Περί "ambassadors"

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, είμαι ένα από τα 20 σκουπίδια, παρόλαυτα πολλά από αυτά τα σκουπίδια έχουν δώσει δεκάδες γνώμες κ συμβουλές σε πολλές απορίες που έχεις εκφράσει, τις οποίες και δέχτηκες βεβαιως.
Σχεδόν μου επιβεβαιωσες αυτό που πίστευα για σένα από την αρχή, πως για να εκθειάζεις τον αλαζόνα εγωιστή και καραψωναρα Αναστασάκη θα είσαι μια από τα ίδια.
Τάσσο μου Τα κοινά συστατικά της καλής υγείας και της μακροζωίας είναι: Καλή διάθεση, καθαρός αέρας, όχι βαριά εργασία, λίγο άγχος....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Tα διαθετω ολα, θα συμπληρωνα και τις γυναικες....
Χαίρομαι!
Τότε μην θυμάσαι στα παλιά..γιατι ως γνωστόν όποιος θυμάται τα παλια που λέει και ο σοφος λαος.... ;)

Υ.Γ
Εγω επροκλήθη...δεν είχα σκοπό να ξύσω πληγές.
 

aris rokos

Active Member
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, είμαι ένα από τα 20 σκουπίδια, παρόλαυτα πολλά από αυτά τα σκουπίδια έχουν δώσει δεκάδες γνώμες κ συμβουλές σε πολλές απορίες που έχεις εκφράσει, τις οποίες και δέχτηκες βεβαιως.
Σχεδόν μου επιβεβαιωσες αυτό που πίστευα για σένα από την αρχή, πως για να εκθειάζεις τον αλαζόνα εγωιστή και καραψωναρα Αναστασάκη θα είσαι μια από τα ίδια.
Ακριβώς κι εμένα αυτή την εντύπωσή μου είχε αφήσει Του χάρισα και την προκαταβολή που του είχα δώσει για την επέμβαση
 

felaini

Active Member
Τραγικος δημητρης24 πως σε λενε.. εκανες μπαμ απ την αρχη..μην ασχολειστε..εχουν περασει πολλοι σαν κ αυτον..
 

Harris_G

Well-Known Member
Ο Δημητρης καλο παιδι μου φαινεται εμενα αλλα ειναι moody. Το οτι πρεπει να ενημερωθει το νημα το τονισαμε ολοι ομοφωνα και ο Cvial ακομα. Ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση που θα μας μορφωσει αρκετα. Ευχομαι ολοκαρδα και ολοψυχα να πηγε καλα αλλα και στο χειροτερο ενδεχομενο ο Stripar εχει δοτρια για guinness και δε μασαει μία.
 

makis25

Well-Known Member
cvial μηπως να σβησεις τις τελευταιες 2 2μιση σελιδες . Ενα τακτοποιημενο νημα ειναι πιο ευκολο να το ψαξεις και να το διαβασεις και στο μελλον
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δώσε απάντηση στην κοινότητα γιαυτο που σε ρωτάω Moderator και άσε τις εξυπνάδες “Αρχη μάγειρα”

Η κοινότητα δεν έχει ζητήσει κάτι, εσύ ζήτησες και σου απάντησα. Όσο για τις «εξυπνάδες», να προσθέσω στη λίστα σου ότι το χιούμορ είναι ένα από τα συστατικά για μακροζωία.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Η κοινότητα δεν έχει ζητήσει κάτι, εσύ ζήτησες και σου απάντησα. Όσο για τις «εξυπνάδες», να προσθέσω στη λίστα σου ότι το χιούμορ είναι ένα από τα συστατικά για μακροζωία.
Η αξία φθείρεται από την υπερβολική έπαρση
γιαυτό λοιπόν Moderator “κατέβα απο το άλογο” και απάντησε επιτέλους σε αυτό που σε ρώτησα να μάθει ο κόσμος την αλήθεια...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η αξία φθείρεται από την υπερβολική έπαρση
γιαυτό λοιπόν Moderator “κατέβα απο το άλογο” και απάντησε επιτέλους σε αυτό που σε ρώτησα να μάθει ο κόσμος την αλήθεια...

Αν έχεις πάθει κρίση υπερέντασης σου συνιστώ να χαλάρωσεις. Έχω απαντήσει σε αυτό που με ρώτησες επανηλειμμένα και διεξοδικά. Δεν θα συνεχίζω να γράφω σεντόνια.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Αν έχεις πάθει κρίση υπερέντασης σου συνιστώ να χαλάρωσεις. Έχω απαντήσει σε αυτό που με ρώτησες επανηλειμμένα και διεξοδικά. Δεν θα συνεχίζω να γράφω σεντόνια.
Ο καλός χαρακτήρας είναι το καλύτερο μνημείο...Αυτοί που σε εκτίμησαν και αυτοί που βοήθησες θα σε θυμούνται για πολύ αφού το Forum θα έχουν ξεχαστεί...
Χάραξε το όνομα σου στις καρδιές μόνο με την διαφάνια και την αλήθεια απέναντι στην κοινότητα Moderator..
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε Δημήτρη με κεφαλαία 34 ,μας ζαλισες ,δεν ξέρω αν πήρες χαμπάρι ..έχουμε 2-3 σελίδες και μας τα έχεις κάνει τσουρέκια..με αμπασαντορ και πίπες ..και εσύ ρε στριπαρ κάνε μια ενημέρωση ,δεν προλαβαίνεις και εσύ.λες και σε έχει προσλάβει ο Τραμπ να αναστήσεις την αμερικανική οικονομία.3-4 φωτό βάλε και τέλος.οσο έκανες να γράψεις το μνμ θα είχες βγάλει τις φώτο και δεν θα είχαμε βαβουρες..άντε παπάρες ένας ένας.κουρασατε..
Υ.γ
John john δυνατό comeback ε??? Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καλά πάει το crown σου ρε θεσσαλονικιοτικο καραφλομπεκατσο.
Χαχαχα
 

Harris_G

Well-Known Member
Πραγματικα δεν ηθελα να ξαναγραψω αλλα με πνιγει το να κραζεις τον CVIAL για τον χαρακτηρα του τον οποίο θεωρω απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει ποτε (ειναι απιστευτα πιο cool απο κοντα εν αντιθεσει με το αυστηρο υφος που γραφει στο φορουμ). Και πριν πεις οτιδηποτε για γλειψιμο, ειμαι σιγουρος οτι αυτο που λεω το επιβεβαιωνουν ολοι οσοι συμμετειχαν στο consultation του Lorenzo αλλα και παλιοτερα μελη που τον έχουν συναντήσει. Και τέλος θα συμφωνησω 1000% με αυτο που εχει γραψει καποιος παλιοτερα, οτι με τις παπαριες που γραφονται εδω μεσα ειναι αποριας αξιο το γιατι ασχολειται ακομα ο CVIAL με το φορουμ και ότι θα κλαιμε με μαυρο δακρυ αμα φαει καμια ξενερα και το παρατησει. Και αναφέρομαι φυσικά στις άρτια τεκμηριωμένες τεχνικές αναλυσεις που κανει.
 

felaini

Active Member
Αθυροστομος κ εμμονικος..ουτε ξερει κ αυτος τι θελει..εχει φαει κολλα με τον cvial διχως να τον ενοχλησει καν...φανηκε απ την αρχη αυτος με τον αναστασακη..τελος παντων οσο ασχολουμαστε τοσο αυτος δε θα ξεκολαει.ασχετος ειναι κ .εχει σκοπο κανει μπαμ..
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Πραγματικα δεν ηθελα να ξαναγραψω αλλα με πνιγει το να κραζεις τον CVIAL για τον χαρακτηρα του τον οποίο θεωρω απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει ποτε (ειναι απιστευτα πιο cool απο κοντα εν αντιθεσει με το αυστηρο υφος που γραφει στο φορουμ). Και πριν πεις οτιδηποτε για γλειψιμο, ειμαι σιγουρος οτι αυτο που λεω το επιβεβαιωνουν ολοι οσοι συμμετειχαν στο consultation του Lorenzo αλλα και παλιοτερα μελη που τον έχουν συναντήσει. Και τέλος θα συμφωνησω 1000% με αυτο που εχει γραψει καποιος παλιοτερα, οτι με τις παπαριες που γραφονται εδω μεσα ειναι αποριας αξιο το γιατι ασχολειται ακομα ο CVIAL με το φορουμ και ότι θα κλαιμε με μαυρο δακρυ αμα φαει καμια ξενερα και το παρατησει. Και αναφέρομαι φυσικά στις άρτια τεκμηριωμένες τεχνικές αναλυσεις που κανει.
Πολλοί που νομίζουν εδω μέσα πως είναι εργάτες της κοινότητας, είναι απλώς εργαλεία της..
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Πραγματικα δεν ηθελα να ξαναγραψω αλλα με πνιγει το να κραζεις τον CVIAL για τον χαρακτηρα του τον οποίο θεωρω απο τους καλυτερους ανθρωπους που εχω γνωρισει ποτε (ειναι απιστευτα πιο cool απο κοντα εν αντιθεσει με το αυστηρο υφος που γραφει στο φορουμ). Και πριν πεις οτιδηποτε για γλειψιμο, ειμαι σιγουρος οτι αυτο που λεω το επιβεβαιωνουν ολοι οσοι συμμετειχαν στο consultation του Lorenzo αλλα και παλιοτερα μελη που τον έχουν συναντήσει. Και τέλος θα συμφωνησω 1000% με αυτο που εχει γραψει καποιος παλιοτερα, οτι με τις παπαριες που γραφονται εδω μεσα ειναι αποριας αξιο το γιατι ασχολειται ακομα ο CVIAL με το φορουμ και ότι θα κλαιμε με μαυρο δακρυ αμα φαει καμια ξενερα και το παρατησει. Και αναφέρομαι φυσικά στις άρτια τεκμηριωμένες τεχνικές αναλυσεις που κανει.
Υπάρχουν τριών ειδών ψεύδη: τα συνήθη, τα καταστρεπτικά και οι “τεκμηριωμένες τεχνικές αναλύσεις” του Moderator
 
Μπλουζα