Δοκιμαστικη θεραπεια

dionisis19

Member
γει σας χρησιμοποιω το revivogen εδω και μια μιση εβδομαδα φυσικα δεν εχω κανενα αποτελεσμα ακομα..........θα ηθελα να ρωτησω αν ξερεις καποιος αν μπορω να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα και τα νεα προιοντα της garnier fructis grow strong
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Εργαστηριακό τεστ μετά από πολλαπλές εφαρμογές σαμπουάν + conditioner + λοσιόν έναντι κλασικού σαμπουάν.

**Που σχετίζεται με το σπάσιμο της τρίχας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Διονθση οτι και παπαρια να βαλεις στο κεφαλι αν ειναι να σου πεσει το μαλλι θα σου πεσει.
Η καλυτερη θεραπεια οπως εχει χιλιοειπωθει ειναι η φινα το χαπι σε συνεργασια με regain.
Oλα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε.
Και οι αμπουλες κανουν δουλεια αλλα κραταει η τσεπη σου να δινεις ενω σωρο λεφτα καθε μηνα?
Ακομη μαλλι εχεις,δες πως θα παει και αργοτερα κανεις μεταμοσχευση.
Ουτε με φινα μπορεις να μπλεξεις αλλα και rogain εως ποτε νομιζεις θα σε κραταει.
 

dionisis19

Member
Διονθση οτι και παπαρια να βαλεις στο κεφαλι αν ειναι να σου πεσει το μαλλι θα σου πεσει.
Η καλυτερη θεραπεια οπως εχει χιλιοειπωθει ειναι η φινα το χαπι σε συνεργασια με regain.
Oλα τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε.
Και οι αμπουλες κανουν δουλεια αλλα κραταει η τσεπη σου να δινεις ενω σωρο λεφτα καθε μηνα?
Ακομη μαλλι εχεις,δες πως θα παει και αργοτερα κανεις μεταμοσχευση.
Ουτε με φινα μπορεις να μπλεξεις αλλα και rogain εως ποτε νομιζεις θα σε κραταει.
μα για αυτο δεν εχω παρει regain γιατι αν το παρω απο τα 19 ποσο θα κρατησει.......................τι αμπουλες εννοεις???????????? το οτι εχω μαλλια δεν σημαινει οτι νιωθω και ωραια με τον εαυτο μου σημερα κοιτουσα φωτο μου και απο τα 15 εχω λιγα μαλλια και αυτο με φοβιζει παρα πολυ
 
Μπλουζα