Διαφημίσεις στο Forum

kharmacoma

Well-Known Member
Το τελευταίο καιρό γίνεται λίγο χαμός με τις διαφημίσεις και συνεπώς δυσκολεύει η περιήγηση στο forum.
Αντιλαμβάνομαι την ανάγκη ύπραξη τους, και δεν έχω θέμα ούτε με τον αριθμό ούτε με το περιεχόμενο τους.

Μήπως θα μπορούσε να γίνει λίγο καλύτερο placement?

Παράδειγμα:

1595935967895.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και έμενα με έχουν ξεσκίσει δεν μπορώ να διαβάσω...τι γίνεται..??
 

Άκης

Administrator
Τις διαφημίζεις δεν τις ορίζω εγώ , αλλά η Google γιατί τρέχει στο "αυτόματο". Διέγραψα τον κώδικα που επιτρέπει να μπαίνουν αυτόματα, γιατί αυτός τις κάνει να εμφανίζονται όπως να'ναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ένας χαμός γίνεται και εγώ δεν μπορώ να διαβάσω...
Όχι μόνο αυτό ....από το κινητό τουλάχιστον μου βγάζει κ μια μπάρα πάνω ψιλά του Γεωργίου πάλι εννοείται που κρύβει την επιλογή να πάω στο μενού ακόμα κ αν πατήσω το βελάκι για να μαζευτεί η διαφήμιση μένει μόνο αυτό το βελάκι κ κρύβει κ πάλι την επιλογή του μενού ...
 

Greg83

Member
Όχι μόνο αυτό ....από το κινητό τουλάχιστον μου βγάζει κ μια μπάρα πάνω ψιλά του Γεωργίου πάλι εννοείται που κρύβει την επιλογή να πάω στο μενού ακόμα κ αν πατήσω το βελάκι για να μαζευτεί η διαφήμιση μένει μόνο αυτό το βελάκι κ κρύβει κ πάλι την επιλογή του μενού ...

Στο κινητό κατέβασα εφαρμογή adblocker browser κι από τότε δεν έχω θέμα.. και στο λαπτοπ με ενα adblock στον browser (chrome ή mozilla) έχω γλυτώσει από τις διαφημίσεις.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Στο κινητό κατέβασα εφαρμογή adblocker browser κι από τότε δεν έχω θέμα.. και στο λαπτοπ με ενα adblock στον browser (chrome ή mozilla) έχω γλυτώσει από τις διαφημίσεις.
Μέχρι κ που έχω πληρώσει για τέτοια εφαρμογή κ δεν μου έκανε δουλειά ....πια χρησιμοποιείς ;
 

Ronaldo

Well-Known Member
Όχι μόνο αυτό ....από το κινητό τουλάχιστον μου βγάζει κ μια μπάρα πάνω ψιλά του Γεωργίου πάλι εννοείται που κρύβει την επιλογή να πάω στο μενού ακόμα κ αν πατήσω το βελάκι για να μαζευτεί η διαφήμιση μένει μόνο αυτό το βελάκι κ κρύβει κ πάλι την επιλογή του μενού ...
Και εμένα μου δείχνει όταν μπαίνω πάντα μια διαφήμιση για τον Μιχάλη Γεωργίου της Κύπρου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμένα με βγάζει άσχετα μεταμοσχευσεων πατάω στην ειδοποίηση να δω τι νέο γράφτηκε στο φόρουμ και με πετάει άλλου μερικές φόρες.
 

manly_Man

Well-Known Member
Άμα μπειτε απο υπολογιστη και εχετε adblocker, δεν θα σας πεταει διαφημισεις...εμενα δεν μου πεταει καμια παντως απο το λαπτοπ, μονο απο το κινητο.
 
Μπλουζα