Ενα νημα στο ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ που δεν ενδιαφερει κανενα

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ανεβασα νωριτερα ενα νημα που αφορούσε καποιο θεμα που αφορα την κλινική μου και εμενα.
Καθότι οι αντιδρασεις ήταν αρνητικές, το εσβησα.
Νομιζα οτι στην συγκεκριμενη ενοτητα ανεβαζει καποιος οτιδηποτε τον απασχολει.
Προφανως καταλαβα λαθος.
Θεωρω πως καλα κανατε και με επαναφερατε.
Ως κλινική και ιατρός θα ποσταρω μονο περιστατικα.
Τιποτε αλλο.
Υ.Γ. Ο παλαιότερος εκπρόσωπος δεν θα επιστρεψει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fiponazio

Active Member
Η υπάρχει ένα ολόκληρο σύστημα πλεκτάνης εναντίον σας η μπορεί να έχετε σύνδρομο καταδίωξης ένα από τα δυο.... Δεν καταλαβαίνω γιατί να υπάρχουν άτομα που να θέλουν να βλάψουν την εικόνα μιας κλινικής για μαλλιά Κλάιν μαιν σε κάθε γωνία πλέον μαλλιά βάζουν. Σε λίγα χρόνια θα βάζουν και στα κομμωτήρια, κάντε καλά την δουλειά σας και αφήστε το ένα κακό review και τα πράσινα άλογα.
 

Disco

Well-Known Member
Εγώ δεν καταλαβαίνω τον λόγο να γίνονται τέτοιου είδους αναρτήσεις από την συγκεκριμένη κλινική. Τι συνεισφέρουν δηλαδή σε ένα φόρουμ; Περισσότερο spam posts είναι, παρά ουσίας. Γιατί δεν περιορίζεστε στην παρουσίαση της δουλειάς σας; Και να αφήσετε τέτοιου είδους αναρτήσεις που δεν ενδιαφέρουν το forum;
 

Fiponazio

Active Member
Εγώ δεν καταλαβαίνω τον λόγο να γίνονται τέτοιου είδους αναρτήσεις από την συγκεκριμένη κλινική. Τι συνεισφέρουν δηλαδή σε ένα φόρουμ; Περισσότερο spam posts είναι, παρά ουσίας. Γιατί δεν περιορίζεστε στην παρουσίαση της δουλειάς σας; Και να αφήσετε τέτοιου είδους αναρτήσεις που δεν ενδιαφέρουν το forum;
Το φορουμ καταντάει μια συνεχόμενη διαφήμιση του Αναστασάκη απλά και αρχίζω και κουράζομαι και εγώ και πολλοί άλλοι....
 

tasos33

Well-Known Member
Γιατρέ με το συμπάθειο και να με συγχωρείς που λένε και στο χωριό μου, αλλά όλο αυτό το post αν δεν έβλεπα όνομα θα έλεγα ότι το έγραψε ο φίλος σου ο tol. Τo FORUM βγάζει αετομάτηδες που ασχολούνται με την λεπτομέρεια, δε το λες και υπερβολικό πάντως το post
του justice, σε γενικές γραμμές γράφει και πολλά θετικά.
 

Disco

Well-Known Member
Το φορουμ καταντάει μια συνεχόμενη διαφήμιση του Αναστασάκη απλά και αρχίζω και κουράζομαι και εγώ και πολλοί άλλοι....
Πραγματικά είναι αρκετά κουραστικό όλο αυτό. Θα έπρεπε να υπάρχει περιορισμός στα νήματα που ανοίγει μια κλινική, ωστε να μη κάνει συνεχώς ανούσια spam posts με στόχο την διαφήμιση. Εδώ είναι για να μας δείξει αποτελέσματα και οχι για να ασχολούμαστε με το αν κάνει προσφορές στην αστυνομία ή αν του κάνουν αρνητικές κριτικές. Πράγματα εντελώς ανούσια.
 

tol

Well-Known Member
αν δεν έβλεπα όνομα θα έλεγα ότι το έγραψε ο φίλος σου ο tol. Τo FORUM βγάζει αετομάτηδες που ασχολούνται με την λεπτομέρεια

Φιλε Τασο, επειδη αφηνεις υπονοουμενα...

Καταρχας, ο προσωπικος τροπος γραφης και σκεψης δεν εχει καμια απολυτως σχεση με το συγκεκριμενο review.

Επειτα, αν θελεις να μαθεις την προσωπικη μου αποψη επι του θεματος, διαβασε το καινουργιο νημα που μολις τωρα ανηρτησα.

Και θα σε συμβουλευα να μην εισαι και τοσο "ειρωνικος"... Ο χαρακτηρισμος "αετοματηδες" που γραφεις και που εμμεσως με αφορα, δεν ειναι ειρωνικος;

Μηπως οι "αετοματηδες", οπως τους αποκαλεις, ειναι απλα ατομα που δεν κανουν τα στραβα ματια σε κακως κειμενα, που δεν κανουν κωλοτουμπες (το επιασες το υπονοουμενο), που προσπαθουν να ειναι αντικειμενικοι και αδεκαστοι και θελουν να καταθετουν και μια διαφορετικη απο τη συνηθισμενη αποψη;

Σκεψου, λοιπον, φιλε Τασο, αυτα που σου εγραψα. Καλο σου βραδυ.
 

tasos33

Well-Known Member
Φιλε Τασο, επειδη αφηνεις υπονοουμενα...

Καταρχας, ο προσωπικος τροπος γραφης και σκεψης δεν εχει καμια απολυτως σχεση με το συγκεκριμενο review.

Επειτα, αν θελεις να μαθεις την προσωπικη μου αποψη επι του θεματος, διαβασε το καινουργιο νημα που μολις τωρα ανηρτησα.

Και θα σε συμβουλευα να μην εισαι και τοσο "ειρωνικος"... Ο χαρακτηρισμος "αετοματηδες" που γραφεις και που εμμεσως με αφορα, δεν ειναι ειρωνικος;

Μηπως οι "αετοματηδες", οπως τους αποκαλεις, ειναι απλα ατομα που δεν κανουν τα στραβα ματια σε κακως κειμενα, που δεν κανουν κωλοτουμπες (το επιασες το υπονοουμενο), που προσπαθουν να ειναι αντικειμενικοι και αδεκαστοι και θελουν να καταθετουν και μια διαφορετικη απο τη συνηθισμενη αποψη;

Σκεψου, λοιπον, φιλε Τασο, αυτα που σου εγραψα. Καλο σου βραδυ.
Σου έχω ξαναγράψει και στο χουν γράψει και άλλοι,το πολύ το κυρ ελεησον το βαριέται και ο παππάς. Μη βλέπεις φαντάσματα και μην έχεις την μύγα και μυγιαζεσαι.

Εν ολίγοις "την είπα" στον γιατρό για το ανούσιο ποστ που έκανε,κατά την γνώμη μου φυσικά, και παρομοίασα τον τρόπο γραφής με τον δικό σου, γράφω εκατό γραμμές δηλαδή ενώ πρέπει να γράψω πέντε για μείνει η ουσία.

Όσον αφορά τους αετοματηδες το έγραψα κυριολεκτικα και γενικά ,δεν είσαι μόνο εσύ αετοματης στο φόρουμ, είμαστε πολλοί γράφουμε δε γράφουμε.
 

hairlosscursed

Well-Known Member
η φάση θυμίζει μικρό παιδάκι που θέλει να τραβάει την προσοχή.αφου εξαντλήσαμε τα της αστυνομίας πάμε στα υπόλοιπα που απασχολούν την κλινική με απώτερο σκοπό να σκοτωθούν όλοι εδώ μεταξύ τους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Γιατρέ φέρε πίσω τον εκπρόσωπο....καλύτερα ήταν.... τουλάχιστον εγώ προσωπικά διασκέδαζα κιόλας με αυτά που έλεγε ....αφού αυτοπυροβολεισε που αυτοπυροβολεισε συνεχώς και δεν πρόκειται να ασχοληθείς με την δουλειά σου αλλά με μόνο ότι υπάρχει γύρω από αυτή τουλάχιστον κάνε το με εκπροσώπο έστω για τα μάτια του κόσμου για να προστατέψεις τον εαυτό σου ....ο χειρότερος χειτερ είναι εαυτός σου .....αυτή είναι η αλήθεια γιατρέ και το μεγαλύτερο κακό για την δουλειά σου την κάνεις εσύ ο ίδιος ...κανένας τολ κανένας Γιώργος και κανένας βλαφο κ κ κ κ .....το πιο πιθανό είναι να μην δώσεις βάση σ αυτά που γράφω αλλά δεν βαριέσαι ....
 

mike1988

Active Member
Εγώ δεν αντιλαμβάνομαι αρχικά πώς μπορεί ο γιατρός να υποπτεύεται και να θεωρεί κιόλας ως δεδομένο ότι είναι κάποιο μέλος του forum. Στην εποχή της πληροφορίας δηλαδή που ο οποιοσδήποτε μπορεί να γράψει μια κριτική για ένα μπαράκι ή και ένα σουβλατζίδικο, η λεγεώνα των υπερηρώων των μεταμ. μαλλιών βρίσκονται στο forum. Μια αρνητική κριτική και μάλιστα καλόπιστη θεωρώ αφού επισημαίνει σαφώς ότι ΜΟΝΟ από βίντεο κρίνει την εργασία του γιατρού άρα οποιοδήποτε λογικό άτομο δεν μπορεί να την λάβει και τόσο της μετρητοίς. Σοβαρά τώρα αυτό το ποστ τι νόημα μπορεί να έχει και που μπορεί να οδηγήσει γιατί αμφιβάλλω αν αυτό το μετριοπαθές σχόλιο (έστω και αδόκιμο) θα βρει χώρο σε μια επιστημονική δημοσιεύση. Πιο πιθανό είναι να χρήζει επιστημονικής προσοχής το γεγονός ότι το 99,999% (ένα μόνο σχόλιο από πελάτη αρνητικό) είναι θετικά και απόλυτα ικανοποιημένα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
Το προβλημα ποιο ειναι δε μπορω να καταλαβω. Ετσι λειτουργουν οι αξιολογησεις. Yπαρχει νοημων ανθρωπος που να βασιζεται σε αξιολογησεις Google;;;
Σχολιο σε Lorenzo:

πριν από 2 μήνες
(Μετάφραση από την Google) Είχα χειρουργική επέμβαση πριν από λίγο καιρό, τότε όλα φαινόταν καλά, αν και το αποτέλεσμα δεν ήταν πολύ καλό για να είμαι ειλικρινής, υπήρχαν περιοχές που ήταν καλές και άλλες που ήταν πιο αόριστες. Χρόνια αργότερα πήγα σε μια άλλη κλινική για ρετουσάρισμα και όταν με ξυρίστηκαν στο μηδέν είδαν, είδαμε, έκπληκτος πόσο άγγιξε η περιοχή του δότη με λευκές κουκίδες διαμέτρου 2 χιλιοστών σε όλο το κεφάλι, γεγονός που έχει επηρεάσει σημαντικά τον αριθμό των μονάδων της δεύτερης παρέμβασης.

Για λογους απλοποιησης ας πουμε οτι δεν εμεινε ικανοποιημενος σε φυτρωση κλπ. Αυτος ο απιθανος τυπος μας περιγραφει κακοποιηση δοτριας απο Lorenzo σε παρθενικη μεταμοσχευση κιολας.
 

Georgie

Well-Known Member
Ο νοήμων Ανθρωπος κανει αξιολόγηση γενικά .
Ενίοτε και απο reviews στη google
Σε παλαιότερες εποχές αυτο που λες θα ειχε βάση .
Οι περισσότεροι πια γνωρίζουν να ξεχωρίσουν μια στημένη απο μια ειλικρινή κριτικη .

Αλλα εδω δεν εχει να κανει με αυτο .
Εχει να κανει με το drama της ημέρας !

Happy S. Patrick's Day .
 

hairlosscursed

Well-Known Member
στην πραγματικότητα έχει βρει το φόρουμ και κάνει τον χαβαλέ του βλέποντας τον κόσμο να σκοτώνετε πετωντας ενα νημα που εξ αρχης γνωριζει πως θα τσιμπησει κοσμος.κοινως μας έχει πελάτες και αφού τσιμπάμε καλά μας κάνει.
μάγκας
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Οκ, το νημα κατεβαινει, δεν ηθελα να σπαταλησω τον χρονο σας.
Νόμιζα οτι στο ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ανεβαζει κανει οτι θέλει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ δεν καταλαβαίνω τον λόγο να γίνονται τέτοιου είδους αναρτήσεις από την συγκεκριμένη κλινική. Τι συνεισφέρουν δηλαδή σε ένα φόρουμ; Περισσότερο spam posts είναι, παρά ουσίας. Γιατί δεν περιορίζεστε στην παρουσίαση της δουλειάς σας; Και να αφήσετε τέτοιου είδους αναρτήσεις που δεν ενδιαφέρουν το forum;
 
Μπλουζα