Αναστασάκης κωνσταντίνος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tasos33

Well-Known Member
Απλα προσπαθουν να αρπαξουν κομματι της πιτας που εχει εδω και χρονια η dhi.Η μαλον να την φανε ολλη με καθε τροπο.:D
Το κομματι της πίτας το έχει πάρει ο βεκρης και αν διαχειριζόταν κάποια θέματα καλυτερα θα έπαιρνε και το ταψί ,ο Αναστασάκης θα βολευτει με τις σκόνες που πουλάει αλλά μόλις ξυπνήσουν κ οι υπόλοιποι και παραγγελθούν απ εξω μάλλον θα πρεπει να ασχοληθεί με.αλλες σκονες

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ακριβώς..! αν είναι δυνατόν τώρα..ο mr.toppik ο καλύτερος έλληνα γιατρός στις μεταμοσχεύσεις μαλλιών.!έλεος δηλαδή. και να είσαι δεν το λες καν ρε φίλε..άσε που αν ήταν θα τον ξέραμε ήδη εδώ και πάρα πολύ καιρο

tasos33

Well-Known Member
ακριβώς..! αν είναι δυνατόν τώρα..ο mr.toppik ο καλύτερος έλληνα γιατρός στις μεταμοσχεύσεις μαλλιών.!έλεος δηλαδή. και να είσαι δεν το λες καν ρε φίλε..άσε που αν ήταν θα τον ξέραμε ήδη εδώ και πάρα πολύ καιρο
Τον ξέραμε αλλά δεν ασχολουμασταν

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic.
Αν δεν ηταν ο μιστερ τοππικ τι θα καναμε Ωρεεε?
Χαρει στο Αναστασακη κυκλοφορουμε εξω ασε που σας εκανε και μαγκες με το revivogen...

tasos33

Well-Known Member
Αν δεν ηταν ο μιστερ τοππικ τι θα καναμε Ωρεεε?
Χαρει στο Αναστασακη κυκλοφορουμε εξω ασε που σας εκανε και μαγκες με το revivogen...
Γιάννη μου όλα κ όλα,εγώ το τοππικ το έμαθα απο τον γκουρού των μμ τον γκούρα, αρα ουδεμία υποχρέωση έχω απέναντι στον Αναστασάκης, απέναντι στον γκούρα όμως έχω υποχρέωση μεγάλη,σκέφτομαι μάλιστα ως ανταπόδοση να κάνω εκεί μια μμ......να πάω να μου μεταφέρει μερικά μαλλια απο το δεξι στο αριστερό μου....μυδι

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Γιάννη μου όλα κ όλα,εγώ το τοππικ το έμαθα απο τον γκουρού των μμ τον γκούρα, αρα ουδεμία υποχρέωση έχω απέναντι στον Αναστασάκης, απέναντι στον γκούρα όμως έχω υποχρέωση μεγάλη,σκέφτομαι μάλιστα ως ανταπόδοση να κάνω εκεί μια μμ......να πάω να μου μεταφέρει μερικά μαλλια απο το δεξι στο αριστερό μου....μυδι
Αυτό για να το κάνεις θα σε πληρώσει? ή θα τον πληρώσεις? γέμισε το φόρουμ με τσαρλατάνους που παραπληροφορούν τον κόσμο.
Ευτυχώς που υπάρχουν και 5-6 σωστοί μέσα εδώ και ξέρουμε που να κινηθούμε και τη να κάνουμε άμα έρθει η ώρα για μ.μ.

tasos33

Well-Known Member
Να είσαι σίγουρος πως χάρη στο φόρουμ πολλοί έχουν γλυτώσει απο του χάρου τα δόντια,μακάρι να είχε γίνει νωρίτερα να την γλυτωνα κ εγώ το 2008 αλλά δυστυχώς ατυχησα....τώρα πως εν έτη 2016 με τοση πληροφορηση,ελεω διαδικτυου,κάποιοι καταλήγουν σε γκουρες και αναστασακηδες είναι άξιο απορίας....

crossfire

Well-Known Member
τώρα πως εν έτη 2016 με τοση πληροφορηση,ελεω διαδικτυου,κάποιοι καταλήγουν σε γκουρες και αναστασακηδες είναι άξιο απορίας....
Την ίδια απορία είχα πάντα κι εγώ.....
Κάποιοι θα πουν το οικονομικό......αν μπορείς και μαζεύεις,περιμενε να μαζεψεις λίγα ακόμα.....αν όχι ,μην κάνεις τίποτα .

andy.k

Active member
Πριν καταληξω στο που θα κανω μμ, και πριν μπω στο φορουμ, σκεφτομουν κ Γκουρα κ Αναστασακη κ κατι αλλους πουθεναδες...ΕΥΤΥΧΩΣ που μπηκα στο φορουμ διαβασα λιγο ηθελα και fue κ καταλαβα οτι εντος συνορων μονο dhi ειναι αξιοπιστη, αντε και Βεκρης με αμφιβολια(λογω 1,5 αποτελεσματος τοτε), αλλιως επαιζε να παω σε καποιον απο τους προαναφερθεντες υπερπιστοποιημενους μεγαλογιατρακλες και να κλαιω τη σφαγμενη μου κεφαλα...Για τον π...τσο τελειως...βαζουν 10 τριχες κ μετα πουλανε σκονες στον κοσμο για να τις κανουν να φαινονται 100...Για πολλες κλωτσιες...ουτε τσαμπα δε πας εννοειται...Εχει σωσει και σωζει κοσμο το φορουμ...

nikolakis

Well-Known Member
Ακριβώς τα ιδια κ εγω πίστευα οτι μόνο ο Κάγκουρας υπήρχε επειδή τον ειχα δει σε εκπομπές στην τηλεόραση. Όταν λοιπόν τον επισκέφτηκα κιόλας παραλίγο μα την πατήσω, ήταν τόσο άνετος κ σίγουρος οτι θα με κανεις σούπερ κανόνι όπως ελεγε. Ευτυχώς που ο θεός εντελώς τυχαία με εκανε κ βρήκα το φόρουμ γιατι αλλιως θα ειχα πάει σα πρόβατο στη σφαγή.

andy.k

Active member
Εντος συνορων οι 2 κλινικες που δινουν σχετικα καλα αποτελεσματα εχουν κ αποτυχιες κ πολλα πραγματα να διορθωσουν. Ομως κανουν κ αρκετα πραγματα σωστα-γι αυτο κ εχουν κ σχετικα καλα αποτελεσματα. Η μια σχεδιαζει καλυτερα, η αλλη εξαγει καλυτερα, καποια μπορει να εχει να επιδειξει μεγαλυτερες φυτρωσεις κλπ κλπ...δε λεω πως δεν υπαρχει χωρος για τριτη κλινικη αλλα με τετοια μυαλα κ τετοιες μεθοδους σιγουρα δε προκειται να πανε μπροστα οι επιδοξοι μεγαλοεπιστημονες τσομπαναραιοι...οταν ο αλλος ειναι νεοτατος(35) και κανει πεισματικα strip, τι να πεις? Καλα για τον αλλο στο κολωνακι ας μην αναφερθουμε καν...ειναι αστειο...δυστυχως ομως ακομη πιο τραγικα αστειο ειναι οτι ο τυπος βγαζει ακομα απιστευτο χρημα, επειδη ο κοσμακης δε ξερει να ψαχνει κ να αξιολογει...

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic.
Anty ομως σε διαφημιση της κλινικης του Βεκρη παρουσιαζονται ως η καλυτερη κλινικη μεταμοσχευσης μαλλιων στο κοσμο.
Οκ καλο ειναι να παινευεις το σπιτι σου και να κανεις διαφημιση για να κερδισεις πελατες αλλα αυτο το θεωρω παρατραβηγμενο και παραπλανητικο .Ουτε η μεγαλογιατροι που ασχολουνται οι ιδιοι δεν ειναι τοσο αλαζονες που βγαζουν και εκατομμυρια ευρω.

21.JPG

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα