Απ: Γνώμες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
ηθελα την γνωμη σας για την κλινικη DHI σκεφτομαι να παω σε λιγο καιρο
θελω να γεμισω τους κροταφους μου μιας και ειναι πολυ αραιοί
αν καποιος γνωριζει κατι ας μου πει
ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Το θέμα σου το χώρισα ώστε να είναι άμεσα ορατό.
Επίσης καλώς ήρθες καταρχάς στο forum...

Στο ερώτημα σου τώρα.Αυτό νομίζω τα λέει όλα:
tsakalos είπε:
ασχολουμε πολλα χρονια με αυτα και θεωρουμε παρα πολυ ενημερωμενος καθως εχω κανει τα παντα, η αληθεια ειναι πως η βιομηχανια μεταμοσχευσης μαλλιως βρωμαει απο την κορυφη ως τα νυχια και μονο σε 3-4 κλινικες στον κοσμο θα δεις καλο αποτελεσμα, απο παλια ηθελα να κανω ενα ελληνικο portal αλλα δεν το εκανα για διαφορους λογους, (θα εξηγησω αλλη στιγμη)

Σκεφτομαι να κανω και ενα τριτο strip αυτην την φορα με τον Dr. Hasson στο Vancouver για crown filling .

Ειχα παει στον Dr. Armani στο τοροντο αφου πρωτα μια πιασανε κοροιδο εδω και μου καταστρεψανε τα μαλλια εφοσον τοτε δεν ημουν αρκετα ενημερωμενος πανω σε τετοια θεματα.

Δεν νομίζω να χρειάζεται να πώ κάτι παραπάνω...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
οταν λες Σκεφτομαι να κανω και ενα τριτο strip αυτην την φορα με τον Dr. Hasson στο Vancouver για crown filling .
τι εννοεις

ενδιαφερομαι και σκεφτομαι να γεμισω τους κροταφους μου
θα πας στο δρ χανσον η θα εχεις μαζι του επικοινωνια δωσε περισσοτερες πληροφοριες
 

Άκης

Administrator
Αν αναφέρεσαι σε μένα δεν είμαι εγώ αυτός που έκανε μεταμόσχευση, άλλος είναι , εγώ παραθέτω τα γραφόμενα του.

Τι ηλικία έχεις?
 

Άκης

Administrator
Αμα θες, μπορείς να βγάλεις photo να βλέπουμε και ακριβώς σε τι κλίμακα είσαι.
Όσο για την ηλικία, μπορείς άφοβα να δοκιμάσεις proscar.

Όσο για το παιδί, είναι ο tsakalos, οπότε την επόμενη φορά που θα συνδεθεί, λογικά θα σου απαντήσει τι θέλει να πεί.
 

tsakalos

New Member
σκεφτομουνα να κανω ενα 3 χειρουργειο στο crown, την κορυγη δλδ αλλα φαινεται ειμαι πολυ ατυχος. ενω τα ειχα κανονισει ολα κ εισητιρια κτλ μου συνεβη κατι αλλο κ επρεπε να το ακυρωσω δυστηχως
 

Άκης

Administrator
Σχετικά με τα λεφτά τί παίζει;
Πληρώνεις ένα ποσό και αυτό είναι;
ή πληρώνεις τί θα σου βάλουν την μία επίσκεψη + εισιτήρια + διαμονή
και από εκεί και πέρα κάθε φορά επίσκεψη + εισιτήρια + διαμονή?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Ειχες πονο ή πρικξιμο μετα της επεμβασης στην Aμερικη γιατι απο οτι ειδα σου πειρε μεγαλο μοσχευμα απο πισω.
 

tsakalos

New Member
ειχα πολυ πρηξιμο γιατι η δικη μου μεταμοσχευση εγινε με dense packing . μετα απο 7 ημερες ξεπρηστικα. αυτο δεν ειναι τπτ φυσιολογικο ειναι λογω του φαρμακου που προκαλει διογκωση του δερματος ωστε να μπορει ο αρμανι να κανει dense packing
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
τσακαλε ειδα τις φωτο σου στην σελιδα σου εκπληκτικη δουλεια
ειδικα το πριν με το μετα καμια σχεση
και οταν ειχες λιγο μεγαλα τα μαλλια σου φοβερες
κατι που εχω απορια οι κροταφοι σου ειναι λιγο ανοιχτοι εσυ επιδιωξες κατι τετοιο
αν γεμιζες λιγο παραπανω το μπροστινο μερος θα ηταν ενα τελειο αποτελεσμα
αν μπορεις βαλε καμια απο πισω το κεφαλι σου κοντινη να δω την περιοχη που πηραν τα μοσχευματα να δω ποσο αραιωσε
 

karaflas_1

New Member
Δεν ειναι ανοιχτη ειναι οσο πρεπει, αν ηταν ποιο κατω οπως λες παναγιωτη μπορει να μην πηγαινε με τα χαρακτηριστικα του προσωπου του. Εγω πιστευω πως ειναι best και σε αυτο παιζει ρολο το density ειδικα μπροστα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα