Απόψεις για Έλληνα γιατρό

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

xlapatsas

New Member
Χαιρετώ όλους στο φόρουμ. Συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά . Πρώτη φορά που ποστάρω και θα ήθελα να ζητήσω γνώμες για ένα έλληνα γιατρό . Ξ'ερω οτι οι περισσότεροι εδώ μέσα προτείνουν ...μετανάστευση :), αλλ΄΄α θα ήθελα να συζητήσω τη συγκεκριμένη περίπτωση . Δεν ξέρω αν μπορώ να γράψω πλήρες όνομα , θα πω όμως οτι τα αρχικά του είναι Κ.Μ. και έχει εντελώς ....κρητικάτσι επίθετο. Πιο κρητικάτσι δεν γίνεται . Όποιος κατάλαβε ποιόν εννοώ και έχει ιδία άποψη παρακαλώ να τα επικοινωνήσει είτε εδώ είτε private

Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Απόψεις για Έλληνα γιατρό

xlapatsa διαβασε προσεχτικα ολα τα ποστς για την μεταμοσχευση μαλλιων να καταλαβεις τη γινετε στην Ελλαδα και τη γινετε εξω και θα σου λυθούν αμέσως όλες οι απορίες για την τους ελληνες γιατρους.
Τα παιδιά που πήγαν έξω ηξεραν τη εκαναν γιατι την εψαξαν καλα την δουλειά.
Μερικοι την πατησαν και ξερουν τη γινετε, αν θες να ρισκαρεις δεν σε κραταει κανενας στο να πας εκει που θες.
 

xlapatsas

New Member
Απ: Απόψεις για Έλληνα γιατρό

aleksandre , καταλαβάινω όσα μου λές . Θα ήθελα παρ'ολα αυτά να συζητήσω με κάποιους που έχου ιδία πείρα για το συγκεκριμένο γιατρό . Υπάρχει λόγος. Μου κάνει εντύπωση που κανείς δεν απάντησε . Μήπως δεν έγινε κατανοητό ποιός είναι ; . Μου επιτρέπεται να γράψω το πλήρες όνομα ; Δεν θα γράψω καμία αξιολογική κρίση σε κοινή θέα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Απόψεις για Έλληνα γιατρό

γραψε το μικρο του ονομα και τα πρωτα τρια γραμματα απ το επιθετο γιατι προφανος δε καταλαβαν για ποιον λες.....
 

tsakalos

New Member
Απ: Απόψεις για Έλληνα γιατρό

ασχολειται πανω απο 15 χρονια με την μεταμοσχευση μαλλιων, και θεωρειται εμπειρος. ξερω οτι δουλεψε στις 2 γνωστες ελληνικες κλινικες. ισως να κανει και χειρουργια με το δικο του team χωρις δηλαδη τους ορους που μπορει να βαζουν οι επειχηρηματιες που εχουν αυτες τις κλινικες (πχ σε 2 ωρες να εχεις τελειωσει) δεν εχω δει απο κοντα αποτελεσματα δικα του, παντως σιγουρα ειναι εμπειρος το θεμα ειναι τι αποτελεσματα μπορει να προσφερει οταν δουλευει απαλλαγμενος απο τις εμπορικες ντιρεκτιβες των ιδιοκτητων που θελουν εμπορικες και οχι ποιοτικες μετασχευσεις, σιγουρα ειναι εμπειρος τον εχω γνωρισει και απο κοντα αλλα δεν εχω δει αποτεσματα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xlapatsas

New Member
Απ: Απόψεις για Έλληνα γιατρό

Στους δυο φίλους που μου έστειλαν pm , ζητώ την υπομονή τους για να βρώ το χρόνο να απαντήσω αναλυτικά . Το συντομότερο δυνατό
 

aleksandros

New Member
Απ: Απόψεις για Έλληνα γιατρό

Eκανα μια προχειρη αναζητηση στο νετ το ονομα του δεν υπαρχει καν, πληροφοριες δεν υπαρχουν για τον συγκεκριμενο γιατρο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα