μεταμοσχευση 4215 graft Α και Β ζωνη stark clinic

leas

Well-Known Member
Έχει αρκετά αποτελέσματα Καλά (YouTube) αλλά είναι από τις κλινικές που έχουμε δει και αποτελέσματα που καταστρέφουν δοτριες, και γενικά δεν είναι και τόσο φυσικά κάποια αποτελέσματα.. Στην Τουρκία κατά την προσωπική μ έρευνα και συλλογή πληροφοριών οι γιατροί - κλινικές που αξίζουν είναι erdogan, kaan pekiner, hlc clinic.. Μετα θεωρώ πως υπάρχουν επιλογές φθηνές αλλά με μεγαλύτερο ρίσκο αλλά και με αποτελέσματα αρκετά δυνατά πολλές φορές πχ. Resul Yaman, Cinic, Demirsoy, karadeniz, hakan doganay. Βέβαια από τους γιατρούς που κοίταζες σε Ισπανία πιο συνετό είναι να κοιτάξεις το πρώτο γκρουπ..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos8888

Active Member
πολυ καλα!!! ligo αραιωμενο σπερμα αλλα οκ δεν με πειραζει. θελω να κανω και μια εξεταση να δω την τετστοστερονη να δω τα επιπεδα, και απο
λιμπιντο ειναι λιγο μειωμενη αλλα πιστευω ειναι καθαρα ψυχολογικο θεμα.
 

Georgie

Well-Known Member
πολυ καλα!!! ligo αραιωμενο σπερμα αλλα οκ δεν με πειραζει. θελω να κανω και μια εξεταση να δω την τετστοστερονη να δω τα επιπεδα, και απο
λιμπιντο ειναι λιγο μειωμενη αλλα πιστευω ειναι καθαρα ψυχολογικο θεμα.
Φίλε καλησπέρα .
Μου κανει εντύπωση που το αραιωμένο σπερμα και τη libido μειωμένη το βρίσκεις ok .
Χωρις κριτικη διάθεση ειλικρινά η γνώμη μου ειναι οτι κανεις λάθος .
Δεν ειναι ok αυτα.
Εάν ειναι παρενεργειες της θεραπείας που ακολουθείς εχεις σκεφτεί να τη διακόψεις ?
Πιστεύεις οτι αξίζει το ρίσκο για την υγεια ?
Δε λεω οτι ειναι απο τη Φίνα , αλλα εμένα προσωπικά θα με προβλημάτιζε εάν είχα τα συμπτωματα αυτα .
 

giwrgos8888

Active Member
μιλησα και με ουρολογο δεν υπαρχει προβλημα για το αραιωμενο σπερμα (νερουλο). ολο το αλλο ειναι καθαρα ψυχολογικο. δεν μου περναει να το κοψω ειδικα τωρα.!!!
 

paulakos266

Active Member
Παιδιά βλέπω μερικά αποτελέσματα από ξένα φορουμ απο τους γιατρους yaman και cinik που επεμβαίνουν σε αρκετά μαμά μαλλιά χωρίς να γίνεται σοκ λους στην λήπτρια περιοχή και βγάζουν καλά αποτελέσματα. Και αναρωτιέμαι πως οι ελληνικές και κυπριακές κλινικες δεν μπορούν να επέμβουν και το φοβούνται αυτό. Και οι δύο τουρκικές κλινικές που αναφέρω πιο πάνω έχουν πολύ πιο χαμηλή τιμή πώς γίνεται αυτό?
 
Καλησπέρα έχω μιλήσει με cinik έχω στείλει φωτογραφίες έχω δει Καλά αποτελέσματα για την κλινική και έχει βραβευτεί για το 2018 και σκέφτομαι να κλείσω εκεί θα είμαι η 2 μμ που θα κάνω και μάλλον σε αυτόν..
 

giwrgos8888

Active Member
χρονια πολλα σε ολους!!!
εχω προβλημα προσπαθω να ανεβασω τις φωτογραφιες που εβγαλα για να κανω παρουσιαση και μου λεει οτι ειναι πολυ μεγαλες σε ογκο τι να κανω;
 

giwrgos8888

Active Member
λοιπον μετα απο 1 χρονο καθημερινης θεραπειας παραθετω καποιες φωτογραφιες. 5 φορες την εβδομαδα 1 μιλικραμ φινας. 2 φορες την εβδομαδα ντουντα. και καθε βραδυ( μια φορα την ημερα) αφρο μινο. παραθετω οτι τα πλαινα μαλλια πρωτη φορα τα αφησα τοσο μεγαλα λογο καραντινας. μια ζωη τα ξυριζω!!! το μαλλι επανω ειναι σχετικα ποιο μεγαλο απο το πλαινο. να τονισω οτι δεν βαζω και ουτε θα βαλω toppik den μου αρεσει επειδη το δοκιμασα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jumanji

Active Member
Σε διατηρησε καλα.αν και με το κοκτειλ που παιρνεις εγω θα περιμενα καλυτερα αποτελεσματα.γιατι εδω ειναι και πιο μακρια τα μαλλια σου.
 

giwrgos8888

Active Member
ηταν και πατικομενα εκεινη την ημερα. αλλα οντως διαφορα ειδα! ετσι οπως τα κουρεβω ειδα παλια φωτογραφια μετην καινουργια και ειδα διαφορα ειδικα στην χερλαιν. η δοτρια πως σου φαινεται τωρα που ειναι και ποιο μακρια τα μαλλια μετρια η καλη;
 

manly_Man

Well-Known Member
Καταρχήν στις πρωτες φωτο τα ειχες κοντα τα μαλλια + πατηκωμενα + λαδωμενα, ενω στις τελευταιες παλι ειναι λαδωμενα αλλα τα εχεις πιο μακρια κ δεν τα εχεις πατηκώσει..οποτε δεν γινεται σωστη αξιολογηση..σιγουρα παντως καπως φαινεται να σε βελτιωσε η θεραπεια.

πιστευω οτι ηταν να σου δωσει σου το εδωσε...οποτε τωρα δεν μενει τιποτα αλλο να κανεις πέρα απο τη μεταμόσχευση.
 

giwrgos8888

Active Member
δεν ξερω γιατι αλλο οντως το μαλλι μου ειναι πολυ λαδωμενο. χρησιμοποιω το la roche posey kerium ds shampoo gia την ξηροδερμια. ισως φταει αυτο μαζι με μια λοσιον την butavante scalp
 

dimitris50423

Well-Known Member
να λουζεσαι καθε μέρα μην αφηνεις την λιπαροτητα πανω στα μαλλια.
Το πιο σημαντικό είναι αυτό που σου λέει. Η λιπαρότητα μπορεί να ρίξει την τρίχα η να προκαλέσει αλλά προβλήματα όπως σμηγματορροικη δερματίτιδα. Και εγώ σε αυτή την κατάσταση ειμαι. Το καθημερινό λούσιμο μόνο καλό κάνει. Πάρε Johnson baby shampoo να κάνεις μέρα παρά μέρα που είναι πολύ ελαφρύ και τις υπόλοιπες μέρες ένα καλό σαμπουάν ενδυναμωσης-τριχοπτωσης. Επίσης το θαλασσινό νερό βοηθάει πάρα πολύ στη λιπαροτητα.
 

piros75

Well-Known Member
Αν και στις πρώτες φωτογραφίες τα έχεις πιο κοντά, νομίζω ότι σαφώς υπάρχει μια βελτίωση και σίγουρα έχει σταματήσει η τριχόπτωσή σου.
 
Μπλουζα