Ο ιατρός Λ.Παπανικολάου απαντά για τα εργαλεία

Xristoforaz

Well-Known Member
θα γινεις YouTuber χριστοφορε με θεμα την τριχοπτωση και τις μεταμοσχευσεις;
Οχι φιλτατε..αφορμης δοθεισης απ τα τελευταια γραφομενα μας εκρινα πως επρεπε να ανεβουν καποια σημαντικα κινηματομηνυματα, σε ενα ερασιτεχνικο καναλι περι τριχοπτωσης και μεταμοσχευσης..ποιος θα το παρακολουθει αλλωστε? Δεν ειμαι εξειδικευμενος οπως ο gomi ουτε ιατρος ειμαι...εξαλλου εχω καναλια διαφορα αλλου περιεχομενου (πχ 2 αθλητικα, 2 μουσικα, 1 εκκλησιαστικο) αλλα και αυτα για πλακα τα εχω, μη νομιζεις οτι διαθετω ακολουθους εκει...cool!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Οχι φιλτατε..αφορμης δοθεισης απ τα τελευταια γραφομενα μας εκρινα πως επρεπε να ανεβουν καποια σημαντικα κινηματομηνυματα, σε ενα ερασιτεχνικο καναλι περι τριχοπτωσης και μεταμοσχευσης..ποιος θα το παρακολουθει αλλωστε? Δεν ειμαι εξειδικευμενος οπως ο gomi ουτε ιατρος ειμαι...εξαλλου εχω καναλια διαφορα αλλου περιεχομενου (πχ 2 αθλητικα, 2 μουσικα, 1 εκκλησιαστικο) αλλα και αυτα για πλακα τα εχω, μη νομιζεις οτι διαθετω ακολουθους εκει...cool!
ολοι ετσι ξεκινανε χριστοφορε ερασιτεχνικα, και μετα εξελισσονται και ανεβαινουν οι subscribers...μπορεις να ζητησεις απο τους φορουμιτες ενα subscribe, να ανεβασεις το καναλι σου !
 
Μπλουζα