Κλινική στην Ελλάδα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nikos76

Member
Παιδιά...


Εγώ θέλω να κάνω μεταμόσχευση μαλλίων στην Ελλάδα και να μην τρέχω στα ''εξωτερικά''..

Πριν από κάποιους μήνες επισκεύτηκα την Be...an K...d και μου είπανε ότι έχω πολυ καλή δότρια περιοχή θα μου βάλουνε 800 -1000 τριχοθιλάκια ( 800 ή 1000 αυτό δεν μου άρεσε γιατί υπάρχει διαφορά ) και η τιμή θα είναι 6000 ευροω αλλά θα μου κάνουνε τιμή και θα πληρώσω 5000. Μου είπανε ότι θα καλύψουνε τις κενές περιοχές στους κροτάφους με την μέθοδο τρίχα-τρίχα (όχι στριπ) και ότι με 800 μέχρι 1000 τριχοθιλάκια θα είμαι οκ.Η τιμή 5 ευρω το τριχοθιλάκιο.Τους ευχαρίστησα και τους είπα ότι θσ το σκεφτλω


Τι δεν μου άρεσε:

1) Ότι δεν μου είπανε ακριβώς τον αριθμό τον τριχωθιλακίων 800 ή 1000? 200 τριχοθιλάκια επί 2 ευρο το ένα είνα 1000 ευρω διαφορά


Αυτό που κατάλαβα παιδιά είναι ότι με "πορδες δεν βάφονται αυγά" . Αν δεν σκάσεις χρήμα να βάλεις 3000 και 4000 τριχοθιλάκια δουλεια δεν γίνεται.Με 800 και 1000 τριχοθιλάκια που θα βάλω δεν θα δω κάποια καλή βελτιωση για τα χρήματα που θα δώσω δηλαδή 5000 ευρω

Πιστεύω ότι και στισ ελλήνικές κλινικές αν δώσεις χρήμα και βάλεις πολλα τριχοθιλάκια δουλεια θα γίνει...αλλά θέλει χρήμα.Αν κάνω λάθος διορθωστε με
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

ναι κανεις λαθος στο οτι εμπιστευεσαι ελληνικη κλινικη
διαβασε την ιστορια του τσακαλου για να καταλαβεις

και επισης προσεξε τι θα σε βαλουν να υπογραψεις
γιατι και στραβα να παει η δουλεια δνε θα παρεις ουτε λεφτα πισω ουτε τπτ

ενας ειχε αναφερει ιστορια γνωστους του οπου του κανανε ασχμημη δουλεια και οταν του επειλησε με δικηγορο δεν τρομαξαν γιατι το ειχαν στο χερι με αυτα που υπογραψε

επισης σε εναν αλλον του προτειναν διορθωτικη επεμβαση με αποτελεσμα να πληρωσει και αλλα

δεν εχω να σου πω κατι αλλο αλλα επειδη και τα λεφτα ειναι πολλα και υπαρχουν πολλα λαμογια
προσεξε που θα πας και τι ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙΣ


θα σου προτεινα να διαβασεις περισσοτερα πραγματα στην θεματικη ενοτητα της μεταμοσχευσης προτου αποφασισεις
θα δεις εμπειρειες και ιστοριες πολλων ανθρωπων

ριξε μια καλη ματια εκει ,,,,, και σκεψου καλα πριν αποφασισεις που θα πας
 

nikos76

Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Παναγιωτης είπε:
ναι κανεις λαθος στο οτι εμπιστευεσαι ελληνικη κλινικη
διαβασε την ιστορια του τσακαλου για να καταλαβεις

και επισης προσεξε τι θα σε βαλουν να υπογραψεις
γιατι και στραβα να παει η δουλεια δνε θα παρεις ουτε λεφτα πισω ουτε τπτ

ενας ειχε αναφερει ιστορια γνωστους του οπου του κανανε ασχμημη δουλεια και οταν του επειλησε με δικηγορο δεν τρομαξαν γιατι το ειχαν στο χερι με αυτα που υπογραψε

επισης σε εναν αλλον του προτειναν διορθωτικη επεμβαση με αποτελεσμα να πληρωσει και αλλα

δεν εχω να σου πω κατι αλλο αλλα επειδη και τα λεφτα ειναι πολλα και υπαρχουν πολλα λαμογια
προσεξε που θα πας και τι ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙΣ


θα σου προτεινα να διαβασεις περισσοτερα πραγματα στην θεματικη ενοτητα της μεταμοσχευσης προτου αποφασισεις
θα δεις εμπειρειες και ιστοριες πολλων ανθρωπων

ριξε μια καλη ματια εκει ,,,,, και σκεψου καλα πριν αποφασισεις που θα πας

Παναγιώτη βεβαίως και έχω διαβάσει όλα αυτά που μου είπες και όντως πιστεύω τα παιδιά..Αλλά είναι οι απόψεις μόνο 2 η τριών ατόμω από ότι θυμάμαι...ενώ στις ελλήνικές κλινικές έχουνε πάει χιλιάδες!Μπορεί σε κάποιους να κάνανε όντως καλή δουλειά,μπορεί να ήτανε δύο τυχαία περιστατικά...
Θα παρακαλούσα όποιος άλλος έχει κάνει μεταμόσχευση σε ελληνική κλινική να μας πεί την γνώμη του έτσι ώστε να έχουμε μια πλήρη άποψη.

Άλλωστε και στους ξένους γιατρούς θέλει προσοχή και όπωσδήποτε προσοχή στο τι υπογράφουμε!!Έχεις απόλυτο δίκιο..
 

veg

Active Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

να προσθεσω για τα ελλ.sites κλινικων , την πολυ φτωχη φωτογραφικη παρουσιαση ,οχι μονο σε αριθμο φωτο αλλα και σε λεπτομερεια .Δεν μπορει η 'πριν' φωτο να ειναι σε ξυρισμενο κεφαλι και η 'μετα' σε ακουρευτο υπο γωνια κεφαλι .Καλυτερα να μην βαζουν καθολου τετοιες .
 

tsakalos

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

φυσικα δεν ειναι μονο η δικη μου ιστορια αλλα και εκατονταδων αλλων. καθημερινα βλεπω ασχημες μεταμοσχευσεις που κανουν μπαμ και επισης πολλα κεφαλια ξυρισμενα με ουλες που επειδη ηταν χαλια το αποτελεσμα αναγκαστηκαν να τα ξυρισουν και πλεον φαινεται η ουλη
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

nikos76 αν ηταν 2 η 3 ατομα στα χιλιαδεσ θα πω οκ ετυχε

αλλα ξερεις ειναι πολλες παρα πολλες οι περιπτωσεις

τι να σου πω εγω σου ειπα τι γνωμη μου απο εκει και περα κανε οτι θες
 

sovagg

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Μια περιπτωση αποτυχημενης μεταμοσχευσης ειμαι και εγω.Την εκανα Απριλιο του 2008 στην B******* K*** και μου ειπαν οτι θα μου εβαζαν 2.500 τριχοθυλακια με strip(fut) μεθοδο.Το αποτελεσμα ειναι να εχω μια τεραστια ουλη απο το ενα αυτι ως το αλλο,απο τα 2.500 τριχοθυλακια να εχω βγαλει μαξιμουμ 50 τριχες και να κοντευω να φτασω στα αντικαταθλιπτικα χαπια...Τωρα ειμαι στην κατασταση που βλεπετε στο αβαταρ μου και παλευω να κρατησω ο,τι τριχες μου εχουν απομεινει με μινοξιδιλες,σπιρονολακτονες και ντουταστεριδες...Μακαρι να μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω και να μην την ειχα κανει ποτε...Τουλαχιστον δεν θα ειχα την τομη και θα μπορουσα να ξυρισω το κεφαλι μου και να μη με απασχολει τπτ...Μου κατεστρεψαν τη ζωη απο τα 22 μου με ψευτικες υποσχεσεις για να κονομησουν,χωρις να υπολογιζουν την ψυχολογια μου..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΑΚΡΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!Μην παθεις ο,τι επαθα και εγω.Εμενα παντως μου πηραν 4000 ευρω για 50 τριχες(και πολλες λεω) που εβγαλα.Εσενα αφου σου ειπαν 5000 ευρω για 800-1000 τριχοθυλακια,σου εχουν κανει τρομερη προσφορα...Τι να πω...Αυτη η ξανθια κυριουλα γυρω στα 55 χρονων σε επεισε και σενα να κανεις τη μεταμοσχευση εεε??Παντως αν αποφασισισεις να την κανεις τελικα,κανε τουλαχιστον fue,ετσι ωστε να μπορεσεις αργοτερα να ξυρισεις το κεφαλι σου.
 

magic810

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

sovagg είπε:
Μια περιπτωση αποτυχημενης μεταμοσχευσης ειμαι και εγω.Την εκανα Απριλιο του 2008 στην B******* K*** και μου ειπαν οτι θα μου εβαζαν 2.500 τριχοθυλακια με strip(fut) μεθοδο.Το αποτελεσμα ειναι να εχω μια τεραστια ουλη απο το ενα αυτι ως το αλλο,απο τα 2.500 τριχοθυλακια να εχω βγαλει μαξιμουμ 50 τριχες και να κοντευω να φτασω στα αντικαταθλιπτικα χαπια...Τωρα ειμαι στην κατασταση που βλεπετε στο αβαταρ μου και παλευω να κρατησω ο,τι τριχες μου εχουν απομεινει με μινοξιδιλες,σπιρονολακτονες και ντουταστεριδες...Μακαρι να μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω και να μην την ειχα κανει ποτε...Τουλαχιστον δεν θα ειχα την τομη και θα μπορουσα να ξυρισω το κεφαλι μου και να μη με απασχολει τπτ...Μου κατεστρεψαν τη ζωη απο τα 22 μου με ψευτικες υποσχεσεις για να κονομησουν,χωρις να υπολογιζουν την ψυχολογια μου..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΑΚΡΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!Μην παθεις ο,τι επαθα και εγω.Εμενα παντως μου πηραν 4000 ευρω για 50 τριχες(και πολλες λεω) που εβγαλα.Εσενα αφου σου ειπαν 5000 ευρω για 800-1000 τριχοθυλακια,σου εχουν κανει τρομερη προσφορα...Τι να πω...Αυτη η ξανθια κυριουλα γυρω στα 55 χρονων σε επεισε και σενα να κανεις τη μεταμοσχευση εεε??Παντως αν αποφασισισεις να την κανεις τελικα,κανε τουλαχιστον fue,ετσι ωστε να μπορεσεις αργοτερα να ξυρισεις το κεφαλι σου.

φιλε μου την μηνυση την εχεις ακουστα.....????
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

α ρε sovagg κουράγιο ρε μεγάλε την έπαθες για τα καλά. γιατι δεν έκανες ένα τεστ με λίγες τρίχες στην αρχή να δεις πως σε πάει και μετά να κάνεις το μεγάλο βήμα? τεσπα δυστυχώς την πατάνε μερικοί και φρενάρουν τα υπόλοιπα υποψήφια θύματα και ξυπνάνε των κόσμο. :'(
 

sovagg

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

MAGIC810-Δυστυχως οι μηνυσεις θελουν δικηγορους,λεφτα,τρεξιμο και ταλαιπωρια..Και δεν μπορω να τα βαλω με αυτους γτ ειναι μεγαλη εταιρεια..Και ενα σωρο λεφτα θα σπαταλησω και στο τελος δεν θα κανω τπτ,το ξερω..Η μαλ...κια στην ολη υποθεση ειναι οτι μαζεψα ο,τι λεφτα ειχα για να τα δωσω στη μεταμοσχευση και ειχα μεινει με 200 και 300 ευρω στην τραπεζα...Και οταν ηρθαν οι λογαριαμοι(ρευμα,τηλεφωνα κλπ) δεν μου εφταναν να τους ξοφλησω και αναγκαστηκα να δανειστω γτ δεν ηθελα να ζητησω απ τους γονεις μου...Ασε την ψυχολογια και την ουλη που κανει μπαμ..

ΝΟMORELOSS-Αν την πατησα λεει?Και το πιο παραδοξο ειναι οτι μετα απο κανα 10μηνο που δεν εβλεπα να βγαινουν τριχες και τους επισκεφθηκα να δω τι συμβαινει και μου ειπαν τα πιο απαραδεκτα πραγματα που εχω ακουσει ποτε για να δικαιολογηθουν,μου ειπαν οτι υπαρχει λυση για σενα και λεγεται τριχοτεχνικη(προφανως ηθελαν να πουν προσθετο-permagraft).Με λιγα λογια ηθελαν να μου πασαρουν περουκα.Ε,εκει ηταν που ειπα μεσα μου ''εγω φταιω που καθομαι και ασχολουμαι'' και σηκωθηκα και εφυγα απο εκει μεσα..Τουλαχιστον να διαβαζουν τα υποψηφια θυματα τα post μου μπας και γλιτωσουν αυτα που εχω τραβηξει εγω..
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

magic810 είπε:
φιλε μου την μηνυση την εχεις ακουστα.....????
μπα αυτοι πρεπει να ειναι καλυμενοι νομικα φιλε

λογικα θα τον εβαλαν να υπογραψει κανενα χαρτακι

αν ηταν τυχερος και δεν υπογραψε κατι που δεν νομιζω μπορει να προχωρησει σε μηνυση και να απαιτησει τα χρηματα πισω αλλα και να ζητησει πολλες χιλιαδες ευρω για ψυχικη οδυνη

ενα δικηγορος θα του εξηγησει καλυτερα μερικα πραγματα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

saras

Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Παναγιωτης είπε:
[quote author=magic810 link=topic=481.msg11417#msg11417 date=1240517573]


φιλε μου την μηνυση την εχεις ακουστα.....????
μπα αυτοι πρεπει να ειναι καλυμενοι νομικα φιλε

λογικα θα τον εβαλαν να υπογραψει κανενα χαρτακι

αν ηταν τυχερος και δεν υπογραψε κατι που δεν νομιζω μπορει να προχωρησει σε μηνυση και να απαιτησει τα χρηματα πισω αλλα και να ζητησει πολλες χιλιαδες ευρω για ψυχικη οδυνη

ενα δικηγορος θα του εξηγησει καλυτερα μερικα πραγματα
[/quote]

Έτσι είναι magic, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να κερδίσει τίποτα, το μόνο που θα καταφέρει είναι να περάσει τα ίδια ξανά και ξανά, αλλά και να χάσει χρόνο και χρήμα στους δικηγόρους. Η καλύτερη λύση είναι να αυτή που κάνει: να το πει σε όλους μπας και γλυτώσουν μερικοί αλλά και να μειωθούν τα έσοδα αυτών των τσαρλατάνων, που πλουτίζουν εις βάρος της ψυχικής υγείας αλλά και της τσέπης των θυμάτων σαν κι εμένα.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Πολυ λυπηρη ιστορια...μου θυμιζεις εντονα την δικη μου οταν ημουν και εγω 22 και επεφτα στους ελληνες γιατρους-λυκους σαν το προβατο οπου μετα απο 2 αποτυχημενες επεμβασεις τωρα στα 32 να φοραω προσθετο εδω και 5 χρονια.Η διαφορα ομως φιλε μου ειναι μια...οταν εγω αρχιζα να την ψαχνω...δεν υπηρχε ιντερνετ κοινως ενημερωση...συγνωμη που θα ειμαι σκληρος μαζι σου αλλα ....εχεις το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης ΕΣΥ και μονο ΕΣΥ...υπαρχουν τοσες πηγες τοσα φορουμ για το θεμα...απορω πραγματικα πως κατεληξες στους ελληνομπακαληδες...πραγματικα λυπαμαι...οχι τα λεφτα...αυτα ερχονται σιγα σιγα...αυτο ομως που δεν ξαναερχεται ειναι η εμπειρια που αποκομισες απο αληταραδες,το αποτελεσμα και το χειροτερο...Η ΖΗΜΙΑ ΣΤΗΝ ΔΟΤΡΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ οπου ευχομαι να μην ειναι μεγαλη και ετσι να μπορεις στο μελλον να βγαλεις 3500-4500 μοσχευματα και σωσεις κατι..προς θεου μακρια απο περουκες και αληταραδες...ΟΙ ΤΥΠΟ ΕΔΩ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ....ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad:
 

sovagg

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Οπως το ειπες φιλε μου,μονο ΕΓΩ φταιω..Το ξερο μου το κεφαλι..Καλα να παθω αφου εμπιστευτηκα το κεφαλι μου σε κομπογιαννητες...Και το πληρωσα ακριβα..22 χρονων με κλιμακα norwood 6...Eπιασα κορυφη με τη μια..
 

VAMPIRIA

Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

ρε παιδια ειπαμε να βγαλουμε μαλλια αλλα οχι να καταστρεψουμε και την ζωη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

ρε'σεις,
προσπαθήστε να κάνετε ένα σωστό σχήμα θεραπείας και ύστερα ασχολείστε με την μεταμόσχευση...

εγώ πάντως απογοητεύτηκα όταν ρώτησα 5-10 πλαστικούς του εξωτερικού,
που μου συνέστησαν φινα/ντουτα και μινοξ. πριν πάω αλλά και μετά...

δλδ big 3 με μεταμόσχευση... ::)
 

tsakalos

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

sovagg είπε:
Μια περιπτωση αποτυχημενης μεταμοσχευσης ειμαι και εγω.Την εκανα Απριλιο του 2008 στην B******* K*** και μου ειπαν οτι θα μου εβαζαν 2.500 τριχοθυλακια με strip(fut) μεθοδο.Το αποτελεσμα ειναι να εχω μια τεραστια ουλη απο το ενα αυτι ως το αλλο,απο τα 2.500 τριχοθυλακια να εχω βγαλει μαξιμουμ 50 τριχες και να κοντευω να φτασω στα αντικαταθλιπτικα χαπια...Τωρα ειμαι στην κατασταση που βλεπετε στο αβαταρ μου και παλευω να κρατησω ο,τι τριχες μου εχουν απομεινει με μινοξιδιλες,σπιρονολακτονες και ντουταστεριδες...Μακαρι να μπορουσα να γυρισω το χρονο πισω και να μην την ειχα κανει ποτε...Τουλαχιστον δεν θα ειχα την τομη και θα μπορουσα να ξυρισω το κεφαλι μου και να μη με απασχολει τπτ...Μου κατεστρεψαν τη ζωη απο τα 22 μου με ψευτικες υποσχεσεις για να κονομησουν,χωρις να υπολογιζουν την ψυχολογια μου..ΓΙ'ΑΥΤΟ ΜΑΚΡΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!Μην παθεις ο,τι επαθα και εγω.Εμενα παντως μου πηραν 4000 ευρω για 50 τριχες(και πολλες λεω) που εβγαλα.Εσενα αφου σου ειπαν 5000 ευρω για 800-1000 τριχοθυλακια,σου εχουν κανει τρομερη προσφορα...Τι να πω...Αυτη η ξανθια κυριουλα γυρω στα 55 χρονων σε επεισε και σενα να κανεις τη μεταμοσχευση εεε??Παντως αν αποφασισισεις να την κανεις τελικα,κανε τουλαχιστον fue,ετσι ωστε να μπορεσεις αργοτερα να ξυρισεις το κεφαλι σου.
και εγω απο αυτους τους απατεωνες την επαθα, με παραμυθιασανε να κοψω τη φιναστεριδη επειδη λεγανε πως δεν ειναι εγκεκριμενο και να κανω τις δικες τους πανακριβες θεραπειες με λαζερ και οταν σε 6 μηνες αδειασα ολος πισω μου ειπανε πως αυτο θα γινοτανε ετσι κι αλλιως και πως η μονη λυση ειναι η περουκα. και φοραγα αυτην την μαλακια 2 χρονια και τους εκανα και χρυσους και το χειροτερο απο ολα, ειχα σχεδον ολα μου τα μαλλια εκτος απο κροταφους και πληρωνοντας ενα σωρο λεφτα εκει, εχανα τα μαλλια μου κανωντας τους πλουσιους
 

hairevival

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Σπύρος είπε:
ρε'σεις,
προσπαθήστε να κάνετε ένα σωστό σχήμα θεραπείας και ύστερα ασχολείστε με την μεταμόσχευση...

εγώ πάντως απογοητεύτηκα όταν ρώτησα 5-10 πλαστικούς του εξωτερικού,
που μου συνέστησαν φινα/ντουτα και μινοξ. πριν πάω αλλά και μετά...

δλδ big 3 με μεταμόσχευση... ::)

Ρε συ παλι - για πιο λογο συστηνουν κατι τετοιο; το εχει ψαξει κανεις;
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

tsakalos ερώτηση. παιρνω τηλ έναν γιατρό (στο κολονάκι είναι) και των ρωτάω για μεταμοσχεύση απο το σώμα και πήγε να με πλακώσει απο το τηλ λέγοντας μου πως αυτά είναι λαλακίες μόνο απο το κεφάλι μετράει μια πραγματική μεταμοσχεύση ισχύει? γενικά μου φάνηκε οκ άτομο και λέω να πάω μια βόλτα απο εκεί. θέλω να κάνω πύκνωση και λέω να κάνω ενα τεστ να πάω να βάλω καμιά 1000 ευρό μαλλιά για αρχή να δω πώς θα πάει το παραμύθι.
 

vayero

Member
Απ: Κλινική στην Ελλάδα

Καλησπέρα και πάλι σε όλους και Χρόνια Πολλά! Δυστυχώς-αν και έχω αναφέρει ξανά την ιστορία μου-έχω πέσει θύμα κι εγώ, θα μου πει κανείς με την θέληση μου, αλλά αν τα θεωρούσαμε όλα μάταια τότε δεν θα κάναμε απολύτως τίποτα και δεν θα ελπίζαμε σε τίποτα! Πριν 2-3 μέρες είχα πάει να κουρευτώ (ΤΙ ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΥΡΕΨΩ ΚΙ ΕΓΩ... 5 ΤΡΙΧΕΣ ΟΛΕΣ ΚΙ ΟΛΕΣ-Α, ΡΕ ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗ!!!!!) και ο κομμωτής μου είπε ότι ένας φίλος του είχε πάει στην Bergmann Kord και κατόπιν επέμβασης από τον ίδιο τον διευθυντή τον βλέπει τώρα κι έχει γεμίσει-σύμφωνα με αυτά που μου είπε. Εγώ έχω πάει στις άλλες δύο στην Ελλάδα Laserline Clinics και DHI, ωστόσο σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτό που προσδοκούσα ή αυτό που μου είχαν υποσχεθεί! Μπορώ να σας πω ότι αυτοπεποίθηση=κάπου αναζητείται;;;!!! κουράγιο=0...1 ελπίδες=... ίσως εκεί μου έχουν μείνει κανα δυο απατηλές οι οποίες με σπρώχνουν καθημερινά! Τεσπά, περιπτώσεις ακούω συνεχώς άλλες με ικανοποιητικά αποτελέσματα και άλλες χωρίς καθόλου θετικά, όπως η δική μου! Το μόνο που θέλω να κάνω τώρα είναι να δοκιμάσω μία θεραπεία από αυτές που ήδη ακολουθούν πολλοί εδώ και να βγεί κάτι καλό... μα πάρα πολύ καλό(;)! Συνοψίζοντας, θα έλεγα ότι μία μεταμόσχευση αν γίνει στο Ελλαδιστάν διότι στο εξωτερικό είναι θετικότερες οι εξελίξεις (αλλά όχι ενδεχομένως όσο τέλειες παρουσιάζονται) εκτός από αναζήτηση, χρόνο, χρήμα, υπομονή, επιμονή, αντοχή, ίσως χρειάζεται και... όσο κι αν ακουστεί υπερβολικό σε κάποιους... γνωριμίες, γιατί και το χρήμα να "σκάσεις" όπως εγώ, φαίνεται ότι δεν είναι αρκετό!!!!!!!!! (ΑΘΑΝΑΤΕ ΕΛΛΗΝΑΡΑ)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα