Μασάζ, συσκευες μασαζ,αιματωση

nothinggr

Member
εκ πειρας το λεω σαν πρωιν χρηστης και του roller και του βουρτσισματος,αυτο το μαραφετι τα παει καλυτερα στο θεμα τριχοπτωση,εγω περιμενα να επανελθει η τριχοπτωση καποια στιγμη αλλα ακομα οχι.

αν εχει το επιπεδο εξαρτημα ειναι οκ,εγω θα το κρατουσα.
αν και εχω και την παλια συσκευη η οποια ειναι πολυ ποιο ποιοτικη και καταλληλη,χωρις πολλους κραδασμους, κανω και εγω με αυτην την καινουρια για να βαδιζουμε στον ιδιο δρομο
Τη γύρισα πίσω, θα την πάρω από αλλού ελπίζοντας να έρθει σε καλύτερη κατάσταση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Active Member
Καλημέρα παιδιά πως πάει με την συσκευή;; Έχετε παρατηρήσει κάτι νέο;;

Billakos21

Member
Καλσπέρα από εμένα.

Την χρησιμοποιώ σε καθημερινή βάση πριν την εφαρμογή της μινοξ για περίπου 8-10 λεπτά.

Παρατηρήσεις ως τώρα:

1. Η τρίχα γίνεται πιο χοντρή
  2. Μείωση της τριχόπτωσης
  3. Εχω μια μικρή φαγούρα καθώς προκαλεί κάτι παρόμοιο με ξηροδερμία λόγω της τριβής
Γενικά είμαι ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα καθώς είναι μία ανέξοδη λύση και δουλεύει (τουλάχιστον σε εμένα).

ΝΙΚΟΣ

Member
Πολύ καλή δουλειά, οι τρίχες που πέφτουν είναι ελάχιστες καθώς και η κατάσταση των μαλλιών μου συγκριτικά με πριν αρχίσω είναι καλύτερη. Καθημερινή χρήση από τον Νοέμβριο του 18, επίσης αξίζει να σημειωθεί πως όταν σταματάω το μασάζ για 4,5 μέρες οι τρίχες που πέφτουν είναι πιο πολλές!! Ελπίζω να δώσει και άλλο regrowth!!

kapa

Μέλος του προσωπικού
Γεια χαρά..2 χρόνια και ένα μήνα με την θεραπεία.
Δουλεύει ακόμα.
Υπήρχαν και διαστήματα που βαριόμουν σταματούσα για διήμερα η τριήμερα και η τριχόπτωση ξεκινούσε.με την έναρξη του σταματούσε πάλι.

kapa

Μέλος του προσωπικού
@kapa μπορείς να ποσταρεις λινκ από τη συσκευή για να τη δούμε ή να την αγοράσουμε ;
Χρησιμοποιώ αυτήν
Με την λεία επιφάνεια της

simpa

Member
Χρησιμοποιώ αυτήν
Με την λεία επιφάνεια της
Καποια ενημερωση σχετικα με αυτο? Αποδίδει ακόμα?

simpa

Member
αποδιδει,συνεχιζω ακομα
Εσύ κάπα, ενώ έχω δεί άπειρα πόστ σου στο φόρουμ, νοιώθω την ανάγκη να ρωτήσω, έχεις χρησιμοποιήσει μινοξιδίλη ετσι? Αν ναι, χρησιμοποιείς ακόμα? Μπορεί μία τέτοια συσκευή να αντικαταστήσει την ουσία?

kapa

Μέλος του προσωπικού
Εσύ κάπα, ενώ έχω δεί άπειρα πόστ σου στο φόρουμ, νοιώθω την ανάγκη να ρωτήσω, έχεις χρησιμοποιήσει μινοξιδίλη ετσι? Αν ναι, χρησιμοποιείς ακόμα? Μπορεί μία τέτοια συσκευή να αντικαταστήσει την ουσία?
εχω χρησιμοποιησει και αρκετες μαρκες.
δεν εχει επανεκφυση σαν την μινοξιδιλη,αλλα φαινεται να να διαρκει πολυ περισσοτερο το οσο δωσει στον καθε εναν

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Absolute

New Member
εχω χρησιμοποιησει και αρκετες μαρκες.
δεν εχει επανεκφυση σαν την μινοξιδιλη,αλλα φαινεται να να διαρκει πολυ περισσοτερο το οσο δωσει στον καθε εναν
Σε ταχυτητα το εχεις στο φουλ σιγανο η το εχεις ανεβασει και πιο πολυ?

kapa

Μέλος του προσωπικού
Α οκ γιατι αυτην εχω και εγω αλλα αρχισα να ανεβαζω την ταχυτητα οποτε παω παλι στην χαμηλη
να θυμασαι προσπαθουμε να κανουμε τρεμολο στο δερμα,αν δεις και δεν σε χτυπανε οι κραδασμοι μπορεις να ανεβασεις λιγο ακομα

Μπλουζα