Δερματολόγος στη Θεσσαλονίκη

Violette

New Member
Καλησπέρα και καλή χρονιά

Έχω σοβαρή τριχόπτωση εδώ και 2+ μήνες. Περιγράφω συνοπτικά την ιστορία μου εδώ:
https://www.hairlossgr.com/forum/threads/ΤΕ-ή-ανδρογενής-αλωπεκία-please-help.13092/

Αφού πήγα σε δερματολόγο στην πόλη καταγωγής μου (επαρχία), μου διέγνωσε AGA. Ωστόσο δεν μου είπε ποιά markers του AGA βλέπει, ούτε μου έδωσε τα ποσοστά που έβγαλε το τριχοριζογραμμα. Γενικά είχα την αίσθηση ότι ήθελε να με "ξεπετάξει" γρήγορα γιατί είχε και άλλους ασθενείς που περίμεναν. Είμαι πολύ απογοητευμένη και πελαγωμένη διότι όταν ο άλλος δεν μου λέει πως έφτασε στη διαγνωση, αλλα μου θέτει διλήμματα του στυλ "αποφάσισε θες να κάνεις κάτι ή να χάσεις τα μαλλιά σου" αρχίζεις να αναρωτιέσαι αν όντως ξέρει τι λέει.

Θα το εκτιμούσα πολύ αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει κάποιον καλό δερματολόγο στη Θεσσαλονίκη που να ξέρει το αντικείμενο της τριχόπτωσης (και ειδικά της γυναικείας) και εδιαφέρεται πραγματικά ώστε να μην σου λέει άλλα ντ' άλλων για να σπρώξει θεραπείες, να μου δώσει ένα όνομα. Δεν ξέρω καν πώς να ξεκινήσω την αναζήτηση.

Αν το να προτείνονται ονόματα αντιβαίνει στους κανόνες του φόρουμ, θα μπορούσε ίσως να γίνει με προσωπικό μήνυμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα