konfas, fue, Μαντσιούκας 1770g, 23/10/2019

Konfas

Member
Μπράβο φίλε. Έκανα και εγώ μεταμόσχευση στον Μαντσιούκα σχεδόν τον ίδιο αριθμό grafts και είμαι 4ο μήνα. Πολύ ευχαριστημένος.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου! Σου εύχομαι καλή φυτρωση και να δεις γρήγορα το αποτέλεσμα που επιθυμείς!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Konfas

Member
Την καλησπέρα μου σε όλους τους wanna be μαλλιάδες ! :p
Ελπίζω να είστε όλοι υγιείς με όλο αυτό που ζούμε και να προσέχετε τους εαυτούς σας! Ολη αυτή η κατάσταση ηταν και ο λόγος που είχα καθυστερήσει να ανεβάσω φωτό με το τελικό μου αποτέλεσμα.
Επιτέλους σήμερα κλείνω το νήμα μου δείχνοντας το τελικό μου αποτέλεσμα με το πριν και το μετά.
Δεν έχω λόγια να περιγράψω πως νιώθω βλέποντας το αποτέλεσμα της μεταμόσχευσης μου!
Κυριολεκτικά βλέπω έναν άλλον άνθρωπο. Και ειλικρινά η εικόνα που αντικρίζω πλέον ξεπέρασε κατα πολύ τις προσδοκίες μου!
Να ευχαριστήσω πάλι τους ανθρώπους της DHI που είναι ΟΛΟΙ τους υπέροχοι και ειδικά τον γιατρό μου Βασίλη Μαντσιούκα και τον φίλο μου πλέον Κωνσταντίνο Γεωργαλή που τους εμπιστεύτηκα και μου απέδειξαν ότι καλά έκανα τελικά γιατί έδωσαν το 100%.
Εύχομαι όλοι που βρίσκεστε εδώ, όταν πάρετε την απόφαση να κάνετε την μεταμόσχευση, να βρείτε τέτοιους ανθρώπους/επαγγελματίες, να έχετε το καλύτερο αποτέλεσμα και να νιώσετε τον ίδιο ενθουσιασμό που νιώθω και εγώ!
P. S. 1) Δεν έχω κάνει καμία φαρμακευτική θεραπεία... Το αποτέλεσμα που βλέπετε είναι η μεταμόσχευση και μόνο!
P. S. 2) Είχα να αφήσω μακρύ μαλλί απ το λύκειο... Απειρα χρόνια πριν δηλ... o_O
Σας εύχομαι τα καλύτερα! ;)
IMG_20220213_144602.jpg
IMG_20220213_143556.jpg
IMG_20220213_144654.jpg
IMG_20220213_143519.jpg
IMG_20220213_144622.jpg
IMG_20220213_143451.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Konfas

Member
Αδερφέ έχεις πιάσει man bun ή με γελούν τα μάτια μου ; Πολύ καλός ! Να το χαίρεσαι !!
Φιλαράκι σε ευχαριστώ πολύ! Ναι μετά από άπειρα χρόνια!! καλά που μου το είπες να το συμπληρώσω στην ανάρτηση!
 
Ρε παιδιά εμένα πως σου φαίνεται η πάλι πως είναι δύο διαφορετικοί άνθρωποι οι ελιές που έχει ο ένας και ελιές που έχει ο άλλος καμία σχέση Μά και ακόμα και στην τρίχα φαίνεται πως άλλη τρίχα ο ένας καλύτερη Χαλάς
 

montecristo

Well-Known Member
Ρε παιδιά εμένα πως σου φαίνεται η πάλι πως είναι δύο διαφορετικοί άνθρωποι οι ελιές που έχει ο ένας και ελιές που έχει ο άλλος καμία σχέση Μά και ακόμα και στην τρίχα φαίνεται πως άλλη τρίχα ο ένας καλύτερη Χαλάς
Ο ίδιος είναι φίλε, αμα δεις και τις προηγούμενες φωτογραφιες του με την εξέλιξη του δεν διαφέρουν από τις τελικές εκτός από το ότι αφησε το μαλλί να μακραίνει. Η τρίχα λογικό να φαίνεται διαφορετική μετά αφού είναι μεταμοσχευμένη.
 
Μπλουζα