Έρχεται το φάρμακο της φαλάκρας...

Stripar

Established Member
Ελπίζω να μην γεράσουμε περιμένοντάς το...:confused:


Πάντως από ρεπορτάζ το MEGA σκίζει!...μήπως να τους στέλναμε κανένα μέλος , να ενημέρωνε τα δημοσιογραφόνια?...

:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ελπίζω να μην γεράσουμε περιμένοντάς το...:confused:


Πάντως από ρεπορτάζ το MEGA σκίζει!...μήπως να τους στέλναμε κανένα μέλος , να ενημέρωνε τα δημοσιογραφόνια?...

:)
Είδες ο Ιερεμίας πάλι βγηκε στο προσκήνιο.
Που είναι ο dynamics να δει τον γιατρό του?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mizerix

Active Member
Ας το παρουμε αποφαση...και σε 15 χρονια απο τωρα ακομα με φινα-μινοξ θα την παλευουμε ενω παραλληλα ολα τα ποντικια θα βγαζουν τριχωμα....Μαλλον δεν θα ειχαν αλλο θεμα να βρουν για να γεμισουν το δελτιο στο Mega και βρηκαν αυτο....
 

Dynamics

Active Member
Με έχεις μπερδέψει με άλλον ο μοναδικός δερματολογος που με είχε δει ήταν πριν χρόνια και με ιδιωτική ασφάλεια..το είχα διαβάσει ότι σε κάποιους που έγραφαν τους έτρωγαν πολλά λεφτά οι γιατροί..ευτυχώς δεν την πάτησα πότε!
 
Με έχεις μπερδέψει με άλλον ο μοναδικός δερματολογος που με είχε δει ήταν πριν χρόνια και με ιδιωτική ασφάλεια..το είχα διαβάσει ότι σε κάποιους που έγραφαν τους έτρωγαν πολλά λεφτά οι γιατροί..ευτυχώς δεν την πάτησα πότε!
Ναι κάποιος αλλος ηταν, που πήγε εκεί.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
χαχα οχι βρε... απλα βλεπω εχει παρει εργολαβεια ολα τα νηματα των γυναικων που κανουνε.
Μπας και ψαχνει καμια κοπελα.Εγω πιστευω μπορει να βρει ανετα.Ριχνει εκει τα μαγικα του σκευασματα και ενθουσιαζει κοσμο.
Φιλικα Γιωργος παντα εεε?
 

Serifis

Active Member
Έρχεται η μέρα που θα βγούμε όλοι οι καραφλοί να ανοίξουμε μπουκάλια...Σε 5 χρόνια από τώρα θα το σκεφτόμαστε, κάνοντας επιδεικτικά την φράτζα μας προς τα πίσω!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω λεω να χορευψουμε το χορο του καραφλογγου μπας και εξαληψη αυτο το ρημαδι το dna στις επομενες γενειες.
 

Stripar

Established Member
χαχα οχι βρε... απλα βλεπω εχει παρει εργολαβεια ολα τα νηματα των γυναικων που κανουνε.
Μπας και ψαχνει καμια κοπελα.Εγω πιστευω μπορει να βρει ανετα.Ριχνει εκει τα μαγικα του σκευασματα και ενθουσιαζει κοσμο.
Φιλικα Γιωργος παντα εεε?


Χα , χα....ωραίος!

Το τερπνόν μετά του ωφελίμου...
 

Hope

Active Member
Και η δημοσιογράφος όμως που εμφανίζεται στο τηλεοπτικό ρεπορτάζ... αξιολογότατη επαγγελματίας!!
Για να εστιάζουμε και στα σημαντικά ;)
 
χαχα οχι βρε... απλα βλεπω εχει παρει εργολαβεια ολα τα νηματα των γυναικων που κανουνε.
Μπας και ψαχνει καμια κοπελα.Εγω πιστευω μπορει να βρει ανετα.Ριχνει εκει τα μαγικα του σκευασματα και ενθουσιαζει κοσμο.
Φιλικα Γιωργος παντα εεε?
Η γυναικεία τριχόπτωση είναι πολύ ποιό δύσκολη ατην ανδρική.
Πολλές Ορμόνες, πολλές διακυμάνσεις, εγω δεν την εχω ακόμα καταλάβει.

Πόσες κατηγορίες υπάρχουν συνολικά στη γυναικεία τριχόπτωση δεν εχω μάθει.
Προς το παρόν εχω βρει 3 κατηγορίες
1. λογω υψηλής Ε2 (την ποιο συνηθισμένη)
2.λογω υψηλής Ε1
3.λογω υψηλής dht

Και μια περίπτωση λογω χρήσης φαρμάκων.(οπου ολες οι ορμόνες είναι " πάτος")

Όποιος ξέρει κάποια άλλη περίπτωση ας μας βοηθήσει.
 

Sandy

Active Member
Ο χειρότερος δερματολόγος που εχω πάει ποτέ (κ εχω πάει σε παρά πολλούς)για άλλο δερματικό πρόβλημα !!! Με κατέστρεψε στην κυριολεξία ουστ απο εδώ !!!
Συγνώμη παιδιά αλλά ξεσπαω εδώ γτ είχα δώσει βλέπετε κ πολλαααααα λεφτά στον άσχετο !!! Μακριά του!
 

tasos33

Well-Known Member
καππτε τον ειχα επισκεφτει...μου πηρε 100 γιουρονια για τριχοσκοπηση...ηθελε να μου κανει ενεσεις φινας κ μινοξ με 100 ευρω το μηνα.....μια φορα με ειδε μονο
 
Μπλουζα