ApofasismenosPsyxakias, FUE, 4550 grafts, Dr. Yaman 6/9/22

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπράβο για την ωραία παρουσίαση, Όπως φαίνεται και στην συγκριτική φωτό η διαφορά 5μηνου με. 6μηνου είναι σχεδόν μηδενικη, έστω και τώρα ξεκινά μινοξιδιλη, ίσως να χρειάζεται ένα μπουσταρισμα το μαλλί.
Φίλε πας πολύ καλά !
Γνώμη μου μην ξεκινήσεις θεραπεία του κώλου, minoxentili -finesteridi ,είναι για μια ζωή, αν τα σταματήσεις χάνεις αυτά που έχεις ??
Η μόνη θεραπεία είναι (P.R.P. Βλαστοκύτταρα Regenera Activa)!! TSIOUMAS CLINIC..
 

bobby

Well-Known Member
Εμένα ένας συνάδελφος στο στρατό έβαζε ένα ειδικό μίγμα με κρεμμύδι, λάδι και κάτι αλλά «μπαχαρικά» πριν κοιμηθεί, φόραγε και ένα φιλέ στον ύπνο, βρώμαγε όλος ο θάλαμος……αποτέλεσμα….. πριν περάσουν τα δυο χρόνια είχε γίνει γκουζγκούνης…… στο πάνω κεφάλι…..
Τα μόνα δυο που δουλεύουν είναι φίνα (ντουτα) και μίνο οτιδήποτε άλλο είναι φιδελαιο…..
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ρε Παπαδόπουλε Προμότορα, πού πας μωρέ με φυσοκάλαμο στην 35η Μοίρα Καραφλοκαταδρομών;

Η όποια καθαρά συμπληρωματική/περιφερειακή αξία του PRP στις κανονικές θεραπείες, ουδέποτε έχει αποδειχθεί. Μόνο σκόρπιες ανεκδοτικές αφηγήσεις, αλλά καλά να 'μαστε να χώνουμε φράγκα σε ανακόντες.
 

Gianney

Well-Known Member
Φίλε πας πολύ καλά !
Γνώμη μου μην ξεκινήσεις θεραπεία του κώλου, minoxentili -finesteridi ,είναι για μια ζωή, αν τα σταματήσεις χάνεις αυτά που έχεις ??
Η μόνη θεραπεία είναι (P.R.P. Βλαστοκύτταρα Regenera Activa)!! TSIOUMAS CLINIC..
Αθέμιτη προώθηση υπηρεσιών;;ο μοντ @CVIAL θα σε ελέγξει
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ενημέρωση 9μηνου παρά μια βδομάδα συναγωνιστές, καθώς με πιάνουν μπάνια - και φιλήδονο τίναγμα της παραλίγο χαίτης προς τα πίσω.

Η ψευδαίσθηση πυκνότητας νομίζω ήρθε κι έδεσε τρομερά. Ποστάρω τις κλασσικές στον άσπρο τοίχο και μερικές μπόνους, στο αμάξι και στο μπάνιο. Από μπροστά και με σχετικά χαμηλό φωτισμό, νομίζεις πως είμαι φουλ μαλλιάς. Με έντονο φως ή αν αρχίσω να σκάβω τα μαλλιά, το σιθρού εφεδάκι κάνει μπαμ. Πάντως ακόμη και τίποτε άλλο να μη μου δώσει, χαίρομαι πολύ που την έκανα τη φτιάξη, μίκρυνα 15 χρόνια.

Πίνω από δω και πέρα Saw Palmetto 320mg, Rosemary Leaf 700mg και MSM 1500mg την ημέρα, τα δύο πρώτα ως φυσικά και light υποκατάστατα φίνας/μινοξ (χωρίς προσδοκίες ή ψευδαισθήσεις, κάτι ελάχιστο να μου δίνουν, ευπρόσδεκτο) και συνεχίζω ενημερώσεις ως το 12μηνο μύστες μου.

Καλά μπάνια, καλά μαλλιά α τόδος.
 

Συνημμένα

  • Month 9-1.jpg
    Month 9-1.jpg
    903.5 KB · Προβολές: 249
  • Month 9-2.jpg
    Month 9-2.jpg
    426 KB · Προβολές: 247
  • Month 9-3.jpg
    Month 9-3.jpg
    440.1 KB · Προβολές: 243
  • Month 9-4.jpg
    Month 9-4.jpg
    460.2 KB · Προβολές: 246
  • Month 9-5.jpg
    Month 9-5.jpg
    436.3 KB · Προβολές: 249
  • Month 9-6.jpg
    Month 9-6.jpg
    431.4 KB · Προβολές: 256
  • Month 9-8.jpg
    Month 9-8.jpg
    436 KB · Προβολές: 257
  • Month 9-9.jpg
    Month 9-9.jpg
    433.9 KB · Προβολές: 253
  • Month 9-10.jpg
    Month 9-10.jpg
    466.6 KB · Προβολές: 245
  • Month 9-11.jpg
    Month 9-11.jpg
    466.6 KB · Προβολές: 244

Panoschania

Active Member
Ενημέρωση 9μηνου παρά μια βδομάδα συναγωνιστές, καθώς με πιάνουν μπάνια - και φιλήδονο τίναγμα της παραλίγο χαίτης προς τα πίσω.

Η ψευδαίσθηση πυκνότητας νομίζω ήρθε κι έδεσε τρομερά. Ποστάρω τις κλασσικές στον άσπρο τοίχο και μερικές μπόνους, στο αμάξι και στο μπάνιο. Από μπροστά και με σχετικά χαμηλό φωτισμό, νομίζεις πως είμαι φουλ μαλλιάς. Με έντονο φως ή αν αρχίσω να σκάβω τα μαλλιά, το σιθρού εφεδάκι κάνει μπαμ. Πάντως ακόμη και τίποτε άλλο να μη μου δώσει, χαίρομαι πολύ που την έκανα τη φτιάξη, μίκρυνα 15 χρόνια.

Πίνω από δω και πέρα Saw Palmetto 320mg, Rosemary Leaf 700mg και MSM 1500mg την ημέρα, τα δύο πρώτα ως φυσικά και light υποκατάστατα φίνας/μινοξ (χωρίς προσδοκίες ή ψευδαισθήσεις, κάτι ελάχιστο να μου δίνουν, ευπρόσδεκτο) και συνεχίζω ενημερώσεις ως το 12μηνο μύστες μου.

Καλά μπάνια, καλά μαλλιά α τόδος.
νομιζω σου εδωσε λιγο ακομη τον τελευταιο μηνα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Φίλε ψυχακια….:p:p:p:p Έχεις ένα πολύ καλό υπόβαθρο ώστε με λίγο τοπικ να φαίνεσαι τούμπανο!!!!! Για εμένα όμως θα πρέπει να ρίξεις αλλά 2-2,5k και μετά όντως θα είσαι άλλος άνθρωπος χωρίς τρικ και λοιπά…..
 
Τελευταία επεξεργασία:

montecristo

Well-Known Member
Ενημέρωση 9μηνου παρά μια βδομάδα συναγωνιστές, καθώς με πιάνουν μπάνια - και φιλήδονο τίναγμα της παραλίγο χαίτης προς τα πίσω.

Η ψευδαίσθηση πυκνότητας νομίζω ήρθε κι έδεσε τρομερά. Ποστάρω τις κλασσικές στον άσπρο τοίχο και μερικές μπόνους, στο αμάξι και στο μπάνιο. Από μπροστά και με σχετικά χαμηλό φωτισμό, νομίζεις πως είμαι φουλ μαλλιάς. Με έντονο φως ή αν αρχίσω να σκάβω τα μαλλιά, το σιθρού εφεδάκι κάνει μπαμ. Πάντως ακόμη και τίποτε άλλο να μη μου δώσει, χαίρομαι πολύ που την έκανα τη φτιάξη, μίκρυνα 15 χρόνια.

Πίνω από δω και πέρα Saw Palmetto 320mg, Rosemary Leaf 700mg και MSM 1500mg την ημέρα, τα δύο πρώτα ως φυσικά και light υποκατάστατα φίνας/μινοξ (χωρίς προσδοκίες ή ψευδαισθήσεις, κάτι ελάχιστο να μου δίνουν, ευπρόσδεκτο) και συνεχίζω ενημερώσεις ως το 12μηνο μύστες μου.

Καλά μπάνια, καλά μαλλιά α τόδος.
Μπράβο φίλε, να χαίρεσαι τη νέα σου εμφάνιση. Φαίνεται να άλλαξε πολύ το πρόσωπο σου σε σχέση με το πριν. Είναι σημαντικό να νιώθεις χαρούμενος και ότι γύρισες το χρόνο 15 χρόνια πίσω.
Σε δυσκολες συνθηκες υστερούν γενικά τα αποτελέσματα των μεταμοσχεύσεων σε σύγκριση με κάποιον που δεν πάσχει από ΑΓΑ και για αυτό είναι μια ψευδαίσθηση πυκνοτητας οι μμ μαλλιών. Εύχομαι τα καλύτερα για τη συνέχεια μέχρι το 12μηνο :D
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Αδέρφια σας ευχαριστώ! Πιστεύω πραγματικά αξίζει αν πας με ρεαλιστικές προσδοκίες αναφορικά με την κατάσταση και την ηλικία σου.
Καλές βουτιές, μιλάμε Ιούλιο!
 

Peter Pan

Active Member
Μπράβο ρε τρελέ άλλαξες την εμφάνιση σου τελείως, πρέπει να καταλάβουμε όλοι από πριν ότι δεν πρόκειται να γίνουμε πάλι 20ρηδες, καλή συνέχεια κ καλό καλοκαίρι.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
To κομμάτι για το οποίο δεν μπορώ να είμαι σίγουρος, αλλά τείνω διαισθητικά να συμφωνήσω με το Georgie, είναι πως αν έπιασα ένα ποσοστό φύτρωσης 80%, το αποτέλεσμα μειώθηκε από το γεγονός ότι 'χαιρέτησαν' τα λίγα μαμά μαλλιά που είχα μπροστά, Το συγκεκριμένο φυσικά και από τη στιγμή που δεν παίρνω φίνα, δεν μπορώ να το χρεώσω στο Γιαμάν. Δυνατή και αξιόπιστη επιλογή ο Δόκτωρας, ειδικά για περιπτώσεις σαν τη δική μου, που δεν περιμένουν και τον ουρανό με τ'άστρα από μια επέμβαση.
 

montecristo

Well-Known Member
To κομμάτι για το οποίο δεν μπορώ να είμαι σίγουρος, αλλά τείνω διαισθητικά να συμφωνήσω με το Georgie, είναι πως αν έπιασα ένα ποσοστό φύτρωσης 80%, το αποτέλεσμα μειώθηκε από το γεγονός ότι 'χαιρέτησαν' τα λίγα μαμά μαλλιά που είχα μπροστά, Το συγκεκριμένο φυσικά και από τη στιγμή που δεν παίρνω φίνα, δεν μπορώ να το χρεώσω στο Γιαμάν. Δυνατή και αξιόπιστη επιλογή ο Δόκτωρας, ειδικά για περιπτώσεις σαν τη δική μου, που δεν περιμένουν και τον ουρανό με τ'άστρα από μια επέμβαση.
Γενικά Δύσκολα πάντως ξεμπερδεύεις με μια μόνο επέμβαση αν θες να έχεις την τέλεια πυκνότητα, εκτός και αν έχεις μικρή επιφάνεια.
Επίσης παίζει ρολο και η θεραπεία που λαμβάνει κάποιος όταν κάνει μμ. Κάποιος χωρίς φινα είναι σε δυσμενέστερη θέση σε σύγκριση με κάποιον που πάιρνει καθώς αυτός χωρίς τη φίνα θα συνεχίσει να χάνει έδαφος και θα έχει και πιο αδύναμα μαμά μαλλιά στη λήπτρια, ενώ ο αλλος με τη φίνα θα ειχε δυναμώσει ηδη τα υπάρχοντα μαλλιά και θα τα διατηρούσε κιόλας.
 

Stratos

Well-Known Member
έπιασες υψηλή φύτρωση αλλά έχεις πολύ λεπτή τρίχα και δεν φαίνεται πολύ πυκνό το αποτέλεσμα.
με φιναστερίδη ή βιταμίνες ή ακόμα αν περιμένεις 2-3 μήνες θα παχύνει η τρίχα και θα φαίνεται πιο πυκνό
το κεφάλι σου.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Μπόνους ερώτηση ρε καραφλάδερφα.

Τώρα στις διακοπές που βγάζουμε άπειρες φωτό αν φαμίγ, βλέπω κάτι ανφάς και προφίλ, λέω φτου σου κουκλεντέ μου, πιο πολυέ μαλλιέ από 15χρονο σε Κέι ποπ μπάντα.

Βλέπω πανοραμικές και είμαι μια τραγικά διάχυτη υπερκαράφλα. Σαν μαγικό τρικ. Από μπρος, επιτυχιάρα. Από πάνω, κλάψε μάνα. Τί φάση;

ΥΓ Πανοραμική με μαλλί βρεμένο από θάλασσα, φαίνεται ωραίο και πυκνό. Στεγνό και κάτω από λιοπύρι είναι σιθρού πανηγυράκι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Μπόνους ερώτηση ρε καραφλάδερφα.

Τώρα στις διακοπές που βγάζουμε άπειρες φωτό αν φαμίγ, βλέπω κάτι ανφάς και προφίλ, λέω φτου σου κουκλεντέ μου, πιο πολυέ μαλλιέ από 15χρονο σε Κέι ποπ μπάντα.

Βλέπω πανοραμικές και είμαι μια τραγικά διάχυτη υπερκαράφλα. Σαν μαγικό τρικ. Από μπρος, επιτυχιάρα. Από πάνω, κλάψε μάνα. Τί φάση;

ΥΓ Πανοραμική με μαλλί βρεμένο από θάλασσα, φαίνεται ωραίο και πυκνό. Στεγνό και κάτω από λιοπύρι είναι σιθρού πανηγυράκι.
Layering λέγεται το φαινόμενο…….
 
Μπλουζα