Αναποφασιστος...

vlafo

Well-Known Member
εχεις κανει μ.μ. ; ποια η εμπειρια σου ; π κατέληξες ή τι θα αλλαζες;;
Φίλε μου δεν έχω κάνει αλλά προσεχώς αν όλα πάνε καλά.
Πρέπει να ασχοληθείς και να διαβάσεις μόνος σου,εγώ τους ξέρω όλους τους γιατρούς παγκοσμίως και στην Ελλάδα και έχω δει δουλειές τους,συν το γεγονός ότι ξέρω τι ζητάω και τι θα πάρω αν πάνε όλα καλά.
Η περίπτωση σου όπως σου είπα είναι εύκολη,πρέπει να καλύψεις όλη την Α ζώνη,δότρια καλή φαίνεται να έχεις,οπότε διάλεξε μια καλή κλινική και πήγαινε αρχικά να σε δούνε.
Και στην Ελλάδα μπορεί να πάρεις καλό αποτέλεσμα.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Member
Φίλε μου δεν έχω κάνει αλλά προσεχώς αν όλα πάνε καλά.
Πρέπει να ασχοληθείς και να διαβάσεις μόνος σου,εγώ τους ξέρω όλους τους γιατρούς παγκοσμίως και στην Ελλάδα και έχω δει δουλειές τους,συν το γεγονός ότι ξέρω τι ζητάω και τι θα πάρω αν πάνε όλα καλά.
Η περίπτωση σου όπως σου είπα είναι εύκολη,πρέπει να καλύψεις όλη την Α ζώνη,δότρια καλή φαίνεται να έχεις,οπότε διάλεξε μια καλή κλινική και πήγαινε αρχικά να σε δούνε.
Και στην Ελλάδα μπορεί να πάρεις καλό αποτέλεσμα.
εσυ θα κανεις μ.μ. Ελλαδα ή εξω;;
απο Ελλαδα τι εχεις να μ προτεινεις;

vlafo

Well-Known Member
εσυ θα κανεις μ.μ. Ελλαδα ή εξω;;
απο Ελλαδα τι εχεις να μ προτεινεις;
Φίλε μου μάλλον δεν με κατάλαβες.
Άσε με εμένα τα στάνταρντ τα δικά μου μου τα καλύπτει μόνο ο Lorenzo και ο Couto και μπορεί και κάνα δύο ακόμα max..
Ελλάδα δεν με καλύπτει κανείς αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς και εδώ να πάρεις ένα καλό αποτέλεσμα.
Σου είπα κάτσε δες εδώ παρουσιάσεις αποτελεσμάτων έχει πολλές από διάφορες κλινικές,μάθε μερικά βασικά πράγματα για τις μμ και εσύ θα αποφασίσεις που θα πας και πόσα θα διαθέσεις.
Είναι δική σου επιλογή μην περιμένεις να σου πει κανείς πήγαινε εκεί η εδώ .

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μοκέτα φαίνεσαι στην δότρια αλλά πολύ άγχος φίλε ενώ έχεις θετικά πάνω σου για να πάει καλά η μεταμόσχευση αν κάνεις στο μέλλον.
Πρέπει να διαλέξεις μια σωστή κλινική μόνο η οποία θα σου προσφέρει την κατάλληλη πυκνότητα και ομοιογένεια με τα υπόλοιπα μαλλάκια όπως και την φυσικότητα.

Xristos87

Member
Μοκέτα φαίνεσαι στην δότρια αλλά πολύ άγχος φίλε ενώ έχεις θετικά πάνω σου για να πάει καλά η μεταμόσχευση αν κάνεις στο μέλλον.9
Πρέπει να διαλέξεις μια σωστή κλινική μόνο η οποία θα σου προσφέρει την κατάλληλη πυκνότητα και ομοιογένεια με τα υπόλοιπα μαλλάκια όπως και την φυσικότητα.
ξερεις να μ πεις τι παιζει με την ηλικια κ τη φαλακρα σε γενικες γραμμες;;
επισης βλεπω οτι εχεις για εικόνα την επωνυμια από κλινικη μ.μ. (αν δεν κανω λαθος) . Εισαι συνεργάτης;
εχω κ αλλες αποριες αλλα ξεκινησω μ αυτες :)

John_John1

επισης βλεπω οτι εχεις για εικόνα την επωνυμια από κλινικη μ.μ. (αν δεν κανω λαθος) . Εισαι συνεργάτης;
Ναι τις HDC στην Κύπρο.
Έχω κάνει 2 επεμβάσεις μεταμόσχευση μαλλιών επίσης.
Θα σε ενημερώσω σε λίγο.

Xristos87

Member
Να σας κανω μια ερωτηση;
Εχετε διαβασει το βιογραφικό του Αναστασακη;; Αν ναι μπορειτε να μ πειτε αρχικα που μαθαινουν την τεχνική της μ.μ. και που την εκανε ο Αναστασακης; μιας κ στο βιογραφικο του γράφει οτι "εμαθε διπλα στους καλυτερους". Ποιοι ειναι αυτοι οι καλύτεροι;;; Ποσο χρονο χρειαστηκε καθοτι μεσα στον ιδιο χρονο άνοιξε μαγαζι;
Η δευτερη απορια μου ειναι οτι γραφει για διδακτορικό αλλα δεν γραφει τι διδακτορικο ειναι αυτο;; σε τι πάνω;; εναν τιτλο.
Ενω ειναι αναλυτικος σε αλλα κ "το χει" με το μπλα μπλα σε σημείο π με πειθει κ με κανει να ειμαι πολυ κοντα στην επιλογη, βλεπω αυτες τις γενικες αναφορες ή καλυτερα τη δημιουργικη ασάφεια στα γραπτά του κ με αποτραβα

piros75

Well-Known Member
Η υπηρεσια που ζητατε δεν γνωριζουμε αν προσφερεται από οποιονδηποτε ιατρό ή κλινική στην Ελλάδα ή παγκοσμίως.
Η κλινική μας προκειται στο μέλλον να διοργανώσει Patient Viewing Day, αλλα μετα τη λήξη των μέτρων, προφανώς!
Μέχρι τότε, ο ίδιος ο Dr. Αναστασακης έχει αναρτησει τον εαυτο του σε πολλα βιντεο ως περιστατικό
και ευχαριστως θα μπορούσατε να δειτε τον ίδιο από κοντά.
Ναι αλλά τον Αναστασάκη δεν τον χειρούργησε ο ίδιος ο Αναστασάκης αλλά άλλοι γιατροί, ανάμεσά τους και γιατροί από την DHI έχει άναφέρει, άρα τι διαφήμιση είναι αυτή, του ανταγωνισμού χαχαχαχα;;;;

ΥΓ. Εγώ πριν κάνω στην DHI είδα 4 άτομα στην κλινική της Αθήνας, δεν ξέρω αν κάνουν το ίδιο στην κλινική της Θεσσαλονίκης...

Nik.Mos

Active Member
βλεπω αυτες τις γενικες αναφορες ή καλυτερα τη δημιουργικη ασάφεια στα γραπτά του κ με αποτραβα
Ωραιος ρε φιλε ,ποσο καιρο ειχα να ακουσω αυτο τον ορο;Νομιζω απο εποχες Βαρουφακη..
Να πας οπου θελεις αλλα πρωτα να κανεις ενδελεχη ερευνα αγορας.

Xristos87

Member
Ωραιος ρε φιλε ,ποσο καιρο ειχα να ακουσω αυτο τον ορο;Νομιζω απο εποχες Βαρουφακη..
Να πας οπου θελεις αλλα πρωτα να κανεις ενδελεχη ερευνα αγορας.
ετσι ακριβως :p

Μπορει να απαντήσει κάποιος ή έστω κ η κλινική πανω σ αυτο π ρωταω;;;Γιατι νιωθω οτι με τη σιωπη "σας" θεωρουμαι περιεργος

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Active Member
ετσι ακριβως :p

Μπορει να απαντήσει κάποιος ή έστω κ η κλινική πανω σ αυτο π ρωταω;;;Γιατι νιωθω οτι με τη σιωπη "σας" θεωρουμαι περιεργος
Να σε θεωρουμε περιεργο γιατι;
Δυστηχως προσωπικα δεν γνωριζω τιποτα για τον κυριο Αναστασακη

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Να σας κανω μια ερωτηση;
Εχετε διαβασει το βιογραφικό του Αναστασακη;; Αν ναι μπορειτε να μ πειτε αρχικα που μαθαινουν την τεχνική της μ.μ. και που την εκανε ο Αναστασακης; μιας κ στο βιογραφικο του γράφει οτι "εμαθε διπλα στους καλυτερους". Ποιοι ειναι αυτοι οι καλύτεροι;;; Ποσο χρονο χρειαστηκε καθοτι μεσα στον ιδιο χρονο άνοιξε μαγαζι;
Η δευτερη απορια μου ειναι οτι γραφει για διδακτορικό αλλα δεν γραφει τι διδακτορικο ειναι αυτο;; σε τι πάνω;; εναν τιτλο.
Ενω ειναι αναλυτικος σε αλλα κ "το χει" με το μπλα μπλα σε σημείο π με πειθει κ με κανει να ειμαι πολυ κοντα στην επιλογη, βλεπω αυτες τις γενικες αναφορες ή καλυτερα τη δημιουργικη ασάφεια στα γραπτά του κ με αποτραβα
Είναι σιγουρα καλύτερο, τις ερωτησεις αυτες που αφορούν τον Dr. Αναστασάκη να τις απευθυνετε στην κλινική, μόνο τότε θα θα λάβετε έγκυρες απαντησεις.
Μάλιστα, λόγω της καλοπροαίρετης απορίας σας, εντοπίσαμε ένα σημαντικό σφάλμα στο κείμενο του βιογραφικού που ειχε αναρτηθει από τον εξωτερικό συνεργατη. Το λάθος διορθώθηκε.
Όσον αφορα το Διδακτορικό του Dr. Αναστασακη Κωνσταντινου, μπορείτε να το βρείτε εκεί που βρίσκονται όλες οι Διδακτορικές διατριβές, σε περίπτωση που το έχετε ...ξεχασει.
Ειναι 326 σελίδες έργο, οπότε καλή ανάγνωση!! Και προφανώς, δεν ασχολείται με την ΜΕΤ. Η εκπονηση Διδ. Διατριβής είναι ένα εξαιρετικά δύσκολο και συγκεκριμένο επιστημονικό "βημα", σε συγκεκριμένα πεδία και η ΜΕΤ δεν συμπεριλαμβανεται σε αυτα που θενα στον πλανητη Γη.

Όσον άφορα το "ποιοι ειναι αυτοί οι καλύτεροι", τα στοιχεία αυτα, τα προ 15ετίας, βρίσκονται στην διάθεση του Ιατρικού Συλλόγου Αθηνών που είχε τότε ενημερωθεί πλήρως, και πρίν και μετα την εκπαίδευση του Dr. Αναστασάκη. Μπορείτε να τα αναζητήσετε εκεί.
Έκτοτε, το ακαδημαϊκό βιογραφικό του Dr. Αναστασακη Κωνσταντινου έχει εμπλουτιστεί σε εντυπωσιακό βαθμό όσον αφορά τα διαπιστευτηρια του, τις δημοσιεύσεις του, της θέσεις του στην ISHRS & ABHRS.
Το που ξεκίνησε την εκπαιδευσή του έχει ιστορική αξία πλέον και μόνο. Και για αυτο δεν αναφερονται αναλυτικά τα ...ονοματα, διότι το ...namedropping για το τι έκανε ένας ιατρός προ 15 ετών στην εκπαιδευσή του ειναι επιεικώς αστεία και μόνο για φθηνό εντυπωσιασμό.

Αν σε καποιο σημειο δεν καταλάβατε κατι που γραφει ο Dr. Αναστασακης στα ατελείωτα κείμενα, στα άρθρα του και στις αναρτήσεις του, ενημερωστε μας να σας λύσουμε την απορία.
Διότι, για το μονο ίσως πραγμα που δεν έχει κατηγορηθεί ποτε ο Dr. Αναστασακη στο φορουμ ειναι για ...ασαφεια.
Για υπερβολική ακρίβεια και λεπτομέρεια έχει κατηγορηθεί και ειδικά που την απαιτει και από τους συνομιλητές του.

Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Στην ηλικία σου είχα κάνει την πρώτη μου μεταμόσχευση.
Όσο πιο μεγάλος και συνήθως πάνω από τα 30 την κάνεις τόσο το καλύτερο ακόμη και όσο μπορείς να την καθυστερησεις εσύ ανάλογα και με την ψυχολογία βέβαια.
Από εκεί και πέρα εξαρτάται από πολλούς παράγοντες όπως είναι η επιθετικότητα τις τριχόπτωσης,η δυναμική τις δότριας το πόσο υγιείς είναι όπως εξαρτάται και από την θεραπεία που λαμβάνεις η όχι.

Εσύ εκ του ασφαλούς με μια πρώτη μάτια δείχνει να είσαι φυσιολογικά σε δότρια όπως και σε βαθμό αραίωσης για την ηλικία σου.
Δηλαδή δεν φαίνεται να είναι επιθετική. Είναι σταθερή και πέφτουν σε διάρκεια χρονών.

Βεβαία κάνεις δεν ξέρει αν σε δυο χρονιά σου φύγουν και τα υπόλοιπα μαλλιά,όπως είπα και παραπάνω παίζει ρόλο και αν λαμβάνεις θεραπεία βλέποντας και το κληρονομικό σου αν κάποιος είναι και ήταν σαν και εσένα στην ηλικία που έχεις τώρα.

Αν ήσουν σε αυτήν την φάση στα 20-23 ετών θα σου λέγαμε να περιμένεις να εξελιχθεί και άλλο διότι σε τέτοια ηλικία και τέτοια αραίωση θα πήγαινε επιθετικά και αν προοριζόσουν για μεγάλη βαθμίδα ίσως και με μια μέτρια δότρια ίσως να μην ήσουν και κατάλληλος για μεταμόσχευση.

Αν τώρα στα 27-28 ήσουν έτσι όπως είσαι δηλαδή έχεις καθαρά φαλακρά σημεία θα μπορούσες να προχωρήσεις σε μεταμόσχευση διότι σε εκείνα τα σημεία δεν θα περίμενες και κάτι άλλο να γίνει.
Με σωστό πλάνο φυσικά καλής διαχείρισης τις δότριας και σωστή κατανομή μοσχευμάτων για να είσαι καλυμμένος μελλοντικά και για δεύτερη μεταμόσχευση που ίσως χρειαστείς.

Αν θες να σου δώσω πληροφορίες για την κλινική,τιμές κτλ. μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα.

Xristos87

Member
Απορώ όλα αυτά τα λόγια, οι απαντήσεις, είναι εν γνώση του ιατρού;

Είναι σιγουρα καλύτερο, τις ερωτησεις αυτες που αφορούν τον Dr. Αναστασάκη να τις απευθυνετε στην κλινική, μόνο τότε θα θα λάβετε έγκυρες απαντησεις.
Εχω απευθυνθεί εδώ και μια εβδομάδα. Επίσης, ήρθα εκ νέου σε επαφή με την κλινική και πάλι δεν έλαβα απάντηση και τέλος, ξανα ήρθα σε επαφή (3ή φορά) κ πάλι δεν έλαβα απάντηση. Γι αυτό έγραψα τις απορίες μου αφού 3 φορές (!) σας ρώτησα και 3(!) φορές δεν μου απαντήσατε.
ντοπίσαμε ένα σημαντικό σφάλμα στο κείμενο του βιογραφικού
Χαίρομαι που σας βοήθησα και εν συνεχεία βοήθησα τον εαυτό μου. Ο εξωτερικός συνεργάτης σας τα έγραψε, απο κάπου τα πήρε!! Εσείς δεν διαβάσατε τι έγραψε;
μπορείτε να το βρείτε εκεί που βρίσκονται όλες οι Διδακτορικές διατριβές
Είχα μπει, δεν περίμενα εσάς όμως είναι πολλές οι διατριβές και μόνο με το όνομα δουλειά δεν γίνεται θέλει εκτενές ψάξιμο. Τόσο δύσκολο είναι να μου πείτε έναν τίτλο;; αλήθεια τώρα πρέπει να υπεισέλθουμε σε τέτοια δημόσια συζήτηση για κάτι τόσο απλό κ λειτουργικό;;
Επίσης, έχετε δει πουθενά στον πλανήτη Γη (αυτό αρέσει να το λέτε γι αυτό το γράφω) να δίνεις κάπου βιογραφικό και να λέει απλά έκανε διδακτορικό;; χωρίς τίτλο;;
Όσον άφορα το "ποιοι ειναι αυτοί οι καλύτεροι", τα στοιχεία αυτα, τα προ 15ετίας
Έστω ότι είναι προ 15 ετίας οι καλύτεροι που στο πλάι τους εκπαιδεύτηκε ο αξιότιμος ιατρός. Είναι (πάλι) δύσκολο να μας πείτε ποιοι είναι;; αληθεια τώρα γιατί το κάνετε αυτό ενώ όλα μπορούν να λυθούν με μια απλή αναφορά;
amedropping για το τι έκανε ένας ιατρός προ 15 ετών στην εκπαιδευσή του ειναι επιεικώς αστεία και μόνο για φθηνό εντυπωσιασμό.
εδώ αναιρείτε αυτό που λέτε ότι εκπαιδεύτηκε πλάι στους καλύτερους. Μάλλον εσείς κάνετε φθηνό εντυπωσιασμό.

Τέλος και κλείνω, δεν έχω κανένα θέμα με κανέναν. Επέλεξα να πάρω πρώτα εσας τηλέφωνο γιατί μου άρεσε ο ιατρός κ συνεχίζει να μαρέσει. όλο αυτό που γίνεται με αποτραβά και θα θελα να ξέρω αν γνωρίζει ο ίδιος!

Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Active Member
Φίλε μου μάλλον δεν με κατάλαβες.
Άσε με εμένα τα στάνταρντ τα δικά μου μου τα καλύπτει μόνο ο Lorenzo και ο Couto και μπορεί και κάνα δύο ακόμα max..
Ελλάδα δεν με καλύπτει κανείς αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς και εδώ να πάρεις ένα καλό αποτέλεσμα.
Σου είπα κάτσε δες εδώ παρουσιάσεις αποτελεσμάτων έχει πολλές από διάφορες κλινικές,μάθε μερικά βασικά πράγματα για τις μμ και εσύ θα αποφασίσεις που θα πας και πόσα θα διαθέσεις.
Είναι δική σου επιλογή μην περιμένεις να σου πει κανείς πήγαινε εκεί η εδώ .
Vlafo θεωρεις πως ενα περιστατικο σαν το παλικαρι αξιζει να κοιταξει τους τοπ? Επισης για εσενα ποτε ενα περιστατικο πρεπει να απευθυνθει εκει?? Οταν ειναι μεγαλο norwood?? Ενας γιατρος επιπεδου Λορεντζο θα μπορουσε να πιασει μεγαλυτερη πυκνοτητα σε σχεση με εναν ελληνα π.χ. ?

Ευχαριστω!

vlafo

Well-Known Member
Vlafo θεωρεις πως ενα περιστατικο σαν το παλικαρι αξιζει να κοιταξει τους τοπ? Επισης για εσενα ποτε ενα περιστατικο πρεπει να απευθυνθει εκει?? Οταν ειναι μεγαλο norwood?? Ενας γιατρος επιπεδου Λορεντζο θα μπορουσε να πιασει μεγαλυτερη πυκνοτητα σε σχεση με εναν ελληνα π.χ. ?

Ευχαριστω!
Δεν θεωρώ ότι υπάρχει λόγος γιατί είναι εύκολη περίπτωση.
Καλή δότρια,καλή ηλικία ,άδεια περιοχή με λίγα μαλλιά,μπορεί να πετύχει πολύ καλό αποτέλεσμα και εδώ.
Για Ελλάδα δεν το νομίζω για Κύπρο εύκολα .
Λορέντζο πας αν θέλεις την απόλυτη φύτρωση, την απόλυτη φυσικότητα,πυκνότητα και αν είσαι μεγάλο nw.Εδώ δεν συντρέχει λόγος.
Την τελευταία ερώτηση δεν την απαντάω για ευνόητους λόγους..
Εδώ θέλει τουλάχιστον 2500g όχι λιγότερα.

Xristos87

Member
Είναι σταθερή και πέφτουν σε διάρκεια χρονών.
ισχυει, πέφτουν κοντά στα 11 έτη. ξεκίνησε με κροτάφους και αργάαα αργά συνέχισε. να πω την αλήθεια βλέπω σταθερότητα δλδ νιώθω ότι θα πέσουν τα μαλλάκια μου όπως απεικονίζεται στα σχέδια που εχει ο Αναστασάκης στο λινκ του το 4α. Ναι αυτά θα τα χάσω αλλά τα υπόλοιπα τα τραβάω τα τραβάω κι δν φεύγει τίποτα. Δν θα μπορούσε να μείνει φαλακρό αυτό το σημείο για πάντα και τα άλλα να τα έχω ως τα βαθειά γεράματα;

Δεν παίρνω καμιά θεραπεία πλην ότι ξεκίνησα εδώ και δύο μήνες να βάζω μινοξ. στους κενούς κροτάφους μπας και γίνει το θαύμα.

Ναι αν μπορείς στείλε μου τις κλινικές και αν θέλεις γράψε μου σε τι δείχνουν να κάνουν καλύτερα. πχ αυτή η κλινική πετυχαίνει φυσικότητα, η άλλη κροουν, μια άλλη το χερλάιν κ.ο.κ.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Απορώ όλα αυτά τα λόγια, οι απαντήσεις, είναι εν γνώση του ιατρού;

Εχω απευθυνθεί εδώ και μια εβδομάδα. Επίσης, ήρθα εκ νέου σε επαφή με την κλινική και πάλι δεν έλαβα απάντηση και τέλος, ξανα ήρθα σε επαφή (3ή φορά) κ πάλι δεν έλαβα απάντηση. Γι αυτό έγραψα τις απορίες μου αφού 3 φορές (!) σας ρώτησα και 3(!) φορές δεν μου απαντήσατε.

Ειμαστε σε μερική αναστολή εργασίας λόγω καραντινας και πιθανόν να έχει ξεφυγει κάποια επικοινωνία σας. Λυπούμαστε γι ατην αναστατωση.
Μπορείτε να καλεσετε αυριο από 11.00-19.00 στο 210801100 την κ. Παπαθανασίου και θα σας εξυπηρετησει άμεσα, ειναι η υεύθυνη εξυπηρετησης πελατων.

Χαίρομαι που σας βοήθησα και εν συνεχεία βοήθησα τον εαυτό μου. Ο εξωτερικός συνεργάτης σας τα έγραψε, απο κάπου τα πήρε!! Εσείς δεν διαβάσατε τι έγραψε;

Δυστυχώς αυτο ξέφυγε, μιας και μόνον ο ιατρός θα μπορούσε να βρει το λάθος και μάλλον δεν το κοιταξε έγκαιρα.

Είχα μπει, δεν περίμενα εσάς όμως είναι πολλές οι διατριβές και μόνο με το όνομα δουλειά δεν γίνεται θέλει εκτενές ψάξιμο. Τόσο δύσκολο είναι να μου πείτε έναν τίτλο;; αλήθεια τώρα πρέπει να υπεισέλθουμε σε τέτοια δημόσια συζήτηση για κάτι τόσο απλό κ λειτουργικό;;
Επίσης, έχετε δει πουθενά στον πλανήτη Γη (αυτό αρέσει να το λέτε γι αυτό το γράφω) να δίνεις κάπου βιογραφικό και να λέει απλά έκανε διδακτορικό;; χωρίς τίτλο;;

Γίνεται μια χαρα η δουλεια με το ονομα.
Αυτο που ζητατε ειναι εκεί, σίγουρα μπορειτε να το βρείτε. Αν αφιερωσετε ελάχιστο χρόνο εκεί, θα το βρείτε.
Μπορεί να ειναι πιο ευκολο να σας ρο βρούμε εμείς, αλλα δεν ειναι στα καθήκοντα μας αιτηματα παντελω΄ς ασχετα με την Μεταμόσχευση Μαλλιών.
Οτιδηποτε σχετικό στη διαθεσή σας.

Έστω ότι είναι προ 15 ετίας οι καλύτεροι που στο πλάι τους εκπαιδεύτηκε ο αξιότιμος ιατρός. Είναι (πάλι) δύσκολο να μας πείτε ποιοι είναι;; αληθεια τώρα γιατί το κάνετε αυτό ενώ όλα μπορούν να λυθούν με μια απλή αναφορά;
Σας δώσαμε κατευθύνσεις νωρύτερα. Ειναι επισημα κατατεθημενα, χωρις καν αν εχει ζητηθει επισης.

εδώ αναιρείτε αυτό που λέτε ότι εκπαιδεύτηκε πλάι στους καλύτερους. Μάλλον εσείς κάνετε φθηνό εντυπωσιασμό.
Λυπούμαστε που το βλεπετε έτσι και σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Τέλος και κλείνω, δεν έχω κανένα θέμα με κανέναν. Επέλεξα να πάρω πρώτα εσας τηλέφωνο γιατί μου άρεσε ο ιατρός κ συνεχίζει να μαρέσει. όλο αυτό που γίνεται με αποτραβά και θα θελα να ξέρω αν γνωρίζει ο ίδιος!
Ναι ειναι πλήρως ενημερος πλέον και λυπάται για το λάθος που έγινε.
Σας ευχεται υγεία και καλή επιτυχία στην αναζήτηση του ιατρού σας.
Ειμαστε σε μερική αναστολή εργασίας λόγω καραντινας και πιθανόν να έχει ξεφυγει κάποια επικοινωνία σας. Λυπούμαστε γι ατην αναστατωση.
Μπορείτε να καλεσετε αυριο από 11.00-19.00 στο 210801100 την κ. Παπαθανασίου και θα σας εξυπηρετησει άμεσα, ειναι η υεύθυνη εξυπηρετησης πελατων.

αίρομαι που σας βοήθησα και εν συνεχεία βοήθησα τον εαυτό μου. Ο εξωτερικός συνεργάτης σας τα έγραψε, απο κάπου τα πήρε!! Εσείς δεν διαβάσατε τι έγραψε;

Δυστυχώς αυτο ξέφυγε, μιας και μόνον ο ιατρός θα μπορούσε να βρει το λάθος και μάλλον δεν το κοιταξε έγκαιρα.

Γίνεται μια χαρα η δουλεια με το ονομα.
Αυτο που ζητατε ειναι εκεί, σίγουρα μπορειτε να το βρείτε. Αν αφιερωσετε ελάχιστο χρόνο εκεί, θα το βρείτε.
Μπορεί να ειναι πιο ευκολο να σας το βρούμε εμείς, αλλα δεν ειναι στα καθήκοντα μας αιτηματα παντελως ασχετα με την Μεταμόσχευση Μαλλιών.
Οτιδηποτε σχετικό στη διαθεσή σας.
Το τι κάνουν άλλοι ιατροί "στον Πλανητη Γη" αφορά τους ιδιους. Πάντως Διδακτορικό στην ΜΕΤ δεν έχουν.

Σας δώσαμε κατευθύνσεις νωρύτερα. Ειναι επισημα κατατεθημενα, χωρις καν αν εχει ζητηθει επισης.

Λυπούμαστε που το βλεπετε έτσι και σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Ναι ειναι πλήρως ενημερος πλέον και λυπάται για το λάθος που έγινε.
Σας ευχεται υγεία και καλή επιτυχία στην αναζήτηση του ιατρού σας.

Μπλουζα