Γενική αραίωση ξαφνικά.

MixChris83

New Member
Καλησπέρα στην ομάδα θέλω τα φώτα σας. Είμαι 36χρονών ξαφνικά πρίν περίπου 2 χρόνια άρχισα να εγώ έντονη φαγούρα στο κεφάλι ( δεν είχα καμία ουσιαστική αραιωση) άρχισα να κοιτάω συνέχεια το δέρμα του κεφαλιού μου στον καθρέφτη για να δω αν είναι κόκκινο. Έτσι μου μπήκε η ιδέα μήπως είναι κ αδύναμα τα μαλλιά μου. Πήγα σε δερματολόγο με είδε κ μου ότι δεν βλέπει κάποιο θέμα. λιγους μήνες μετά μου είχε μπει η ιδέα για αραίωση μίλησα με τον φαρμακοποιό κ μου λέει ότι η μόνη θεραπεία είναι η μινοξυδηλη κ άρχισα! Η φαγούρα όμως εκεί!! Πήγα σε άλλον γιατρό κ μου είπε ότι δεν έχω κάτι ιδιαίτερο κ να το παρακολουθήσω αφού έχω την υποψία. Όταν είπα ότι έχω αρχίσει 2- 3 μήνες την μινοξυδηλη μου είπε μμμμμ ε αφού την άρχισες βάζει μια φορά κάθε δύο μέρες..στη συνέχειά την βαζω καθε μέρα και ανα περιοδους 2 φορες αλλα πεθαίνω απο φαγούρα (θελω να γδαρω το δέρμα μου). 1,5 χρόνο μετά έχω ακόμα την φαγούρα κ μια γενική αραίωση όπου βάζω μινοξ. Δεν έχω χάσει την γραμμή ούτε κενό πάνω. Η ερώτηση είναι μήπως κάνω κακό με την μινοξυδηλη γιατί βελτίωση δεν έχω δει! Μονο αραίωση που δεν ειχα πριν.Κ δεν έχω α/α??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα