Αναστασάκης κωνσταντίνος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Γελάω εδω και ημέρες με τους "αμερόληπτους"τυπάκους που γράφουν σε αυτο το νηματάκι...Το πόσο πορωμένοι φαίνονται κάποιοι με αυτα που γράφουν δείχνει πολλα...και πόσο "ουδετεροι"φαίνονται στα μάτια όσων τα διαβάζουν δε λέγετε!Περιμενω να ακουσω τωρα οτι προσπαθειτε να σώσετε αθωους υποψηφιους μμ απο τους κακους των αλλων κλινικων ε;
Αντε βαράτε τωρα !περιμένω με ανυπομονησία να γελασω ξανα!!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Δημητρης 34 εσυ μακαρι να πας καλα. Αφου εσυ γυρισες ολες τις κλινικες κ προτιμησες αυτη μαγκια σου. ,ΟΜΩΣ η κλινικη που πηγες δεν εχει να επιδειξει κανενα αποτελεσμα εδω κ σε αλλα φορουμ . Μακαρι να εισαι εσυ το πρωτο καλο αποτελεσμα. Αλλα μαλακιες του τυπου ο μονος πιστοποιημενος του αναστασακη κ η τοπ κλινικη στον κοσμο του Βεκρη προσβαλουν τη νοημοσυνη μας. Με εσενα δεν εχω τπτ, ειμαι συμπασχων κ μακαρι να πας καλα οσο δε περνει...

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
andy.k συμπασχων μαζί μου γιατι εισαι;δε σου άρεσαν οι φωτογραφίες που ανέβασα;
Τωρα για την πιστοποίηση του Ιατρου..τι να σου πω για να το γραφει δημοσια και να το λεει ετσι θα ναι ειδαλλως θα τον ειχαν αναφέρει στον ιατρικο σύλλογο πιστεύω.Θ το πω τελευτεια φορα ερωτηθηκα που βρήκα των Ιατρο και εξηγησα με ποια κρητηρια των επελεξα!Ποτέ μου δεν παρότρυνα σε κανέναν να επιλέξει τον συγκεκριμένο ιατρο...σε 5 μήνες και σε 10-12 μηνες που θα ανεβασω τις φωτογραφιες προόδου οι υποψήφιοι μμ θα δουν το αποτέλεσμα χωρις να σημαινει ότι θα εχουν το ιδιο στο δικο τους κεφάλι!Ισως να εχουν καλυτερο ή χειροτερο αποτέλεσμα!

aeratos28

Just aeratos
συμπασχων εννοεί στο θέμα ότι όλοι αντιμετωπίζουμε το θέμα καραφλας και ψάχνουμε λύσεις..όλοι έχουμε το προβλημα της αραίωσης ,καραφλας η όπως αλλιώς θες πες το..έτσι ξεκινάνε οι παρεξηγήσεις ,όταν δεν καταλαβαίνετε τι διαβάζετε και τι εννοεί η πρόταση που βλέπετε..διαβάστε καλύτερα

FreeThinker

Well-Known Member
andy.k συμπασχων μαζί μου γιατι εισαι;δε σου άρεσαν οι φωτογραφίες που ανέβασα;
Τωρα για την πιστοποίηση του Ιατρου..τι να σου πω για να το γραφει δημοσια και να το λεει ετσι θα ναι ειδαλλως θα τον ειχαν αναφέρει στον ιατρικο σύλλογο πιστεύω.Θ το πω τελευτεια φορα ερωτηθηκα που βρήκα των Ιατρο και εξηγησα με ποια κρητηρια των επελεξα!Ποτέ μου δεν παρότρυνα σε κανέναν να επιλέξει τον συγκεκριμένο ιατρο...σε 5 μήνες και σε 10-12 μηνες που θα ανεβασω τις φωτογραφιες προόδου οι υποψήφιοι μμ θα δουν το αποτέλεσμα χωρις να σημαινει ότι θα εχουν το ιδιο στο δικο τους κεφάλι!Ισως να εχουν καλυτερο ή χειροτερο αποτέλεσμα!
Σιγα που θα τον ειχαν αναφερει στον ιατρικο συλλογο. Οι περισσοτερες απο αυτες που ανεφερες ειναι πιστοποιησεις της πλακας, και μαθε, οτι δεν κανουν τα πτυχια και οι πιστοποιησεις εναν καλο επαγγελματια, αλλα η εμπειρια η πραξη και φυσικα η νοημοσυνη που διαθετει. Τα μελη που γραφουν παραπανω ειναι παλια μελη και οι περιπτωσεις τους εχουν αναλυθει, συμφωνα οτι καποιοι δεν ειναι αμεροληπτοι αλλα ξερουμε λιγο πολυ εδω και καιρο ποιοι ειναι και δεν ειναι. Εσυ παλι εισαι ενα καινουριο μελος οποτε ο λογος σου δεν εχει την ιδια ισχυ με αλλους και επιπλεον εσυ ευλογεις τα γενια σου πιο επιδεικτικα απο ολους.

Ο αναστασακης μεχρι τωρα δεν ειχε να μας παρουσιασει τιποτα στο φορουμ μεχρι τωρα. Ας εισαι εσυ ο πρωτος. Θα περιμενουμε οσους μηνες χρειαστει για να δουμε το αποτελεσμα σου και να κρινουμε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Όχι aeratos28 το forum δυστυχως θα επρεπε αν πιστευει οτι εγω κανω διαφημιση να μου κατεβαζει το νημα και οχι να καθετε ο καθε "καλος Σαμαρίτης"να ξεδιπλωνει με τοσο κόμπλεξ τον φανατισμό του,εδω πανω έχουν γραφτει τέρατα κατω απο την ασφάλεια της ανωνυμίας!Πιστευεις δλδ οτι με αυτο τον τροπο βοηθαει καποις τους υποψηφιους μμ...δε νομίζω!

andy.k

Active member
Δημητρη αυτο που ειπε ο αερατος εννοω λεγοντας "συμπασχων". Εχουμε ενα κοινο προβλημα που μακαρι να μην ειχαμε. Εγω ακομα κ αν πηγε σχετικα καλα η μμ που εκανα δε θεωρω οτι ξεμπλεξα, ακομα πασχων θεωρω τον εαυτο μου, ποσο μαλλον οταν συνεχιζω την αγωγη με μινοξ χωρις προοπτικη διακοπης... Κ σε οποιο παιδι κ αν κανει μμ ευχομαι τα καλυτερα, ανεξαρτητως κλινικης. Οποιοσδηποτε ευχεται κατι αλλο πιστευω δεν εχει θεση εδω μεσα. Απλα το να προβαλουμε καποιον εδω μεσα λεγοντας οτι ειναι πολυ καλος κ ανθρωπινος κ σε καλη ηλικια, οκ ειναι ανουσιο για τους γνωστες του αντικειμενου(μικρο το κακο) κ ισως παραπλανητικο για τους λιγοτερο γνωστες κ πιθανους υποψηφιους για μμ που διαβαζουν το φορουμ(μεγαλο το κακο). Αν εχεις μονο καλα λογια να πεις για τον συγκεκριμενο γιατρο παω πασο, εγω προσωπικα την κλινικη που επελεξα την παινεψα για τα καλως κ την εκραξα για τα κακως κειμενα...αναμενω το αποτελεσμα σου με φωτο πριν/μετα κατατοπιστικες για εξαγωγη ασφαλων συμπερασματων που οπως σωστα ειπες, δεν εξασφαλιζουν κ σε οποιον κανει εκει το ιδιο αποτελεσμα(οπως κ σε καμια κλινικη). Και παλι ευχομαι το καλυτερο.

andy.k

Active member
Επιπλεον δεν εχεις αναφερει ποσο κοστισε η μμ σου? Θεωρω οτι ειναι αρκετα σημαντικο κριτηριο για την επιλογη κλινικης κ δεδομενου οτι γνωριζεις ακριβως κ τον αριθμο των grafts που εβαλες μπορουμε.να βγαλουμε τιμη/gt...ok αν δε θες να πεις τιμη για καποιο λογο, ανεφερε τουλαχιστον αν η τιμη ειναι με το μοσχευμα με τις τριχες η με τη συνεδρια.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
andy.k εχω ανεβασει φωτος για το πριν κ επισης της ημερας της μμ και μετα των επομενων 2-3 ημερων. 1 συνεδρια εκανα περιπου 7 - 8 ωρων αν θυμαμαι καλα.Νομιζω οτι η συγκεκριμενη κλινικη εχει τιμοκαταλογο με τριχες μοσχευματα κτλ εγω και τις 2 φορες δεν συζητησα ετσι..Εγω ειπα θελω να μου βαλεις οσα περισσοτερα μπορείς και φυσικα ειχα μιλησει κ με αλλες κλινικες και ειχα μια εικονα απο τι χρηματα ζητανε!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Το γιατί κρατας μυστικό όμως το θέμα της τιμής ειλικρινά είναι μη κατανοητό,αν Κρινώ όμως από τις τιμες που έχει ο Αναστασάκης στο τοπικ,τις υψηλότερες μάλλον σε όλο το κοσμο.....κυριολεκτω...,αν λέω αν έχει την ίδια πολιτικη κ στος μμ τοτε μπορούμε δικαίως να πιστεύουμε οτι σου έπιασε τον πισινό, προφανώς σε είδε που τον πιστεψες κ τον εμπιστεύτηκε τον πληρώσες lorenzo, μετα καταλάβεις τι είχες κανει κ προφανώς ντρεπεσαι να το πεις....

Εγώ πχ το 08 πλήρωσα στους ερασιτέχνες της bergman για 700graft 3000 euro,δηλαδή 4+ ευρώ το graft,δηλαδή με πιασανε μ@λ@κ@ κανονικά, αλλά δε ντρέπομαι να το πω..

Εν κατακλείδι πιστεύω οτι δεν λες τιμή ειτε γιατι ντρεπεσαι, ειτε επειδή δε θες να κανεις δυσφήμιση στον Αναστασάκης μπας και αρχίσει να πηγαινει κ κανας πελάτης και εκεί....

FreeThinker

Well-Known Member
Το γιατί κρατας μυστικό όμως το θέμα της τιμής ειλικρινά είναι μη κατανοητό,αν Κρινώ όμως από τις τιμες που έχει ο Αναστασάκης στο τοπικ,τις υψηλότερες μάλλον σε όλο το κοσμο.....κυριολεκτω...,αν λέω αν έχει την ίδια πολιτικη κ στος μμ τοτε μπορούμε δικαίως να πιστεύουμε οτι σου έπιασε τον πισινό, προφανώς σε είδε που τον πιστεψες κ τον εμπιστεύτηκε τον πληρώσες lorenzo, μετα καταλάβεις τι είχες κανει κ προφανώς ντρεπεσαι να το πεις....

Εγώ πχ το 08 πλήρωσα στους ερασιτέχνες της bergman για 700graft 3000 euro,δηλαδή 4+ ευρώ το graft,δηλαδή με πιασανε μ@λ@κ@ κανονικά, αλλά δε ντρέπομαι να το πω..

Εν κατακλείδι πιστεύω οτι δεν λες τιμή ειτε γιατι ντρεπεσαι, ειτε επειδή δε θες να κανεις δυσφήμιση στον Αναστασάκης μπας και αρχίσει να πηγαινει κ κανας πελάτης και εκεί....
Τασο αυτο που λες ειναι τρελο!!! 7000 graft 3000 ευρω... και να υποθεσω σε σφαξανε? Πληρωνες και θεραπειες εκει?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
χαχα πλακα έχεις...οχι δεν μου επιασε κανενα λοκο κανενας!
Εχω απαντηση σε παλιοτερο ποστ οτι την τιμη θα την πω στο τελος!Οπως εχω ξανα πει ειχα μιλησει κ τωρα αλλα και το 2015 που έκανα στο κολωνακι με αλλες 3 κλινικες οποτε δεν υπηρχε μεγαλη αποκλιση στις τιμες!

tasos33

Well-Known Member
700 όχι 7000, κοιτά να δεις , το μονο θετικό είναι οτι φυτρωσανε, τα υπολοιπα όπως γωνία φυτρωσης, κατανομή σχεδιασμός είναι μέτρια, η δε τομή είναι καλη σχετικα,μέχρι 1.2 ποντους μαλλί δε φαίνεται....
Και θεραπείες και λέιζερ και prp, ενα audi που είχαν στο υπόγειο τους εγώ τους το είχα πληρώσει χαχαζα

Τασο αυτο που λες ειναι τρελο!!! 7000 graft 3000 ευρω... και να υποθεσω σε σφαξανε? Πληρωνες και θεραπειες εκει?

tol

Well-Known Member
Φίλε Τάσο, με τόσα χρήματα που ξοδεψες, θα μπορούσες να αγοράσεις πολλές δεκάδες από τα "φθηνά" τοπικ του Αναστασακη και να βολευτεις για μερικά χρονακια!!!!!!! (lol)

andy.k

Active member
Οκ νομιζω οτι ο καθε γιατρος κρινεται εκ των αποτελεσματων, τα υπολοιπα ειναι σαλτσες. Και ο βεκρης μαζι με την μμ πουλαει το nanogen shampoo στη διπλη τιμη απ οτι το βρισκεις αν ψαξεις σε αλλα sites...Στο θεμα μμ μας αφορα εμας κ μακαρι να ειναι καλος ο Αναστασακης. Η μονη μου τεραστια ενσταση κ δε νομιζω οτι ειμαι λαθος, ειναι οτι μονο ατομα που εχουν ξανακανει strip πιθανως θα πανε σε αυτον, αφου δεδομενων των σχετικα καλων αποτελεσματων fue αλλων κλινικων, ολα τα απειραχτα κεφαλια θα προτιμησουν να μεινουν χωρις ουλες(οκ υπαρχουν κ τα white dots, αλλα δε τιθεται θεμα συγκρισης νομιζω μεταξυ ουλης κ white dots...). Συνεπως καποια κλινικη που παει να μπει στο χωρο των μμ κ πλασαρει την strip δεν εχει πολλες ελπιδες να χτυπησει κλινικες που κανουν fue κ παρουσιαζουν σχετικα καλα αποτελεσματα(εκτος φυσικα αν αυτη η κλινικη παρουσιασει εκπληκτικα αποτελεσματα)...Αν βεβαια παλι παει να "χτυπησει" τον γιατρο στο κολωνακι η αλλους stripades, εκει ναι, το εχει θεωρω...και μονο που κανει αναλυση των grafts που εβαλε κ κανει 7-8 ωρες επεμβαση ο ανθρωπος, αρκει...

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Οκ νομιζω οτι ο καθε γιατρος κρινεται εκ των αποτελεσματων, τα υπολοιπα ειναι σαλτσες. Και ο βεκρης μαζι με την μμ πουλαει το nanogen shampoo στη διπλη τιμη απ οτι το βρισκεις αν ψαξεις σε αλλα sites...Στο θεμα μμ μας αφορα εμας κ μακαρι να ειναι καλος ο Αναστασακης. Η μονη μου τεραστια ενσταση κ δε νομιζω οτι ειμαι λαθος, ειναι οτι μονο ατομα που εχουν ξανακανει strip πιθανως θα πανε σε αυτον, αφου δεδομενων των σχετικα καλων αποτελεσματων fue αλλων κλινικων, ολα τα απειραχτα κεφαλια θα προτιμησουν να μεινουν χωρις ουλες(οκ υπαρχουν κ τα white dots, αλλα δε τιθεται θεμα συγκρισης νομιζω μεταξυ ουλης κ white dots...). Συνεπως καποια κλινικη που παει να μπει στο χωρο των μμ κ πλασαρει την strip δεν εχει πολλες ελπιδες να χτυπησει κλινικες που κανουν fue κ παρουσιαζουν σχετικα καλα αποτελεσματα(εκτος φυσικα αν αυτη η κλινικη παρουσιασει εκπληκτικα αποτελεσματα)...Αν βεβαια παλι παει να "χτυπησει" τον γιατρο στο κολωνακι η αλλους stripades, εκει ναι, το εχει θεωρω...και μονο που κανει αναλυση των grafts που εβαλε κ κανει 7-8 ωρες επεμβαση ο ανθρωπος, αρκει...
andy k συμφωνο σε ολα τα παραπάνω...επιτελους μετα απο τόσος ημέρες και ένας άνθρωπος με κοινή λογική!"ο κάθε γιατρός κρίνεται εκ των αποτελεσμάτων""
υπομονή λοιπόν(σε εμένα το λέω)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα