Αναστασάκης κωνσταντίνος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
ηρεμηστε λιγο, athenian ειτε εχεις δικιο ειτε οχι ,ξεφυγες, σταματηστε εδω τα υβριστικα κ τις γλυκες αλλιως ερχονται ban

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Λοιπόν για εμένα δεν έχει κανένα νόημα να παραμείνω μέλος αυτου του Forum παρακαλώ πολύ να με διαγράψετε, δεν γνωριζω τον τρόπο να το κανω.Ευχαριστω πολυ και ζητώ συγνώμη που έχω διαφορετικές απόψεις απο τα μέλοι.Καλή συνέχεια σε όλους.

tasos33

Well-Known Member
δημητρη αν δεν θες να ξαναμπεις κανενα προβλημα, εδω στο φορουμ εχουμε δει πολλα τοσα χρονια, απο πλασσιε απο ανθρωπους κλινικων που εμπαιναν να προωθησουν και συμβαινουν ακομα διαφορα οποτε ειμαστε επιφυλακτικοι γενικοτερα, οσον αφορα την περιπτωση τωρα, ο τροπος παρουσιασης του γιατρου σαφως παραπεμπει σε διαφημιση(χωρις να λεω οτι εχεις τετοιο σκοπο), αυτο δειχνει, και μαλιστα ενος γιατρου που σαν γιατρος μμ δεν εχει να επιδειξει τιποτα ακομα, μηδενικο feedback, με ελαχιστα περιστατικα στο site του...

το να εξυμνεις λοιπον εναν doctor ο οποιος δεν μας εχει δειξει τιποτα ακομα, ειναι σιγουρα υποπτο, οπως και να αποκρυπτεις πληροφοριες,πχ ποσα πληρωσες κτλ, δημιουργεις σκηνικο απο μονος σου..

επισης δε βλεπω κ το λογο να παρεξηγησε οταν μελη εχουν καποια συμπεριφορα απεναντι στον γιατρο λες και ειναι κολλητο σου, αν θες να παρουσιασεις την μμ πολυ ευχαριστως, χωρις τυμπανα πολεμου και χωρις φανφαρες, εφ οσον εξελιχθει το αποτελεσμα σου και ειναι καλο και δουμε μια πολυ καλη δουλεια του Αναστασακη τοτε και με το δικιο σου μπορεις να το κανεις και θεο αν θες...

αλλα μελη πχ δημητρης50423 εχουν δεχθει πολυ πιο εντονη κριτικη παλαιοτερα αλλα δεν εφτασαν να θελουν να διαγραφουν....

σε καθε περιπτωση εσυ αποφασιζεις τι θες να κανεις

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Σεβομαι αυτα που λες.
Επιμένω στην αποφασή μου να με διαγράψουν οι διαχειριστες.
Αν υπάρχει τρόπος να το κάνω μόνος μου παρακαλω να μου τον υποδείξετε. Με εκτίμηση!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα