Kostas 1980, FUE, 2.040g, 26/01/2023

konelos

Active Member
Ύστερα από 5 χρόνια σκέψης και διάβασμα εδώ η απόφαση πάρθηκε :)
Έγινε ένα ραντεβού στην κλινική για να γίνει έλεγχος της δότριας ( θα επισυνάψω τις μετρήσεις), καλή προσέγγιση, όσους γνώρισα καλά παιδιά και επαγγελματίες, είδα και live το περιστατικό του Νίκου που έχει κάνει παρουσίαση, τότε είχε κλείσει μήνα.
Ξεκινήσαμε 09.45 και τελειώσαμε στις 15.30, είχε διάλειμμα 20-30 λεπτά, γιατρός ο Γ.Γ με την βοήθεια της Χρύσας και άλλης μιας κοπέλας.
Περίμενα ότι θα ήταν ποιο δύσκολο και επώδυνο, η ενοχλήσεις ήταν ελάχιστες, η ώρα πέρασε ευχάριστα, ο doctor και τα κορίτσια μια χαρά με χιούμορ όσο έπρεπε.

Κροτάφους έχω χάσει από τα 20, από τότε είχα μια σταθερά αργή απώλεια, εδώ και δυο χρόνια έχει αρχίσει να φωτίζει μπροστά επάνω.
Δυστυχώς φωτογραφίες πριν δεν έχω, μάλλον έχω αλλά είναι με μακρύ μαλλί και δεν ξέρω πόσο βοηθάνε, θα ανεβάσω της κλινικής όταν θα έχω τα αρχεία.
24 ώρες μετά νιώθω πολύ καλά, έχω λίγο πρήξιμο, φαγούρες ακόμα δεν έχω, έχω βαρεθεί να ψεκάζω με ορό κάθε 30 λεπτά, η πρώτη νύχτα δεν ήταν καλή, το ανάσκελο δεν με βολεύει με τίποτα.
Σήμερα βγήκαν οι γάζες και τράβηξα κάποιες φωτό.






2023-01-27 23.11.22.jpg
PXL_20230127_122910424.jpg
PXL_20230127_122833037.jpg
PXL_20230127_122324682.jpg
PXL_20230127_123318316.jpg
PXL_20230127_123106589.jpg
PXL_20230127_123020622.jpg
Σάρωση 15.jpeg
PXL_20230127_204321824~2.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

obi one

Active Member
Ύστερα από 5 χρόνια σκέψης και διάβασμα εδώ η απόφαση πάρθηκε :)
Έγινε ένα ραντεβού στην κλινική για να γίνει έλεγχος της δότριας ( θα επισυνάψω τις μετρήσεις), καλή προσέγγιση, όσους γνώρισα καλά παιδιά και επαγγελματίες, είδα και live το περιστατικό του Νίκου που έχει κάνει παρουσίαση, τότε είχε κλείσει μήνα.
Ξεκινήσαμε 09.45 και τελειώσαμε στις 15.30, είχε διάλειμμα 20-30 λεπτά, γιατρός ο Γ.Γ με την βοήθεια της Χρύσας και άλλης μιας κοπέλας.
Περίμενα ότι θα ήταν ποιο δύσκολο και επώδυνο, η ενοχλήσεις ήταν ελάχιστες, η ώρα πέρασε ευχάριστα, ο doctor και τα κορίτσια μια χαρά με χιούμορ όσο έπρεπε.

Κροτάφους έχω χάσει από τα 20, από τότε είχα μια σταθερά αργή απώλεια, εδώ και δυο χρόνια έχει αρχίσει να φωτίζει μπροστά επάνω.
Δυστυχώς φωτογραφίες πριν δεν έχω, μάλλον έχω αλλά είναι με μακρύ μαλλί και δεν ξέρω πόσο βοηθάνε, θα ανεβάσω της κλινικής όταν θα έχω τα αρχεία.
24 ώρες μετά νιώθω πολύ καλά, έχω λίγο πρήξιμο, φαγούρες ακόμα δεν έχω, έχω βαρεθεί να ψεκάζω με ορό κάθε 15 λεπτά, η πρώτη νύχτα δεν ήταν καλή, το ανάσκελο δεν με βολεύει με τίποτα.
Σήμερα βγήκαν οι γάζες και τράβηξα κάποιες φωτό.






Προβολή συνημμένου 55904Προβολή συνημμένου 55903Προβολή συνημμένου 55902Προβολή συνημμένου 55901Προβολή συνημμένου 55900Προβολή συνημμένου 55899Προβολή συνημμένου 55898Προβολή συνημμένου 55905Προβολή συνημμένου 55906
Καλη επιτυχία φίλε...Ακούγονται πολύ θετικά σχόλια για την συγκεκριμένη κλινική...Αθήνα ή Θεσσαλονίκη έκανες την επέμβαση ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

montecristo

Well-Known Member
Καλή φύτρωση φιλε. Έκανες καλή επιλογή κλινικής και πιστεύω θα πας πολύ καλά. Ωραίος και ο σχεδιασμός της hairline μπροστά. Ο Γιατρός Γ.Γ. που αναφέρεις είναι φαντάζομαι ο Γιώργος Γούναρης ; Επίσης μπορείς να μας αναφέρεις το κόστος της επέμβασης που πλήρωσες ;
 

witcher

Well-Known Member
Ύστερα από 5 χρόνια σκέψης και διάβασμα εδώ η απόφαση πάρθηκε :)
Έγινε ένα ραντεβού στην κλινική για να γίνει έλεγχος της δότριας ( θα επισυνάψω τις μετρήσεις), καλή προσέγγιση, όσους γνώρισα καλά παιδιά και επαγγελματίες, είδα και live το περιστατικό του Νίκου που έχει κάνει παρουσίαση, τότε είχε κλείσει μήνα.
Ξεκινήσαμε 09.45 και τελειώσαμε στις 15.30, είχε διάλειμμα 20-30 λεπτά, γιατρός ο Γ.Γ με την βοήθεια της Χρύσας και άλλης μιας κοπέλας.
Περίμενα ότι θα ήταν ποιο δύσκολο και επώδυνο, η ενοχλήσεις ήταν ελάχιστες, η ώρα πέρασε ευχάριστα, ο doctor και τα κορίτσια μια χαρά με χιούμορ όσο έπρεπε.

Κροτάφους έχω χάσει από τα 20, από τότε είχα μια σταθερά αργή απώλεια, εδώ και δυο χρόνια έχει αρχίσει να φωτίζει μπροστά επάνω.
Δυστυχώς φωτογραφίες πριν δεν έχω, μάλλον έχω αλλά είναι με μακρύ μαλλί και δεν ξέρω πόσο βοηθάνε, θα ανεβάσω της κλινικής όταν θα έχω τα αρχεία.
24 ώρες μετά νιώθω πολύ καλά, έχω λίγο πρήξιμο, φαγούρες ακόμα δεν έχω, έχω βαρεθεί να ψεκάζω με ορό κάθε 30 λεπτά, η πρώτη νύχτα δεν ήταν καλή, το ανάσκελο δεν με βολεύει με τίποτα.
Σήμερα βγήκαν οι γάζες και τράβηξα κάποιες φωτό.






Προβολή συνημμένου 55904Προβολή συνημμένου 55903Προβολή συνημμένου 55902Προβολή συνημμένου 55901Προβολή συνημμένου 55900Προβολή συνημμένου 55899Προβολή συνημμένου 55898Προβολή συνημμένου 55905Προβολή συνημμένου 55906
Καλή επιτυχία. Φαίνεται καθαρή δουλειά. Από τις φωτογραφίες που σε τράβηξαν( μάλλον στο consultation όπου έγιναν οι μετρήσεις) φαίνεται σαν να έχεις διάχυτη αραίωση ; Αναμένουμε να ανεβάσεις τις φωτογραφίες που σε τράβηξε η κλινική πριν την επέμβαση.
 

konelos

Active Member
2042 μοσχεύματα, 4755 τρίχες
Η κλινική το ονομάζει Mega+ Session, το κανονικό κόστος είναι 3.300, πλήρωσα 2.700 με προτεινόμενες ημερομηνίες συνεδρίας.
Φωτό της κλινικής πριν τη μεταμόσχευση.
BEFORE 6.JPG.JPG
BEFORE 5.JPG.JPG
BEFORE 4.JPG.JPG
BEFORE 3.JPG.JPG
BEFORE 2.JPG.JPG

BEFORE 1.JPG.JPG




Φωτό της κλινικής μετά τη μεταμόσχευση.


AFTER 1.JPG.JPG
AFTER 2.JPG.JPG
AFTER 3.JPG.JPG
AFTER 4.JPG.JPG
 

konelos

Active Member
Καλή φύτρωση φιλε. Έκανες καλή επιλογή κλινικής και πιστεύω θα πας πολύ καλά. Ωραίος και ο σχεδιασμός της hairline μπροστά. Ο Γιατρός Γ.Γ. που αναφέρεις είναι φαντάζομαι ο Γιώργος Γούναρης ; Επίσης μπορείς να μας αναφέρεις το κόστος της επέμβασης που πλήρωσες ;
Ναι ο Κ Γούνναρης, έχει 20 χρόνια εμπειρία στις μεταμοσχεύσεις, πολύ καλή αντιμετώπιση, συμπαθέστατος!!
Ελπίζω σε κάλο αποτέλεσμα.
Θα ανεβάζω εδώ φωτό να δούμε πως θα πάει, αν μπορέσω θα βρω και φωτογραφίες δικές μου πριν.
 

JimKan1

Well-Known Member
Ναι ο Κ Γούνναρης, έχει 20 χρόνια εμπειρία στις μεταμοσχεύσεις, πολύ καλή αντιμετώπιση, συμπαθέστατος!!
Ελπίζω σε κάλο αποτέλεσμα.
Θα ανεβάζω εδώ φωτό να δούμε πως θα πάει, αν μπορέσω θα βρω και φωτογραφίες δικές μου πριν.
20 χρονια εμπειρια; Δηλαδη ποσο χρονων ειναι και απο ποτε χειρουργει;

Καλη επιτυχια, αν μπορεις ανεβασε και καμια φωτο με τον σχεδιασμο της hairline πριν ξεκινησει η εισαγωγη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick90

Well-Known Member

Georgie

Well-Known Member
Καλή επιτυχία εύχομαι
Είσαι ακριβώς όπως ήμουν εγώ πριν από τις μεταμοσχεύσεις .
Σε ποιο ύψος οριοθετήθηκε η hairline γνωρίζεις?
 

konelos

Active Member
Καλή επιτυχία εύχομαι
Είσαι ακριβώς όπως ήμουν εγώ πριν από τις μεταμοσχεύσεις .
Σε ποιο ύψος οριοθετήθηκε η hairline γνωρίζεις?
Ευχαριστώ!!
Έχω μεγάλο κούτελο από την εφηβεία, ξέρω πως πάλι μεγάλο και καθαρό θα είναι ,πως ακριβώς μετράω;
 

Georgie

Well-Known Member
Ευχαριστώ!!
Έχω μεγάλο κούτελο από την εφηβεία, ξέρω πως πάλι μεγάλο και καθαρό θα είναι ,πως ακριβώς μετράω;
Όχι μη με παρεξηγήσεις , μια χαρά είσαι
Από περιέργεια ρωτάω
Το μετράς από το κέντρο της hairline μέχρι το μεσοφρυο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-01-28-20-08-59-350_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2023-01-28-20-08-59-350_com.android.chrome~2.jpg
    92.4 KB · Προβολές: 118

konelos

Active Member
Όχι μη με παρεξηγήσεις , μια χαρά είσαι
Από περιέργεια ρωτάω
Το μετράς από το κέντρο της hairline μέχρι το μεσοφρυο
6,5 εκ είναι περίπου, έτρεμα λίγο στη μέτρηση μην ακουμπήσω :)
Καλό είναι αυτό ;
Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να είχαμε κατεβάσει λίγο ακόμα την hairline, από την άλλη πιστεύω ότι θα χάσω αρκετά μαλλιά ακόμα και καλό είναι να έχω απόθεμα στη δότρια.
Αν μπορεί κάποιος έμπειρος να μου πει πως βλέπει το consultation που έχω ανεβάσει ποιο πάνω.
 
Μπλουζα