Αναποφασιστος...

Xristos87

Member
Γεια σας παιδια κ απο εμενα. Πριν κατι χρονια μ ειχε μπει η ιδεα να ψαξω τι ειναι η μ.μ. . Το αφησα, δεν ειχα θεμα κ δεν εχω θεμα με την αραιωση π εχω. Να ομως π ενα αγαπημενο κοντινο προσωπο μ ειπε, ρε συ δεν πας να βαλεις λιγα μαλλακια τωρα πριν σ πεσουν εντελως απο μπροστα; Με στεναχωρησε, γιατι καταλαβα οτι αυτος στεναχωριεται π μ επεσαν κ πιστευει οτι κ εγω στεναχωριεμαι ασχετως αν του εξηγησα οτι δεν εχω θεμα. Ξεκινησα να ψαχνω, να βλεπω αποτελεσματα, να διαβαζω εδω μεσα. Μιλησα με μια υπαλληλο απο μια πολυδιαφημισμένη κλινινη μ.μ. με εδρα την Αττικη την "Αναστασακης". Επικοινωνια μεσω βιντεοκλησης βαιμπερ. Μ ειπε διαφορα τα οποια δεν θα τα αναφερω ολα τωρα ουτε θα αναλυσω τουλαχιστον ακομη κ ουτε ξερω κ αν χρειαζεται. Επι του θεματος, μικρο προβλημα, περι των 2 000 με 2 200 γκραφτς (με μια προχειρη ματια) κ σιγουρο φυσικο αποτελεσμα. Οταν ρωτησα αν μπορω να βρεθώ με καποιον πελατης του π ηδη εχει κανει μ.μ. . να δω απο κοντα το αποτελεσμα, μ ειπε οχι γιατι εμπιπτει στο νομο περι προσωπικων δεδομενων. Βεβαια στο γιουτουμπ τους βλεπεις αλλα δεν ξερεις πως τους λενε να τους κτυπησεις την πορτα να ρωτήσεις 2 πραματα κ να δεις μ τα ματια σου, να "ψαξεις" το κεφαλι του. Γιατι κακα τα ψεμματα παιδια, το κεφαλι σου "παίζεις". Κ θελω να σας ρωτήσω ειναι κανεις εδω στο φορουμ απο Θεσσαλονίκη ή ξερετε κανεναν π εχει κανει μ.μ. στην Αναστασακης κ ει αι απο Θεσσαλονίκη να ερθω σε επαφη μαζι του να πουμε δυο κουβεντες;;.

υ.γ. μονο εκει απευθυνηθηκα μεχρι τωρα. η τιμη θα παιξει τον καταλυτικό ρολο κ επιλογη αν τελικα κανω.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Member
Άμα δεν έχεις θέμα γιατί να κάνεις μμ ; Άστο για όταν και αν έχεις θέμα, στο μέλλον.
η αληθεια ειναι οτι δεν εχω θεμα αλλα με αφορμη τη "στεναχώρια" π προκαλω οσο μικρη κ αν ειναι(οταν προκειται για αγαπημενο προσωπο) συν οτι δεν θα με χαλουσε να βαλω λιγο μαλλακι γι αυτο μπηκα στο τρυπακι. Το αποτελεσμα ειναι οτι με προβληματιζει συν το μεγαααλο κοστος

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Αγαπητέ Xristos87,

επικοικνωνησε με τον mak39, ειναι στην Θεσσαλονική, ή δες το thread εδω

Xristos87

Member
Αγαπητέ Xristos87,

Ευχαριστω θα επικοινωνήσω

Xristos87

Member
Αγαπητέ Xristos87,

Εστειλα μνμ στον Μακ39 κ περιμενω. Συγνωμη αν φανω απιστος θωμας ή περιεργος ή οπως θελει κανεις ας το πει αλλα θα ήθελα να βρεθω με κανα 2 3 απο Θεσσαλονίκη ή εστω περιξ ωστε να δω τι εχουν κανει. Κ παλι με συγχωρειτε αλλα αν εχετε κ καποιο αλλο μελος να μ προτεινετε θα χαρω πολυ. Ειναι τεράστιο βημα (εμφανησιακο,ψυχολογικο,οικονομικο) αυτο π θα κανω κ θελω να μαι απολυτως σιγουρος για την επιλογη μου να κανω μ.μ. . Έτσι ειμαι σ ολα.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εστειλα μνμ στον Μακ39 κ περιμενω. Συγνωμη αν φανω απιστος θωμας ή περιεργος ή οπως θελει κανεις ας το πει αλλα θα ήθελα να βρεθω με κανα 2 3 απο Θεσσαλονίκη ή εστω περιξ ωστε να δω τι εχουν κανει. Κ παλι με συγχωρειτε αλλα αν εχετε κ καποιο αλλο μελος να μ προτεινετε θα χαρω πολυ. Ειναι τεράστιο βημα (εμφανησιακο,ψυχολογικο,οικονομικο) αυτο π θα κανω κ θελω να μαι απολυτως σιγουρος για την επιλογη μου να κανω μ.μ. . Έτσι ειμαι σ ολα.
Η υπηρεσια που ζητατε δεν γνωριζουμε αν προσφερεται από οποιονδηποτε ιατρό ή κλινική στην Ελλάδα ή παγκοσμίως.
Η κλινική μας προκειται στο μέλλον να διοργανώσει Patient Viewing Day, αλλα μετα τη λήξη των μέτρων, προφανώς!
Μέχρι τότε, ο ίδιος ο Dr. Αναστασακης έχει αναρτησει τον εαυτο του σε πολλα βιντεο ως περιστατικό
και ευχαριστως θα μπορούσατε να δειτε τον ίδιο από κοντά.

Georgie

Well-Known Member
Το πιο πιθανό θα ειναι να κολλήσεις κορονοιο αν βρεθείς για τσάι με 3 περιστατικα στη Θεσσαλονίκη φίλε .

Το ζούμε Θεέ μου!

Nik.Mos

Active Member
Κατανοω την αρνητικη επιδραση που εχει στην ψυχολογια σου η αγωνια σου για τα μαλλια ,
αλλα προεχει αυτη την στιγμη η ασφαλεια τοσο η δικη σου και των ανθρωπων σου οσο και των υπολοιπων στην κοινωνια.Λιγο καιρο υπομονη χρειαζεται να κανεις οπως ολοι μας αλλωστε.Για το καλο ολων μας γιατι εδω παιζετε η ζωη σου και των ανθρωπων που αγαπας!Οπως και των υπολοιπων..
Ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται;
Θελεις να ανεβασεις φωτογραφιες να δουμε περι τινος προκειται;

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Member
Κατανοω την αρνητικη επιδραση που εχει στην ψυχολογια σου η αγωνια σου για τα μαλλια ,
αλλα προεχει αυτη την στιγμη η ασφαλεια τοσο η δικη σου και των ανθρωπων σου οσο και των υπολοιπων στην κοινωνια.Λιγο καιρο υπομονη χρειαζεται να κανεις οπως ολοι μας αλλωστε.Για το καλο ολων μας γιατι εδω παιζετε η ζωη σου και των ανθρωπων που αγαπας!Οπως και των υπολοιπων..
Ποσο χρονων εισαι αν επιτρεπεται;
Θελεις να ανεβασεις φωτογραφιες να δουμε περι τινος προκειται;
33 κ σε κανα 3μηνο 34. Θα ανεβάσω αύριο.

manly_Man

Well-Known Member
33 κ σε κανα 3μηνο 34. Θα ανεβάσω αύριο.
φιλε μου νομιζω μπορεις να περιμενεις λιγο μεχρι να ηρεμησουν και τα πραγματα με τον covid-19 και να σκεφτεις πιο καθαρα που θα πας για την επεμβαση. Πρεπει να το ψαξεις καλα πριν πας...παρε γνωμες απο πολλες κλινικες να δεις ποσα grafts σου προτεινουν, το κοστος της επεμβασης και μετα κανε την επιλογη που σε ικανοποιει με βαση αυτα που σου ειπαν.

Xristos87

Member
1η φορα βγαζω φωτογραφιες κ καταλαβαινω απο αυτο π βλεπω οτι ειχα λαθος εικονα για το τι συμβαινει στο κεφάλι μου αλλα οκ don t worry....

Συνημμένα

Xristos87

Member
Να συμπληρωσω οτι η τριχα μ ειναι σαν γαιδουροτριχα! μικρος π ειχα αφανα μαλλί όταν πήγαινα στο κομμωτηριο κ η κομμωτρια εριχνε με το ψεκαστηρι νερακι αυτο δεν εμπαινε μεσα στο μαλλί αλλα "καθόταν" επανω σε μικρες μικρες μπιλιτσες.
τι μ προτεινε απο την εμπειρια σας.
υπαρχει περιπτωση μ
να κανει κατι το ριγκεϊν;

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν βγάλεις καθαρότερες φώτο και πίσω δότρια θα βγούνε καλύτερα συμπεράσματα.
Σε μια πρώτη ματιά φαίνεται να έχεις καλή δότρια και σχετικά καλή αραίωση που μπορεί να γίνει καθαρή δουλειά χωρίς κίνδυνους.
Θα μπορούσες να πάρεις ένα πολύ κάλο αποτέλεσμα.

vlafo

Well-Known Member
Χρειάζεσαι συντηρητικά τουλάχιστον 2500g αλλά επειδή πρέπει να έχεις καλή πυκνότητα για να δέσει και με τα πίσω με 3000g θα είσαι πολύ καλός.
Εύκολη περίπτωση είσαι.
Πολλές επιλογές διάλεξε και πάρε μετά από μελέτη.

Xristos87

Member
Χρειάζεσαι συντηρητικά τουλάχιστον 2500g αλλά επειδή πρέπει να έχεις καλή πυκνότητα για να δέσει και με τα πίσω με 3000g θα είσαι πολύ καλός.
Εύκολη περίπτωση είσαι.
Πολλές επιλογές διάλεξε και πάρε μετά από μελέτη.
εχεις κανει μ.μ. ; ποια η εμπειρια σου ; π κατέληξες ή τι θα αλλαζες;;

Μπλουζα