Διλημμα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Μετά θα φαίνεται άσχημα εννοείς;
Φαινεται διαφορα αναμεσα στην τρισδιαστατη τριχα και την δισδιαστατη κουκιδα μελανιου, το ασχημο ειναι σχετικο, εχει να κανει και με το ποσο προσοχη δινει καποιος που κοιταει εκει, οι πιο πολλοι δεν δινουν
 

piros75

Well-Known Member
Δύσκολα τα πράγματα φίλε μου. Αφού σου αρέσει το κοντό (σχεδον ξυρισμένο) θα δοκίμαζα smp με ημιμόνιμο μελάνι, έτσι ακόμα και αν δεν σου αρέσει, σε λίγους μήνες θα ξεθωριάσει και θα επανέλθεις στην πρότερη κατάσταση.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Σε καταλαβαίνω φίλε μου αλλά αν είσαι εσύ ικανοποιημένος με ένα αραιό αποτέλεσμα τύπου να σβήνει προς τα πίσω αφού όπως λες τα πέρνεις με την ψηλή σκάλα προσπάθησε το!Έχεις και ωραίο κεφάλι και αν φτιαχτεί το κάδρο απο μπροστά σβήνοντας προς τα πίσω θα σου χαρίσει μια όμορφη εικόνα!Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία
 
Καλημέρα την εβδομάδα που μας πέρασε ειχα ραντεβού με δεύτερη κλινική των Αθηνών για μεταμόσχευση μαλλιών το παράξενο είναι ότι ενώ ο πρώτος γιατρός που επισκέφτηκα μου είπε ότι με το ζόρι η δότρια μπορεί να δώσει 2000 τριχοφυλακια οι άλλοι μου είπαν ότι μπορούν να πάρουν περίπου σε δυο μεταμοσχεύσεις γύρω στις 3000 χιλιάδες να τονίσω ότι στην δεύτερη έγινε εξέταση μεσω υπολογιστη ενώ στην πρώτη έγινε με το μάτι παίζει τόση μεγάλη αποκλείσει;
 

dlazaros

Well-Known Member
Καλημέρα την εβδομάδα που μας πέρασε ειχα ραντεβού με δεύτερη κλινική των Αθηνών για μεταμόσχευση μαλλιών το παράξενο είναι ότι ενώ ο πρώτος γιατρός που επισκέφτηκα μου είπε ότι με το ζόρι η δότρια μπορεί να δώσει 2000 τριχοφυλακια οι άλλοι μου είπαν ότι μπορούν να πάρουν περίπου σε δυο μεταμοσχεύσεις γύρω στις 3000 χιλιάδες να τονίσω ότι στην δεύτερη έγινε εξέταση μεσω υπολογιστη ενώ στην πρώτη έγινε με το μάτι παίζει τόση μεγάλη αποκλείσει;
Παίζει να έχουν ανάγκη τα έσοδα περισσότερο...
Να σου δώσω να καταλάβεις για να μην παραμυθιάζεσαι και να ξέρεις και εσύ τι γίνεται. Μπορούν να σου βάλουν 10000 τριχοθυλλάκια στην καράφλα και να πάθεις την πλάκα σου και να ενθουσιαστείς. Μόλις θρέψουν οι πληγές και αρχίζουν να φυτρώνουν οι τρίχες (δεν θα φυτρώσουν όλες) θα καταλάβεις οτι αντάλλαξες την καράφλα πάνω για καράφλα/αραίωση/πληγές στα πλάγια και στα πίσω. Αν είσαι έτοιμος να κάνεις την ανταλλαγή δεν υπάρχει πρόβλημα.
 
Παίζει να έχουν ανάγκη τα έσοδα περισσότερο...
Να σου δώσω να καταλάβεις για να μην παραμυθιάζεσαι και να ξέρεις και εσύ τι γίνεται. Μπορούν να σου βάλουν 10000 τριχοθυλλάκια στην καράφλα και να πάθεις την πλάκα σου και να ενθουσιαστείς. Μόλις θρέψουν οι πληγές και αρχίζουν να φυτρώνουν οι τρίχες (δεν θα φυτρώσουν όλες) θα καταλάβεις οτι αντάλλαξες την καράφλα πάνω για καράφλα/αραίωση/πληγές στα πλάγια και στα πίσω. Αν είσαι έτοιμος να κάνεις την ανταλλαγή δεν υπάρχει πρόβλημα.
Κατάλαβα όποτε απ ότι καταλαβαίνω την περίπτωση της μεταμόσχευσης πρέπει να την αποκλείσω καθώς πάλι θα πετάξω λεφτά για 4 φορά χωρίς αποτέλεσμα
 

Harris_G

Well-Known Member
Καλα νταξει σε μιλαμε και μας κλανεις. Σου λεω ενας γιατρος μονο μπορει να σωσει οτι σωζεται και γραφεις ειχα ραντεβου με ελληνικη κλινικη.
 

bobby

Well-Known Member
Άντε και βγάζει 3000, με αυτά κάνει το 50% της δουλειάς και μετά; Μένει ημικαραφλό κοτόπουλο; Δεν νομίζω ότι μπορεί να έχει ένα ελάχιστα αποδεκτό αποτέλεσμα με λιγότερο από 5000 γκραφτ.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Θα μπορούσε να χτίσει απο μπροστά ένα σχετικά αραιό αποτέλεσμα με σβήσιμο προς τα πίσω αν αυτό θα του δώσει έστω μια εικόνα τύπου με με την ψιλή και τον κάνει να νιώσει καλύτερα γιατί να μην προσπαθήσει?Αρκεί να ξέρει ότι δεν θα γεμίσει μαλλί αλλά θα του χαρίσει έστω μια όμορφη όψη!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Έχεις κάποιον να προτείνεις ; Γιατί και τις 2 πρώτες σε γιατρό της έκανα με αποτελέσματα αυτά που βλέπεις , καλά για την Τρίτη δεν το συζητάω είναι σαν να μην έγινε
 

LoverBoy

Well-Known Member
Έχεις κάποιον να προτείνεις ; Γιατί και τις 2 πρώτες σε γιατρό της έκανα με αποτελέσματα αυτά που βλέπεις , καλά για την Τρίτη δεν το συζητάω είναι σαν να μην έγινε
Τις 2 πρώτες πριν πόσα χρόνια τις είχες κάνει?Πόσα τριχοθυλάκια σου είχαν βάλει αν θυμάσαι?Και η τρίτη ΜΜ γιατί δεν έπιασε καθόλου?Σε κλινικές τα είχες κάνει?
 
Τις 2 πρώτες πριν πόσα χρόνια τις είχες κάνει?Πόσα τριχοθυλάκια σου είχαν βάλει αν θυμάσαι?Και η τρίτη ΜΜ γιατί δεν έπιασε καθόλου?Σε κλινικές τα είχες κάνει?
Οι 2 πρώτες στον γιαννοπουλο δερματολόγος στην Αγία Παρασκευή το 2002 και το 2004 η τελευταία το 2006 στην Bergman kord δεν θυμάμαι καθόλου αλλά και οι δυο γιατροι που με είδαν μου είπαν ότι ζήτημα να μου έχουν βάλει συνολικά 1500 τριχοφυλακια
 

LoverBoy

Well-Known Member
Οι 2 πρώτες στον γιαννοπουλο δερματολόγος στην Αγία Παρασκευή το 2002 και το 2004 η τελευταία το 2006 στην Bergman kord δεν θυμάμαι καθόλου αλλά και οι δυο γιατροι που με είδαν μου είπαν ότι ζήτημα να μου έχουν βάλει συνολικά 1500 τριχοφυλακια
Κοίτα έχουν περάσει πολλά χρόνια απο τότε που έκανες τις μεταμοσχεύση και φαντάζομαι ότι τα μαλλιά σου δεν θα ήταν το ίδιο αραια!Οπότε βάζοντας μοσχεύματα εκεί που είχες αραίωση με τα χρόνια φύγανε τα δικά σου και για αυτό έχεις αυτή την εικόνα!Επίσης η επιστήμη έχει προχωρήσει απο τότε και οι γιατροί έχουν εξελιχθεί!
Γνώμη μου να μην εγκαταλείψεις και να το παλέψεις έστω ακόμα μια τελευταία φορά αλλά αυτή την φορά αρκετά επιλεκτικά καθώς δεν έχεις περιθώρια!Ντύσε αραιά την εμπρόσθια ζώνη και όσο φτάνει σβήσιμο προς τα πίσω θα σου χαρίσει μια όμορφη εικόνα εφόσον θέλεις να τα έχεις με την ψιλή!Για πιο μακριά δεν θα έχεις καλή εικόνα!Γνώμη μου φίλε μου είναι αυτή αλλά εσύ αποφασίζεις για το κεφάλι σου!
 
Μπλουζα