Καραφλος μπροστα και μαλλι πισω η το αναποδο

τι θα προτιμουσατε απ΄τα δυο;

  • καραφλος μπροστα μαλλια πισω

    Ψηφοφορίες: 3 15.8%
  • μαλλια μπροστα καραφλος πισω

    Ψηφοφορίες: 16 84.2%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    19

JimKan1

Well-Known Member
Αν επρεπε να διαλεξετε μονο ενα απο τα δυο τι θα προτιμουσατε;

καραφλος μπροστα και μαλλια πισω ή μαλλια μπροστα και καραφλος πισω;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Ο κουρεας μου χε πει το εξης..
"Οι καραφλοι μπροστα εγινα ετσι, επειδη οι γυναικες τους τους κρατουσαν απο εκει, καθως ηταν πολυ δυνατοι στο σεξ. Οσοι ειναι καραφλοι πισω ετρωγαν τηγανιες χαχαχα"
Alphamale!!!
 

dlazaros

Well-Known Member
Αν επρεπε να διαλεξετε μονο ενα απο τα δυο τι θα προτιμουσατε;

καραφλος μπροστα και μαλλια πισω ή μαλλια μπροστα και καραφλος πισω;
Στο φιλοσοφικό σου ερώτημα η απάντηση είναι προφανής (φαντάζομαι αμα δεν μου φτάνουν τα λεφτά και χρειάζομαι 2 ΜΜ τι κάνω?). Μαλλιά μπροστά. Γιατί? Επειδή απο μπροστά μας βλέπουν όλοι πρώτα, απο μπροστά βλέπεις και τον εαυτό σου στον καθρέπτη, και απο μπροστά μπορείς να κάνεις ενα κούρεμα που να μπορεί με κάποιους συμβιβασμούς να σε έχει ικανοποιημένο μέχρι να καταλάβεις οτι χρειάζεται να αρχίσεις φίνα ή να έρθει ο καιρός για την 2η ΜΜ.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αδερφε αυτή η ερώτηση είναι όμοια με το '' Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο και Παναθηναϊκός στο μπάσκετ ''. Προσωπικά όπως προτιμώ να υποστηρίζω τον ίδιο σύλλογο ανεξαρτήτου τμήματος έτσι προτιμώ και full head και όχι ημίμετρα :p
 

oreo

Well-Known Member
Μιας και είναι δίκοπο το μαχαίρι, με απόλυτη βεβαιότητα καράφλα πίσω και τέζα μπροστά
 

Neverwinter

Active Member
Καλησπέρα φίλε Τζιμ , εμένα η άποψη μου είναι κάπου στην μέση , ειδικά το μαλλιά μπροστά σαν φράκτης και πίσω πηγάδι δεν μαρεσει καθόλου , εννοείται μαρεσει να υπάρχει πλούσιο μαλλί μπροστά αλλά το να έχω μισο κεφάλι πίσω εντελώς άδειο δεν μαρεσει καθόλου , προτιμώ αντί να τουμπανιάσω μονο μπροστά να είναι πιο αραιό για να φτάσουν και έστω λίγα για πίσω ώστε να μην γυαλίζει !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα