμαι στην 4 ζωνη,,,πηγα σε ολεσ τισ γνωστεσ κλινικεσ,,κατεληξα στην dhi,,ηταν ,κατα την γνωμη μου παντα ,καλυτεροι απο τισ αλλεσ κλινικεσ,,θα βαλω γυρω στισ 4000 τριχεσ,,ευχηθειτε μου καλη επιτυχια,,γιατι ειμαι κ λιγο φοβιτσιαρησ,,ελπιζω να μην ποναει,,,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
kapa αρα μου προτεινεισ να τα ξυρισω ολα?βασικα δε θελω να φαινεται οτι εκανα κατι στο κεφαλι μου μετα την μεταμοσχευση..αλλα δεν εχω ξυρισει κ ποτε το κεφαλι μου,,δε θα το θελα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kapa αρα μου προτεινεισ να τα ξυρισω ολα?βασικα δε θελω να φαινεται οτι εκανα κατι στο κεφαλι μου μετα την μεταμοσχευση..
μπορεις να τα παρεις ολα πρωτη σκαλα μηχανης.
τις πρωτες μερες θα φαινεται η μεταμοσχευση,θα ειναι ερεθισμενα τα σημεια.
θα χρειαστεις μια μικρη αδεια απο την δουλεια.
υποψιν οτι μετα την επεμβαση για καποιες μερες δεν πρεπει να ζοριστεις και θελει προσοχη στον υπνο
 

kwsTakis

Active Member
kapa εχεισ κανει εσυ?εμενα μενδιαφερει αν θα ποναω μετα,,ειμαι φοβιτσιαρησ,,δεσ τη φωτο μου, πανω,λεσ θα χω αποτελεσμα με 4000 τριχεσ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kapa εχεισ κανει εσυ?εμενα μενδιαφερει αν θα ποναω μετα,,ειμαι φοβιτσιαρησ,,δεσ τη φωτο μου, πανω,λεσ θα χω αποτελεσμα με 4000 τριχεσ?
εχω κανει,μην φοβασαι την επεμβαση,δεν ποναει καθολου,πιο πολυ ζορι εχει η προσοχη που θα πρεπει να κανεις μετα την μεταμοσχευση τις πρωτες μερες.
θα σου κανουν τοπικη αναισθησια,θα σου δωσουν και ηρεμιστικο χαπι,το πιο πιθανο ειναι να κοιμασαι την ωρα της επεμβασης.
για πρωτη μεταμοσχευση 4000 τριχες η 2000graft ειναι η περιπτωση σου διασπαρτα στην αραιη περιοχη.
μετα απο εναν χρονο βλεποντας και κανοντας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwsTakis

Active Member
παρακαλω σβησε τα 2 ειρωνικα μηνυματα πανω,,του φλοσκ κ το δικο σου,,δεν εχω ειρωνευτει κανενα kappa,,απλα ρωταω εδω για να μαθω καποια πραγματα,,αν θελετε με βοηιατε,,δεν μπηκα εδω για να με προσβαλλουν σευχαριστωωω
 

poseidonas77

Well-Known Member
αυτοι οι 2 μεχρι στιγμης εχουν καλα αποτελεσματα..απο παιδια του φορουμ που εκαναν με αυτους
μολις ανεβασουν την πυκνοτητα θα κερδισουν και περισοτερους πελατες....ετσι να τους πεις...
 

Stripar

Established Member
σε ολεσ τισ γνωστεσ,,,gouras m proteine strip,,aparadektos,,επισησ πηγα bermann kord kai medi jeneusse,στηdhi καταρχασ χρισημοποιουν μια νεα τεχνικη καλυτερησ τησ FUE,,λεγεται αμεση εμφυτευση DHI και τα εργαλεια ειναι ποιο προηγμενα και κυριωςσ οσον αφορα την εμφυτευση ππιο μικρησ διαμετρου εργαλεια με συνεπεια μικροτερη ουλη αλλα και σταθεροτερησ τησ FUE εμφυτευσησ λογω τιησ διαμετρου του εργαλειου,,

Έχω χάσει κανένα επεισόδιο?...
(Πρίν μερικές ημέρες δέν έκλεισε λογαρισμός του "kwnstantinos takis" γιατί Under same I.P είχε διπλό λογαριασμό και έπλεκε το εγκώμιο της DHI?)
 
Μπλουζα