Αν@στ@σ@κης μηνύει πελάτη του για συκοφαντική δυσφήμιση

koumparos

Well-Known Member
Μόνο και μόνο που πουλάει μικροινες κάλυψης αραίωσης με κάνει πολύ επιφυλακτικο σε αυτά που ανεβάζει.Επισης το κολημα που έχει με την fut το 2020 εποχή που η fue είναι στα καλύτερά της με υψηλά ποσοστά φυτρωσης με κάνει αυτόματα να τον βαζω εκτός επιλογων.Επισης ακούγεται ότι είναι ακριβός και σε καμία περίπτωση το όνομα του και τα αποτελέσματα του σε βάθος χρόνου δεν δικαιολογούν τις τιμές του.Δεν είναι τυχαίο που δεν έχουμε ούτε ένα περιστατικό δικό του στο φόρουμ.Τιμες και fut ίσως είναι αιτίες που τον απορρίπτουν μέλη ενημερωμένα μέσω του φόρουμ.

• Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Απο τις παρουσιασεις του στο youtube εχεις δει? Γενικα τι γνωμη εχουμε για τον Αναστασακη? Ειναι της κλιμακας ahc, dhi, λιγο πιο πανω ή πιο κατω? Στο φορουμ δεν εχω δει παρουσιαση απο κανεναν που να χει κανει σ αυτον. Ασχετος δεν φαινεται να ειναι απο θεμα γνωσεων, αλλα γενικα εχει ενα στυλ πιο πολυ πωλητη παρα γιατρου
Απο τις παρουσιάσεις και από φώτο που μου έχουν στείλει μέλη σε pm. Η αποψή μου είναι ότι είναι περίπου στο επίπεδο της ΑΗC (τα τελευταία 1-2 χρόνια που έχω δείγματα γραφής) στην φύτρωση και από τις λίγες επιλογές για FUΤ στην Ελλάδα. Μεινεκτημά του oi αδύναμες hairline (όπως και όλων των Ελληνικών κλινικών) και το ότι κάνει μικρά (σε αριθμό graft) strip κάτι όμως που φαίνεται να το εγκαταλείπει γιατί έχω δει τελευταία και δουλειές με σοβαρό αριθμό graft. Τέλος το προσωπικό του στυλ δημιουργεί αντιπάθειες και δεν βοηθάει την εικόνα του. Τα βιντεάκια του και αυτά που λέει είναι σωστά και αν εξαιρέσεις κάποιες υπερβολές είναι αρκετά χρήσιμα.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μόνο και μόνο που πουλάει μικροινες κάλυψης αραίωσης με κάνει πολύ επιφυλακτικο σε αυτά που ανεβάζει.Επισης το κολημα που έχει με την fut το 2020 εποχή που η fue είναι στα καλύτερά της με υψηλά ποσοστά φυτρωσης με κάνει αυτόματα να τον βαζω εκτός επιλογων.Επισης ακούγεται ότι είναι ακριβός και σε καμία περίπτωση το όνομα του και τα αποτελέσματα του σε βάθος χρόνου δεν δικαιολογούν τις τιμές του.Δεν είναι τυχαίο που δεν έχουμε ούτε ένα περιστατικό δικό του στο φόρουμ.Τιμες και fut ίσως είναι αιτίες που τον απορρίπτουν μέλη ενημερωμένα μέσω του φόρουμ.
Το κόλλημα το έχει γιατί είναι ο μόνος τρόπος να διαφοροποιηθεί έμπορικά από τους άλλους. Η FUT δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί από μη ιατρούς (αλά AHC) οπότε αυτόματα σε θέτει σε άλλη ομάδα σύγκρισης. Προσωπικά πιστεύω ότι παρόλο που η FUT φθίνει καλό είναι να υπάρχει σαν επιλογή για περιπτώσεις μεγάλων NW χωρίς φάρμακα όπως επίσης καλό είναι να υπάρχει στην Ελλάδα κάποιος που μπορεί να σου δώσει αυτή την δυνατότητα.

makis25

Well-Known Member
απο το fda εχουν εγκριθει οι συσκευες laser ως ασφαλεις για χρηση οχι ως αποτελεσματικες για θεραπεια . Υπαρχουν στοιχεια που δειχνουν πως μπορουν να βοηθησουν αλλα ο αναστασακης χρησιμοποιει τη φραση fda για διαφημηση παραπλανητικα . Ουπς , τωρα ισως μου κανει μηνυση

Giorgos-3

Well-Known Member
Όχι και δεν είναι τόσο χάλια η ουλη. Ούτε καν τυπική δεν είναι εν έτει 2019-20. Πριν 10 χρόνια να πω ναι αλλά όχι τώρα. Σφαγείο
Πριν 10 χρόνια έκανα εγώ στριπ σε γιατρό αγνώστου ποιότητας κ ταυτότητας μην σου πω και το στριπ μου είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση ...σε όσους έχουν παρακολουθήσει την πορεία μου κ το νήμα μου έχουν δει τις αντίστοιχες φωτός... Μην τρελαθουμε τώρα ....το παλικάρι το καψανε

koumparos

Well-Known Member
Εάν ήταν σοβαρός και 100% επαγγελματίας θα έπρεπε να του κάνει δωρεάν fue πάνω στην ουλη.Σιγα το κόστος που θα είχε.Αλλα εδώ στην ψαρωκοσταινα ελάχιστοι είναι αυτοί που αναλαμβανουν τις ευθύνες τους στην στραβή και είναι δίπλα στον πελάτη.Οσο για το λεηζερ είναι άλλη μια μέθοδος αρμεγματος όπως το prp.Να το ξαναπούμε άλλη μια φορά.Η μάχη κατά της αραίωσης προϋποθέτει ΜΙΝΟΞ,ΦΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ.Η ΜΙΝΟΞ ΚΑΛΗ ΔΟΤΡΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΔΑ ΜΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ Η ΑΑ ΤΗΝ ΔΟΤΡΙΑ.ΑΥΤΑ!!!!!Όλα τα υπόλοιπα είναι φλούδες και πέταμα χρημάτων.Καλο είναι να λέμε την σκληρή αλήθεια καμιά φορά.

manly_Man

Active Member
ενα σημειο που παρατηρω οτι υστερουν τα βιντεο του αναστασακη στο YouTube, ειναι οτι δειχνει μονο το τελικό αποτέλεσμα, δεν δειχνει που τοποθετήθηκαν τα μοσχεύματα και την προηγουμενη κατασταση του ασθενη, τις θεραπείες που ακολουθει, ηλικια κτλπ, ωστε να δουμε ποσο αλλαξε η εικόνα του, συγκρίνοντας με παρουσιασεις κλινικων του εξωτερικου στο YouTube, οπου γινεται πληρη αναλυση του αποτελέσματος της μεταμοσχεύσης.

FreeThinker

Well-Known Member
ενα σημειο που παρατηρω οτι υστερουν τα βιντεο του αναστασακη στο YouTube, ειναι οτι δειχνει μονο το τελικό αποτέλεσμα, δεν δειχνει που τοποθετήθηκαν τα μοσχεύματα και την προηγουμενη κατασταση του ασθενη, τις θεραπείες που ακολουθει, ηλικια κτλπ, ωστε να δουμε ποσο αλλαξε η εικόνα του, συγκρίνοντας με παρουσιασεις κλινικων του εξωτερικου στο YouTube, οπου γινεται πληρη αναλυση του αποτελέσματος της μεταμοσχεύσης.
Συμφωνω, δεν θεωρουνται παρουσιασεις αυτες που κανει. Επισης απενεργοποιει τα Like/Dislike και τα σχολια σε ολα του τα βιντεο, που αυτες ειναι πρακτικες που ακολουθουν μονο scam επιχειρησεις. Δε λεω οτι ειναι και ο ιδιος scam αλλα ειναι εξαιρετικα ανασφαλης με τις αρνητικες κριτικες. Δεν προκειται να αποκτησει καλο ονομα στην Ελλαδα (για εξω ουτε λογος) με τετοια κομπλεξ και μηνυσεις κατα πελατων του. Παρεμπτιπτοντως, ο τυπος καθεται και googlαρει 24 ωρες το 24ωρο περι μεταμοσχευσεων και κλινικων, σιγουρα γνωριζει την υπαρξη του φορουμ (ειχε βαλει καποτε και εναν βαλτο εδω που εφαγε μπαν συντομα). Μαλλον δεν εχει καταλαβει οτι η καλυτερη διαφημιση γινεται εδω μεσα, ή το χει καταλαβει και φοβαται ν ακουσει τα λαθη του, θα ηταν προς το συμφερον ολων μας να παρακολουθουσε και να ποσταρε στο φορουμ επωνυμα οπως η dhi και η ahc

Τελευταία επεξεργασία:

kharmacoma

New Member
Το σημείο που το παιδί έχει τη τομή, οι γιατροί που γνωρίζουν από FUT το ράβουν αφού εκει κάνει ζάρα το κεφάλι και δεν φαίνεται απολύτως τίποτα. Μηδέν. Φαίνεται μόνο σε απολύτως ξυρισμένο κεφάλι. Δεν καταλαμβάνω γιατί ο συγκεκριμένος γιατρός δεν το έκανε. Δεν φταίει η FUT, ο γιατρός φταίει.

Evangelos75

New Member
Το κόλλημα το έχει γιατί είναι ο μόνος τρόπος να διαφοροποιηθεί έμπορικά από τους άλλους. Η FUT δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί από μη ιατρούς (αλά AHC) οπότε αυτόματα σε θέτει σε άλλη ομάδα σύγκρισης. Προσωπικά πιστεύω ότι παρόλο που η FUT φθίνει καλό είναι να υπάρχει σαν επιλογή για περιπτώσεις μεγάλων NW χωρίς φάρμακα όπως επίσης καλό είναι να υπάρχει στην Ελλάδα κάποιος που μπορεί να σου δώσει αυτή την δυνατότητα.

Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα