Απωλεια Βαρους σε υπερβαρο:Eπηρεαζει τις παραμετρους σε δοτρια και ληπτρια;

ziggy

Active Member
Εχω μια χαζη απορια
Εστω οτι καποιος θα επρεπε να εχει βαρος πχ 85 κιλα και εχει βαρος 97 κιλα
Ενω ειναι 97 κιλα εχει Χ πυκνοτητα στην δοτρια και Ψ επιφανεια προς καλυψη
Αν αδυνατισει και γινει πχ 80 κιλα:
1.Η πυκνοτητα της δοτριας ανεβαινει;
2.Η προς καλυψη περιοχη μικραινει;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Εχω μια χαζη απορια
Εστω οτι καποιος θα επρεπε να εχει βαρος πχ 85 κιλα και εχει βαρς 97 κιλα
Ενω ειναι 97 κιλα εχει Χ πυκνοτητα στην δοτρια και Ψ επιψανεια προς καλυψη
Αν αδυνατισει και γινει πχ 80 κιλα
1.Η πυκνοτητα της δοτριας ανεβαινει;
2.Η προς καλυψη περιοχη μικραινει;
Το κρανίο δεν μεταβάλεται σε τέτοιο βαθμό στα σημεία με μαλλιά για να έχει έστω και μικρή αλλαγή, ακόμα και εαν κάποιος πάει απο 200 κιλά στα 50 καθώς δεν υπάρχουν λιπαποθήκες εκεί (υπάρχουν στα μάγουλα στον λαιμό στον σβέρκο κλπ). Έχω υπάρξει 110 κιλά και τώρα είμαι 75, καμία διαφορά στο κεφάλι (έχω και ρέτρο στο σβέρκο) στα γένια ναι. Οπότε η απάντηση στα ερωτήματα είναι οχι.
 

Gianney

Well-Known Member
Το κρανίο δεν μεταβάλεται σε τέτοιο βαθμό στα σημεία με μαλλιά για να έχει έστω και μικρή αλλαγή, ακόμα και εαν κάποιος πάει απο 200 κιλά στα 50 καθώς δεν υπάρχουν λιπαποθήκες εκεί (υπάρχουν στα μάγουλα στον λαιμό στον σβέρκο κλπ). Έχω υπάρξει 110 κιλά και τώρα είμαι 75, καμία διαφορά στο κεφάλι (στα γένια ναι). Οπότε η απάντηση στα ερωτήματα είναι οχι.
Λαζαρε νομίζω τα προγουλια είναι δύσκολο να φύγουν ακόμα και αν κάποιος αδυνατίσει
 

dlazaros

Well-Known Member
Λαζαρε νομίζω τα προγουλια είναι δύσκολο να φύγουν ακόμα και αν κάποιος αδυνατίσει
Οχι τι λές, εξαφανίζονται τελείως. Απλά θέλει τον χρόνο του. >Εμένα έφυγαν αμέσως με την απώλεια λίπους και σε 3 χρόνια ήταν κομπλέ (για να σφίξει το δέρμα ουσιαστικά λόγο ηλικίας, θέλει και μερικές ασκήσεις).
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
@dlazaros @Legwg James εγώ μπορώ να πω θέμα εχω με τα μάγουλα χαχα εκεί παίρνω κιλά
Και εγώ αδερφε. Εκεί με χτυπάει. Καταλαβαίνω ποτέ παχαίνω όταν φουσκωνει ολο το προσωπο μου. Εχω τετράγωνο πρόσωπο και είναι στεγνό στα μάγουλα κανονικά. Τώρα μετα τις γιορτές όταν κάνω συγκρίσεις στο πρόσωπο με φώτο πριν 3 βδομάδες παρατηρώ ενα φούσκωμα που μου μαρτυραει πως 3 κιλακια τα πήραμε :)
 

dlazaros

Well-Known Member
Μια φωτό απο τα παλιά η πρώτη αριστερά 35, η τελευταία δεξιά 47. Μαλλιά και χερλαιν άρχισαν να αραιώνουν στα 47 περίπου. Μετά φίνα και όλα καλά.
trf2.jpg
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Μια φωτό απο τα παλιά η πρώτη αριστερά 35, η τελευταία δεξιά 47. Μαλλιά και χερλαιν άρχισαν να αραιώνουν στα 47 περίπου. Μετά φίνα και όλα καλά.
Προβολή συνημμένου 43972
Εσείς που μεγαλώνοντας γίνεστε και πιο γοητευτικοί πρέπει να συλληφθειτε αυτό το πράγμα είναι άδικο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Μεγαλη συζητηση αυτη θελει ουισκαρα και σταυροποδι...
Έτσι για ακαδημαικούς σκοπούς πάτα το παρακάτω βίντεο και πήγαινε αμα δεν έχεις χρόνο στα 2 λεπτά. Το πρόβλημα με τα μαλλιά για τις νεαρές γυναίκες φαίνεται να υπάρχει στις ηλικίες κάτω απο 30. Ή έχεις γκρίζα μαλλιά ή δεν έχεις μαλλιά είναι στην ίδια κατηγορία για αυτές. Βέβαια η κορασίδα είναι αμερικάνα, με οτι συνεπάγεται αυτό για την νοημοσύνη και μόρφωση (μάλλον απουσία αυτής...) του συγκεκριμένου μέρους στον πλανήτη...
Υγ. Το βίντεο έχει 90.000 θεάσεις, 313 σχόλια, 807 likes και κανένα dislike...

 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα