Papakos, FUE, 3539g, 9-10/11/20

vlafo

Well-Known Member
Όχι μόνο αδιανόητο αλλά πιο πολύ αδιανόητο είναι το αποτέλεσμα που παίρνεις και πιο πολύ ακόμα ή προσπάθεια να σε πείσει λες και μιλάει σε αδαείς
Εκεί είναι που βγαίνω έξω από τα ρούχα μου και εξοργίζομαι.
Βέβαια στο μαγαζί του είναι αφεντικό και κάνει ότι θέλει και δικαίωμα του.
Ο Τιρκαλάς έχει δώσει πολύ θετικά δείγματα.
Επιθετικές προσεγγίσεις όπου μπορεί, επιτέλους πολλά g,και γενικότερη αντίληψη που διαφέρει από ότι έχουμε δει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
κραταω θεση αναμονης για τον Τιρκαλα ακομα . Βεβαια βλεπω μαλλον θα υπαρξει και νεο περιστατικο στο φορουμ , συνολο 5 . Οταν υπαρχει μεγαλυτερη διαφανεια σχετικα με τα εργαλεια για παραδειγμα , θα πω την καλη μου τη κουβεντα . Αν θα υπαρξουν τουλαχιστον 10 περιστατικα με καλες φωτο και αποτελεσματα τοτε το συζηταμε πιο σοβαρα , ισως το εψαχνα για μια εκτιμηση του κεφαλιου απο αυτον. Παντως το προβλεπω , το αφηνω σα σχολιο πως αν συνεχισει να μεγαλωνει η λιστα αναμονης του πανω απο μηνα , τα 2500 ευρω τη μερα πιθανο να γινουν 3000 τη μερα με ταβανι εκει γυρω στα 2 και κατι χιλιαδες graft τη μερα . Απολυτως λογικο .
 

Xristos87

Well-Known Member
Starks λέγεται.
Μπες στο σάιτ του να δεις-Καλαμαριά.
μπήκα στην ιστοσελίδα της εταιρίας. Δεν βρήκα κάπου να αναφέρει τα ονόματα των γιατρών ή του προσωπικού. Θέλω να δω το βιογραφικό
Καλημέρα,
μια βδομάδα μετά. Η δότρια επουλώνεται αλλά η αλήθεια είναι ότι ακόμα ενοχλεί αρκετά. Ειδικά όταν ξαπλώνω - πολλές τρύπες-Εχω αρχίσει λούσιμο 2 φορές τη μέρα από την Παρασκεύη.
Προβολή συνημμένου 29061Προβολή συνημμένου 29062Προβολή συνημμένου 29063Προβολή συνημμένου 29064Προβολή συνημμένου 29065
εχεις καμια φωτογραφια με.μαλλια να δουμε πως ησουν;
 

Papakos

Member
μπήκα στην ιστοσελίδα της εταιρίας. Δεν βρήκα κάπου να αναφέρει τα ονόματα των γιατρών ή του προσωπικού. Θέλω να δω το βιογραφικό

εχεις καμια φωτογραφια με.μαλλια να δουμε πως ησουν;
Έχω βάλει στη αρχή του νήματος.
 

Papakos

Member
papakos μηπως τελικα ρωτησες το γιατρο για το εργαλειο εξαγωγης οταν πηγες για λουσιμο;
Μάκη δεν πήγα τελικά για λούσιμο. Είχε η κόρη μου πυρετό και για τον φόβο των Ιουδαίων λούστηκα μόνος μου. Θα ρωτήσω όμως.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

felaini

Active Member
Δε το ξερω καλα το παιδι.. ημουν στο χωριο μου πριν την καραντινα για ελιες κ τον ειδα πολυ λιγο.. την επομενη εφυγα για αθηνα.. μου ειπε πως εμεινε εντυπωσιασμενος γιατι ενιωσε πολυ ανετα με τον γιατρο του εγγυηθηκε για πολυ καλο αποτελεσμα κ φαινοταν η δουλεια πολυ καλη που χε κανει..του ειπα να μου στελνει φωτο με την εξελιξη του θα το κανει μου ειπε..
Υπαρχει εκπροσωπος απ το χωριο μου επισης για τον γιατρο που ηταν στην dhi αυτος.. αυτος τον πηγε στον τυρκαλα.. τωρα τι να πω θα δειξει.. εγω ειμαι επιφυλακτικος ακομη αλλα πρεπει να πω οτι ειδα μια πολυ προσεγμενη μεταμοσχευση καλη σ εδιαση χερλαιν κ καθαρη δουλεια.. κ σουπερ τιμη.. θα δειξει..
 

Georgie

Well-Known Member
Μεχρι τωρα ο γιατρός εχει δώσει θετικά δείγματα.
Η τιμες του ασυναγώνιστες, και φαίνεται οτι κανει καλή δουλειά.
Μακάρι στο τέλος τα αποτελέσματα να τον δικαιώσουν και να γινει η πρωτη επιλογή στην Ελληνικη Αγορά.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Μεχρι τωρα ο γιατρός εχει δώσει θετικά δείγματα.
Η τιμες του ασυναγώνιστες, και φαίνεται οτι κανει καλή δουλειά.
Μακάρι στο τέλος τα αποτελέσματα να τον δικαιώσουν και να γινει η πρωτη επιλογή στην Ελληνικη Αγορά.
Φιλε Georgie θεωρει καποιος πως ο αριθμος των περιστατικων που εχει σαν δειγμα ο εν λογω ιατρος ειναι ικανος ωστε να εξαγουμε ασφαλη συμπερασματα για τις πραγματικες ικανοτητες του;Δεν αναφερομαι σε σενα γιατι τουλαχιστον εσυ κρατας και μια πισινη,αλλα σε αρκετους που ηδη του εχουν φορεσει στεμμα και τον εχουν ενθρονισει.
Συγγνωμη αλλα με 5 περιστατικα ολα κι ολα(και καποια ουτε καν ολοκληρωμενα) ειναι ή αφελεια ή συμφερον η παρουσιαση του σαν τοπ..
Μεχρι που ειδα σχολιο μελους που εγραφε πως ηδη αρχιζει να ανεβαινει και θα φτασει τους world class γιατρους(!!) και οτι μπορει να γινει και ο ελληνας Pekiner..
Ε καπου να ειμαστε και λιγο πιο φειδωλοι στα σχολια μας..
Παρεπιπτοντως επισκεφτηκα την ιστοσελιδα του και ειδα πρωτη φατσα ενα μοντελο με μηδενικο προβλημα τριχοπτωσης.Τα κλασσικα τρικακια μαρκετινγκ για να ψαρωνουν οι αδαεις,κακο δειγμα επαγγελματια.
Ισως στην Ελλαδα να αποδειχτει ο καλυτερος σε βαθος χρονου,δεν αντιλεγω.Αλλα παλι λενε,στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Φίλε Νίκο Μος ακριβώς τα ίδια με εσένα λέω και εγώ..εννοείται πως θέλουν πολύ χρόνο ακόμα για να βγουν συμπεράσματα το τι συμβαίνει πραγματικά..το ίδιο έλεγα και λέω επίσης και τώρα και για τον Αναστασάκη που με 4-5 αποτελέσματα μη ανεξάρτητα κιόλας τον παρουσίαζαν σαν τον τόπο της Ελλάδας και τον έβαζαν και στους τοπ παγκοσμίως ορισμένοι ,δλδ με lorenzo erdogan cuto κτλ..αυτό που έγραψες εσύ εδώ το έγραψα εγώ σε εκείνα τα νήματα και με ζαλισαν..εδώ ο Μάκης συμφωνεί βλέπω ,αλλά εκεί διαφωνούσαμε πλήρως..τι να πω.! Τεσπά όντως κανεις δεν μπορεί να αξιολογηθεί τόσο γρήγορα και καλό θα είναι να δώσουμε χρόνο ώστε δούμε πολλά ακόμα για να πειστούμε..το μόνο αξιοσημείωτο εδώ είναι ότι δουλεύει καλές πυκνότητες και προσπαθεί ο γιατρός να έχει πολύ λογικές τιμές ειδικά και στην περίοδο που περνάμε .αυτό ειδικά με την τιμή του το αναγνωρίζω.
 

veg

Active Member
Ευχαριστώ για τις ευχές.
Τα 'κακαδάκια΄είναι απο το αίμα που βγαίνει απο την εισαγωγή του κάθε μοσχεύματος. Σε μερικές περιπτώσεις βγαίνει ''αρκετό'' και σχηματίζει αυτά που φαίνονται. Σε άλλες βγαίνει λιγότερο και δεν είναι τόσο ορατά.
ok ευχαριστω
 

makis25

Well-Known Member
ρε συ αερατε που διαφωνουσαμε δε θυμαμαι . Να εγραψα για καλα αποτελεσματα στον αναστασακη το χω κανει σιγουρα αποκλειεται να χω γραψει ωστοσο πως ειναι lorenzo erdogan cuto , δεν υπαρχει περιπτωση να γραψα κατι τετοιο . Να εγραψα πως ειναι καλος στην Ελλαδα ναι . Και φυσικα ημουν χαρουμενος που ενας γιατρος εγραφε στο φορουμ , και χαρουμενος που εμφανιζονται ολο και περισσοτερα περιστατικα . Φυσικα και θα κανω λαικ πιο πανω , μιας και για σταση αναμονης απο νεους γιατρους εχω γραψει αμετρητες φορες
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Φίλε Νίκο Μος ακριβώς τα ίδια με εσένα λέω και εγώ..εννοείται πως θέλουν πολύ χρόνο ακόμα για να βγουν συμπεράσματα το τι συμβαίνει πραγματικά..το ίδιο έλεγα και λέω επίσης και τώρα και για τον Αναστασάκη που με 4-5 αποτελέσματα μη ανεξάρτητα κιόλας τον παρουσίαζαν σαν τον τόπο της Ελλάδας και τον έβαζαν και στους τοπ παγκοσμίως ορισμένοι ,δλδ με lorenzo erdogan cuto κτλ..αυτό που έγραψες εσύ εδώ το έγραψα εγώ σε εκείνα τα νήματα και με ζαλισαν..εδώ ο Μάκης συμφωνεί βλέπω ,αλλά εκεί διαφωνούσαμε πλήρως..τι να πω.! Τεσπά όντως κανεις δεν μπορεί να αξιολογηθεί τόσο γρήγορα και καλό θα είναι να δώσουμε χρόνο ώστε δούμε πολλά ακόμα για να πειστούμε..το μόνο αξιοσημείωτο εδώ είναι ότι δουλεύει καλές πυκνότητες και προσπαθεί ο γιατρός να έχει πολύ λογικές τιμές ειδικά και στην περίοδο που περνάμε .αυτό ειδικά με την τιμή του το αναγνωρίζω.
Δεν θα σχολιασω το κομματι των τιμων καθως για μενα δεν αποτελει κριτηριο επιλογης,ποσο μαλλον αποδοσης ευσημων
Προτιμω να δουλευω σαν "σκυλι" να αποταμιευω και και να στερουμαι αλλων απολαυσεων ωστε να κανω το ονειρο μου πραγματικοτητα παρα να εμπιστευτω ενα γιατρο που απλα διατηρει χαμηλες τιμες προσιτες στο ευρυ κοινο.
Αντικειμενικα ο κυριος Αναστασακης εχει πολυ μεγαλυτερο δειγμα περιστατικων απο αυτο του κυριου Τυρκαλα.
Επισης αγνοουσα το γεγονος οτι στην ιστοσελιδα του ο κος Αναστασακης παρουσιαζει σε βιντεο τα αποτελεσματα του κατι που τον καθιστα και τον μοναδικο στην ελληνικη αγορα(αν κανω λαθος παρακαλω ας με διορθωσει καποιος).
Τωρα,το κατα ποσο βρισκουμε τα αποτελεσματα ικανοποιητικα ειναι διαφορετικο και απτεται υποκειμενικων κριτηριων και του τι ζηταει ο καθενας και τι θελει να πετυχει.
Προσωπικα στοχευω σε εναν συγκεκριμενο γιατρο του εξωτερικου του οποιου την πορεια παρακολουθω χρονια,ελληνικη κλινικη δεν θα επελεγα ποτε.
Αλλα καλο ειναι να αναφερουμε ολα τα facts ακομα και αν αυτα ερχονται σε πληρη αντιθεση με τις προσωπικες μας πεποιθησεις.
 

aeratos28

Just aeratos
Nik mos ,μην ξεφεύγουμε στις απαντήσεις με προσωπικες σκέψεις για το δικό μας κεφάλι..άλλο σου είπα.για έναν γιατρό στην Ελλάδα ο οποίος δειχνει σοβαρές δουλειές ως τώρα με καλές πυκνότητες και η τιμολογιακή του πολιτική συμβαδίζει με τα ελληνικά δεδομένα.ως τώρα πολύ τίμιος φαίνεται όμως έχει δρόμο ακόμα στο να γίνει στάνταρ επιλογή λόγω του ότι εδώ στο φόρουμ έχουμε λίγα δείγματα δουλειάς του..
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Nik mos ,μην ξεφεύγουμε στις απαντήσεις με προσωπικες σκέψεις για το δικό μας κεφάλι..άλλο σου είπα.για έναν γιατρό στην Ελλάδα ο οποίος δειχνει σοβαρές δουλειές ως τώρα με καλές πυκνότητες και η τιμολογιακή του πολιτική συμβαδίζει με τα ελληνικά δεδομένα.ως τώρα πολύ τίμιος φαίνεται όμως έχει δρόμο ακόμα στο να γίνει στάνταρ επιλογή λόγω του ότι εδώ στο φόρουμ έχουμε λίγα δείγματα δουλειάς του..
Εκανα μια μινι αναφορα στους προσωπικους μου στοχους για να προλαβω τυχον αυθαιρετα συμπερασματα ,περισσοτερο λειτουργησα προληπτικα.
Τελοσπαντων,θα μπορεσω να κρινω αυτες τις πυκνοτητες οταν θα μου δοθει και η δυνατοτητα να τις διακρινω και σε παρουσιασεις βιντεο,που για μενα αποτελουν και το μοναδικο αποτελεσματικο μεσο αποδειξης επαρκους η μη υπαρξης πυκνοτητας καθως και συνολικης πραγματικης καταστασης του τελικου αποτελεσματος.
Οσο ομως παρουσιαζονται αποτελεσματα μεσω φωτογραφιων και μονο,παντα θα νιωθω ανικανος να εξαγω συμπερασματα και αν τελικα το κανω τοτε πολυ φοβαμαι οτι θα εχω υποπεσει σε σφαλμα,που ειναι πιθανον να με οδηγησει και σε λανθασμενες επιλογες.
Παντως παντα αναρωτιομουν γιατι καποιες κλινικες δεν παρουσιαζουν ποτε τα αποτελεσματα τους σε μορφη βιντεο.Εγω προσωπικα τεινω να γινομαι ιδιαιτερα καχυποπτος απεναντι τους.
 
Μπλουζα