ΑΓΟΡΑ Finasteride

Καλησπερα , θα ηθελα να μαθω που μπορω να βρω finasteride 1μg σε μορφη χαπιου σε ενα λογικο πλαισιο τιμων. Υπαρχουν ονλαιν φαρμακεια που συμφερει περισσοτερο η αγορα απο αποψη τιμων; Καλο ειναι να αναφερω οτι δεν με απασχολει και τοσο η τιμη αλλα το αποτελεσμα και η ασφαλεια μου οσον αφορα την υγεια μου και προφανως τα μαλλια μου. Υπαρχει στα τοπικα φαρμακεια χωρις συνταγη γιατρου;

Τελος και γενικοτερα το κυριο ερωτημα μου ειναι απο που συμφερει να το αγοράζω καθως θα συνεχιζω να το παιρνω για μεγαλο χρονικο διαστημα αν δεν αντιμετωπισω καποιο σημαντικο πρόβλημα.

Υ.Γ με συγχωρειτε για τις πολλαπλες ερωτησεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
παρε ενα κουτι προσκαρ απο το φαρμακειο της γειτονιας σου . κοψε στα 4 το καθε χαπι . νομιζω 8 ευρω το κουτι εχει κατι τετοιο . Ενα κουτι 2 μηνες θα σου βγαλει . 4 ευρω το μηνα δηλαδη . Ειναι το αυθεντικο της μαμας εταιριας .
 

nikolakis

Well-Known Member
Πήγαινε σε ένα φαρμακείο και ζητα να σου φτιάξει κάψουλες φιναστεριδης με τα mg που επιθυμείς εσυ ώστε να μην κόβεις χάπια γιατί έτσι δε θα παίρνεις σταθερή ημερήσια δόση. Το κόστος ανέρχεται στα 6€ το μήνα. Παρακαλώ
 

giankri21

Member
Πήγαινε σε ένα φαρμακείο και ζητα να σου φτιάξει κάψουλες φιναστεριδης με τα mg που επιθυμείς εσυ ώστε να μην κόβεις χάπια γιατί έτσι δε θα παίρνεις σταθερή ημερήσια δόση. Το κόστος ανέρχεται στα 6€ το μήνα. Παρακαλώ
Προσωπικα με χρεωσαν 20 ευρω περιπου για 45 καψουλες 1 mg
.πολυ δεν ειναι?
 

mpiliak0s

Member
παρε ενα κουτι προσκαρ απο το φαρμακειο της γειτονιας σου . κοψε στα 4 το καθε χαπι . νομιζω 8 ευρω το κουτι εχει κατι τετοιο . Ενα κουτι 2 μηνες θα σου βγαλει . 4 ευρω το μηνα δηλαδη . Ειναι το αυθεντικο της μαμας εταιριας .
γιατί proscar και όχι propecia; Το propecia δεν είναι το κατάλληλο και πιο ασφαλές για την αλωπεκία;;
(ρωτάω γιατί δεν έχω μεγάλη εμπειρία αλλά ενδιαφέρομαι να ξεκινήσω αγωγή φιναστερίδης)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα