Peter Pan, MHRC Dr. Michalis Georgiou, FUE, 3125 grafts, 1-2/9/2022

Peter Pan

Active Member
Όπως υποσχέθηκα, ανεβάζω κ τα στοιχεία της μμ. Λόγος 1.95
C37745BA-399A-438D-BCBD-D415B3CC825C.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Peter Pan

Active Member
Φαίνεται υψηλή η πυκνότητα τοποθέτησης. Πας για δυνατό αποτέλεσμα φίλε..
Σύμφωνα με τον γιατρό, στο πρώτο εκατοστό πήγαμε μέχρι 70 grafts/cm2 με μονότριχα κ προχωρώντας προς τα πίσω 50-55 grafts/cm2 με πολύτριχα, αν πιάσω το απαραίτητο ποσοστό φυτρωσης 90+% τότε θα είμαι πολύ καλά πιστεύω κ θα ψαχτώ για την δεύτερη για crown κ κανα Touch up.
 

nick90

Well-Known Member
Σύμφωνα με τον γιατρό, στο πρώτο εκατοστό πήγαμε μέχρι 70 grafts/cm2 με μονότριχα κ προχωρώντας προς τα πίσω 50-55 grafts/cm2 με πολύτριχα, αν πιάσω το απαραίτητο ποσοστό φυτρωσης 90+% τότε θα είμαι πολύ καλά πιστεύω κ θα ψαχτώ για την δεύτερη για crown κ κανα Touch up.
Αν εξελιχθεί καλά η φυτρωση που λογικά καλά θα πάει, θα είσαι μια χαρά πιστεύω κ εγώ, και αν χρειαστείς κάτι θα ναι ένα μικρό touch up που θα κανεις μαζί με την δεύτερη επέμβαση για τις πίσω ζώνες…γενικά πάντως ίδιες υψηλές πυκνοτητες είχε πει και σε αλλά μέλη ο Γεωργίου για την μπροστινή ζώνη…
 

Peter Pan

Active Member
3ος μήνας
Η χερλαιν έχει πάρει σχήμα, φωτο κάτω από φως μετά από εφαρμογή μινοξ. Για να δούμε που θα κάτσει η μπίλια το επόμενο 2μηνο.
C62804BF-1E0C-467E-873A-7981F143D251.jpeg
 

montecristo

Well-Known Member

ManCyprus87

Well-Known Member
Πολλές μικρές τριχούλες βλέπω, και σε συνδυασμό με την ερυθρότητα στην περιοχή, φαίνεται ότι στους επόμενους 2-3 μήνες θα σε πάει πολύ δυνατά.
Σε βοηθάει και η μινόξ που βάζεις φυσικά, η οποία επιταγχύνει τη διαδικασία.
Καλή επιτυχία εύχομαι φίλε @Peter Pan .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Έχεις ήδη διαφορά από τον προηγούμενο (3ο) μήνα.
Οι κρόταφοι σου έχουν αρχίσει να σηματίζονται.
Νομίζω θα πας πολύ καλά.
Οι επόμενοι 2 μήνες πιστεύω θα είναι καθοριστικοί.
Καλή συνέχεια εύχομαι, και επι της ευκαιρίας Καλή Χρονιά!
 

Peter Pan

Active Member
Έχεις ήδη διαφορά από τον προηγούμενο (3ο) μήνα.
Οι κρόταφοι σου έχουν αρχίσει να σηματίζονται.
Νομίζω θα πας πολύ καλά.
Οι επόμενοι 2 μήνες πιστεύω θα είναι καθοριστικοί.
Καλή συνέχεια εύχομαι, και επι της ευκαιρίας Καλή Χρονιά!
Καλή χρονιά φίλε μου, όντως οι επόμενοι δυο μήνες ειναι καθοριστικοί.
 

witcher

Well-Known Member
Καλη χρονιά να έχεις φιλε peter pan. Μια χαρά παει η φύτρωση σου και φαίνεται η αλλαγή σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα και άρχισε ήδη να σχηματίζεται η hairline σου..εύχομαι να συνεχίσει έτσι!
 

Peter Pan

Active Member
Καλη χρονιά να έχεις φιλε peter pan. Μια χαρά παει η φύτρωση σου και φαίνεται η αλλαγή σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα και άρχισε ήδη να σχηματίζεται η hairline σου..εύχομαι να συνεχίσει έτσι!
Ευχαριστώ φίλε, καλή χρονιά, έρχονται δύο καθοριστικοί μήνες.
 

Peter Pan

Active Member
5ος μήνας παρα 3 ημέρες, η φυτρωση πάει αρκετά καλά μέχρι τώρα, πολύ ευχαριστημένος, η εικόνα μου έχει αλλάξει σε μεγάλο βαθμό κ ήδη ψάχνομαι για την 2η μμ που θα ολοκληρώσει το αποτέλεσμα. Θα πάω για αλλά 2500 τρχ. σε Κράουν κ ίσως β ζώνη για ενίσχυση.
9D7CEDF0-4601-47AE-9BC4-2AEC1D710898.jpeg

E83A4020-E2B6-4F83-94D6-71D03858EBEF.jpeg

33E92E23-7843-48B6-8CAA-AD9B89C4CB55.jpeg
 
Μπλουζα