Αποκατάσταση άσχημων περιστατικών - Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Xristoforaz

Well-Known Member
Ένωσα τρεις περιπτώσεις ανθρώπων, που ανέλαβε η κλινική μεταμόσχευσης μαλλιών Anastasakis Hair Clinic να αποκαταστήσει, διότι είχαμε φρικτά αποτελέσματα από προηγούμενες επεμβάσεις.
Ιδού ο Ρόδος ιδού και το εγχείρημα:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κωνσταντίνος Αναστασάκης

Χειρουργός Αποκατάστασης Τριχωτού
Ένωσα τρεις περιπτώσεις ανθρώπων, που ανέλαβε η κλινική μεταμόσχευσης μαλλιών Anastasakis Hair Clinic να αποκαταστήσει, διότι είχαμε φρικτά αποτελέσματα από προηγούμενες επεμβάσεις.
Ιδού ο Ρόδος ιδού και το εγχείρημα:

Νιωθω άβολα να έχει οποισδηποτε κανει copy-paste video μου και να τα ποσταρει
Έχω ειδικη ομάδα για αυτο, με επαγγελματιες που σε κάθε βιντεο υπάρχει μια "ιστορια" που αξιζει να δει κανεις.
Στο κατω κατω, ειναι ανθρωπινες ιστροίες, που οι ιδιοι τις βιώνουν ως τραγωδίες, και αξιζει καποιος να τις δει
ακούγοντας και βλέποντας τον άνθρωπο και τα συναισθηματα του.

Παραθετω το βιντεο που αναφερομαι:
Βαγγέλης (πριν και μετα)

Σάκης (πριν και μετα)

Βασίλης (μόνο πριν γιατι μετα έχω μόνο φωτος, δεν μπορεσαμε να κανουμε βιντεο αλλα επιφυλλάσομαι!)

Σύντομα θα έχετε και άλλα βιντεο αποκαταστασης που δεν εχουμε προλάβει να επεξεργαστουμε ακόμα!

Αγαπητε @Xristoforaz θα ήθλα να σε ευχαριστησω για την προσπάθεια και θα ηθελα να κατεβει το βιντεο αν μπορεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν το είχα καταλάβει ότι έγινε κάτι τέτοιο. Και εγώ θα ήθελα να κατέβει το βίντεο γιατί αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία. Christopher για να κάνεις edit έπρεπε να είχες πάρει άδεια.
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Νιωθω άβολα να έχει οποισδηποτε κανει copy-paste video μου και να τα ποσταρει
Έχω ειδικη ομάδα για αυτο, με επαγγελματιες που σε κάθε βιντεο υπάρχει μια "ιστορια" που αξιζει να δει κανεις.
Στο κατω κατω, ειναι ανθρωπινες ιστροίες, που οι ιδιοι τις βιώνουν ως τραγωδίες, και αξιζει καποιος να τις δει
ακούγοντας και βλέποντας τον άνθρωπο και τα συναισθηματα του.

Παραθετω το βιντεο που αναφερομαι:
Βαγγέλης (πριν και μετα)

Σάκης (πριν και μετα)

Βασίλης (μόνο πριν γιατι μετα έχω μόνο φωτος, δεν μπορεσαμε να κανουμε βιντεο αλλα επιφυλλάσομαι!)

Σύντομα θα έχετε και άλλα βιντεο αποκαταστασης που δεν εχουμε προλάβει να επεξεργαστουμε ακόμα!

Αγαπητε @Xristoforaz θα ήθλα να σε ευχαριστησω για την προσπάθεια και θα ηθελα να κατεβει το βιντεο αν μπορεις.
Εμεις ευχαριστουμε γιατρε για το προγραμμα αποκαταστασης που αναλαβατε..το κατεβασα το βιντεο ( απ το youtube καναλι στο οποιο το ειχα ανεβασει )
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Δεν το είχα καταλάβει ότι έγινε κάτι τέτοιο. Και εγώ θα ήθελα να κατέβει το βίντεο γιατί αποτελεί πνευματική ιδιοκτησία. Christopher για να κάνεις edit έπρεπε να είχες πάρει άδεια.
Ναι αδεια για την ενωση των τριων βιντεο δεν ελαβα...απλως επειδη ειχε αναρτησει ενα μηνυμα ο γιατρος που με προετρεπε να στηριξω την ολη του κινηση, θεωρησα καλο να παρω τρια βιντεο του και να τα ανεβασω ως ενα ενιαιο βιντεο..σιγουρα σχετιζεται με πνευματικα δικαιωματα και το κατεβασα αμεσως τωρα που συνδεθηκα στο φορουμ και διαβασα το σχολιο του ιατρου στο εδω νημα!
 
Μπλουζα