Τοπική φιναστερίδη

Kostas97

Well-Known Member
Οκ



Οκαυ οπότε υπομονή κ βλέπουμε .για να μαι ειλικρινής ακόμα έχω τους ενδοιασμούς μου για το χάπι,θα δω τι έχει να δώσει το τοπικό κ το αφήνω σαν τελευταία επιλογη
Το αντιλαμβανομαι, απλα και με το τοπικο να γνωριζεις οτι περναει ποσοτητα. Οποτε ειναι σαν να παιρνεις χαπι σε χαμηλη δοσολογια. Καλα αποτελεσματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thanos87

Member
Το αντιλαμβανομαι, απλα και με το τοπικο να γνωριζεις οτι περναει ποσοτητα. Οποτε ειναι σαν να παιρνεις χαπι σε χαμηλη δοσολογια. Καλα αποτελεσματα.
Ναι δεν διαφωνω ,γνωρίζω ότι υπάρχει και συστημική απορρόφηση.αλλα προς το παρόν έτσι νιωθω καλύτερα,έστω και αν η διαφορά είναι μόνο στο μυαλό μου.οπως και να χει σε ευχαριστώ!
 

kampanakideandean

Active Member
Ναι δεν διαφωνω ,γνωρίζω ότι υπάρχει και συστημική απορρόφηση.αλλα προς το παρόν έτσι νιωθω καλύτερα,έστω και αν η διαφορά είναι μόνο στο μυαλό μου.οπως και να χει σε ευχαριστώ!
Απο που προμηθευτηκες την τοπικη φινα αν επιτρεπεται?
 

thanos87

Member
Απο που προμηθευτηκες την τοπικη φινα αν επιτρεπεται?
Από κλινική,αν θέλεις σου στέλνω σε πμ μη τους κάνω και διαφήμιση.δεν έβρισκα άλλου κάποιο σκεύασμα που να έχει μόνο φιναστεριδη και δεν θέλω να αρχίσω τις ταρζανιες και να την παρασκευάζω μόνος μου.οκαυ τη χρυσοπληρωνω αλλά αυτή τη στιγμή ήταν η πιο εύκολη λύση για μένα και νταξει τα 60ε το 2μηνο δεν είναι κάνενα τρομερό πόσο.μεχρι να βρω κάτι καλύτερο.
 
Μπλουζα