Θέλω και εγώ την Γνωμη σας!

snowtolis

New Member
Καλήσπερα και χρονια πολλα!
Ειμαι ο Αποστόλης ειμαι 36 χρονων και εχω θεμα πιο πολυ με την hairline και λιγο στους κροταφους.
Πηγα στην DHI θεσσαλονίκης και με εξετασαν και μου ειπαν οτι χρειαζομαι φούλ πακετο το οποιο γίνετε σε μια μερα (θα χρειαστει λεει 8 ωρες εργασιας) και ολα θα πανε καλα και θα κοστισει 2900.Τωρα αν με ρωτησετε ποσες τριχες και grafs (αν το λεω σωστα) θα χρειστει δεν ξερω αλλα μπορω να το μαθω αν θέλετε.
Το ερωτημα μου ειναι να το κανω ??
Τι γνωμη εχεται για αυτην την κλινικη??
Να παω καπου αλλου να ρωτησω??
Θα εχω αποτέλεσμα η θα πετάξω τα λεφτά μου απο το παραθυρο???
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν έχεις πρόβλημα στη hairline πολλές φορές έχουμε δει να έχει και η dh* δυστυχώς πρόβλημα με τις hairline με μειωμένη φυτρωση και αραιές.
Αν σκέφτεσαι για Ελλάδα πήγαινε και από την advanced hair clinic Θεσσαλονίκης να μιλήσεις και να δεις και αυτοί τι θα σου προτείνουν. Αυτές είναι οι κλινικές στην Ελλάδα όπου έχουμε δει αρκετά αποτελέσματα τους.
Επίσης μπορείς να δεις αποτελέσματα και από τις δύο κλινικές όπως και αλλες στο φόρουμ για να μπορέσεις να κρίνεις τι ακριβώς θες.
Βάλε φωτογραφίες να δούμε την αραίωση σου αν θες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Σχετικα ευκολη περιπτωση. Δεν θα χρειαστει να μπουν μοσχευματα αναμεσα σε μαλλια. καλο γεμισμα κροταφων με οσο το δυνατον μεγαλυτερη πυκνοτητα και με μια πετυχημενη μεταμοσχευση μπορει να μην χρειαστεις τιποτα ξανα για πολλα χρονια.
Στα θετικα στοιχεια το γκριζο μαλλι και νομιζω οτι και η τριχα σου πρεπει να ειναι χοντρη. Διαβασε καλα στο φορουμ δες παρομοιες περιπτωσεις και προχωρα το.
 

piros75

Well-Known Member
Μια χαρά φαίνεται στα 36 σου. Νομίζω ότι μπορείς να προχωρήσεις. Όσο για αυτά που γράφει ο dimitris50423... ο καθένας υποστηρίζει την "κλινική" του...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Άσε κάτω το μαλλάκι και τοποθέτησε φωτογραφίες από πίσω από τα πλαϊνά σου και από επάνω κεφάλι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα,τώρα φάνηκε καλύτερα το θεματακι που έχεις.
Πιστεύω έχεις όλα τα καλά χαρακτηριστικα + την ηλικία για να προχωρήσεις σε μεταμόσχευση.
2000+ μοσχεύματα περίπου χρειάζεσαι.
 

snowtolis

New Member
Καλημέρα,τώρα φάνηκε καλύτερα το θεματακι που έχεις.
Πιστεύω έχεις όλα τα καλά χαρακτηριστικα + την ηλικία για να προχωρήσεις σε μεταμόσχευση.
2000+ μοσχεύματα περίπου χρειάζεσαι.
Σε τι τιμη το υπολογιζεται για αυτην την μεταμοσχευση?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DHI Medical Group

New Member
Καλησπέρα Αποστόλη. Κατ΄αρχάς σ΄ευχαριστούμε που μας εμπιστεύτηκες για τη διάγνωσή σου. Όσον αφορά την περίπτωσή σου, όντως με μία ημερήσια (Mega) συνεδρία, θεωρούμε πως θα μπορέσεις να πυκνώσεις τους κροτάφους σου και να δημιουργήσεις μια σωστή hairline. Ο αριθμός των μοσχευμάτων που εξάγεται σε μία ημέρα εξαρτάται από αρκετές παραμέτρους με κυριότερες το μέγεθος και τις ανάγκες της λήπτριας περιοχής, την ηλικία του ασθενή και το μελλοντικό του "pattern" αλλά και την κατάσταση της δότρια περιοχής. Στους παρακάτω δύο συνδέσμους μπορείς να δεις δύο περιπτώσεις, που μοιάζουν με τη δική σου, τις οποίες αντιμετωπίσαμε στην κλινική της DHI στη Θεσσαλονίκη. Στη δική σου περίπτωση βεβαίως, θα χρειαστούν περισσότερα μοσχεύματα, τα οποία και θα εξαχθούν κατά τη συνεδρία σου.

https://www.dhithessaloniki.gr/el/result/dhi-result-60

https://www.dhithessaloniki.gr/el/result/dhi-result-69

Μη διστάσεις να επικοινωνήσεις μαζί μας για οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις.
 

simpa

Active Member
Σορρυ αλλα δεν θα αντέξω,

Ο πρωθυπουργός να συμβιβαστεί με κλινική του εσωτερικού?
 
Μπλουζα